Şimdi Ara

☆☆☆ SAMSUNG GALAXY A3 2017 (SM-A320F) [ANA KONU] ☆☆☆ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
13
Favori
50.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb arkadaşlar Oreo geldi yükledim ama tavsiye etmem,şarjım bir gün çok rahat yetiyordu,güncelleme sonrası akşama bitiyor,bakalım zamanla nasıl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tankii T kullanıcısına yanıt
    Üstad bu yüklenen versiyon Oreo mu? Bendeki android versiyonu 7.0 gözüküyor hala... Sanki yama gibi geldi bana, şu sitede de temmuz ayında geleceği yazıyor.

http://www.guncelmiyiz.com/cihaz/sm-a320f
  • Hocam bendeki Oreo yani android 8 cihazim ithalatçı garantili o bakımdan yama degil,1254 mb olarak indirip guncelledim...

• tankii T kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, bendeki hala 7.0 Vatan'dan almıştım.
  • bana kalırsa sikayetiniz yoksa guncellemeyin hocam,cihazimin 7 deykenki şarj performansı daha iyiydi...

• Oreo turkiye cihazlara gelmis hayirli olsun

• Güncellemeyi yaptım ama ciddi bir sorunla karşılaştım. Ses seviyesi eski versiyona göre %20 - %25 cıvarında daha kısık geliyor. Tüm uygulamalarda denedim mp3, flac, youtube falan denedim ama ses yeterli değil.

Bunun çözümü nedir bilen var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 gelince hemen yüklemiştim fena değildi. Ama 8'den korkuyorum açıkçası. Telefonu 1 buçuk yıldır kullanıyorum ve samsungun 2 yıldan fazla telefon kullandırmama politikasını gözümün önüne getirip güncellemeyi yüklememeyi düşünüyorum. Şu haliyle zaten cillop gibi telefon. Bozmaya gerek yok. Çünkü bozulursa bu fiyatta, bu performansta, bu kalitede ve özellikle bu ebatlarda güzel bir telefon yok. Biliyorsunuz bu ebatlarda muadil en ucuzu 3.000 Lira olan iPhone.

Yine de burayı takip edip sizin yorumlarınıza göre hareket edebilirim.

Benim gibi bu konuyu favorilerine alan kullanıcılar varsa onlara tavsiyem güncellemeyi yüklemeden önce biraz beklemeleri ve cihazını güncelleyenlerin yorumlarını takip etmeleridir.

Biliyorsunuz günümüzde planlı eskitmenin en çok kullanılan yöntemi yazılım güncellemeleridir. İyi düşünün arkadaşlar.

(bkz: planned obsolescence)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yanaz. -- 6 Temmuz 2018; 18:17:32 >

• Yemin ediyorum bu güncelleme midemi bulandırdı. Pil ömrünü yitirmeye başladı ya yazıklar olsun

Lütfen biri bana söylesin Nougat 7.0 türkiye bölgesi için yayınlanan orijinal stock romu hızlı bir şekilde nerden indirebilirim

Sammobile ve ona benzer siteleri denedim ama inmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 7 Temmuz 2018; 4:30:33 >
  • 8.0 sıkımtılı görünüyor peki 515 mblik güncellemede sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

8.0 sıkımtılı görünüyor peki 515 mblik güncellemede sorun yaşayan var mı?

Bahsettiğin güvenlik güncellemesi. Gözünü seveyim yapma ses kalitesi etkileniyor denendi onaylandı.

7.0 performansı tam tadındaydı güncellemeyin hiç gerek yok yazılım kalitesi olumsuz etkileniyor.

Bende 7.0 en yakın zamanda geri yükleyecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 7 Temmuz 2018; 15:22:47 >
  • Kasilmaya başladı telefon nasıl güncelleme bu test etmiyorlar mı kullanıma başlamadan önce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keşke lineageos resmi destek verse de yüklesek
  • Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Dün 8.0 güncellemesini yükledim. Fakat sizde yaşanan sorunların hiçbirisini yaşamadım. Telefon gayet stabil şekilde çalışıyor ses ve şarj problemim yok. Onun dışında Ram kullanımı azalmış kamera gözle görülür şekilde iyileştirilmiş. Guncellemeden hemen sonra telefonu hiç kullanmadan Hard reset ve arkasından wipe cache yaptım size de tavsiye ederim. Sürüm değişmelerindeki hataların çoğu bu adımlar yapılmadığından kaynaklanır. Bu arada cihazım Samsung TR cihazı ithalat cihazlarında durum nasıl bilemiyorum

• Arkadaşlar güvenlik yamasını da oreoyu da yükledim. Güvenlik yamasından sonra belirgin bi şekilde şarj ve ısınma sorunu başlamıştı. Bu durum oreoyu yükledikten sonra düzeldi. Ses konusunda bahsettiğiniz gibi bir sorun yaşamadım. Muhtemelen güvenlik yamasıyla beraber oreoyla uyumlu olacak bişeyler de yüklendi. O yüzden de şarj ve ısınma sorunu yaşandı. Oreoyla beraber sorun kalmadı. Ayrıca oreoyla birlikte yeni bir güvenlik yaması geldi. Benim tavsiyem oreo yüklemek istemeyenler güvenlik yamasıı da yüklemesin. Daha büyük sorunlar yaşanabilir.

• Telefonu kökten sıfırlayıp 7.0 geri yükledim

Eski kaliteli performansa devam

• Telefonda 8.0 Rusya romunu kullandım sıkıntısı yoktu.

• 8 güncellemesini bende yaptım, bazen kasılıp dönüyor 10-20sn, birde bazı uygulamaların simgeleri beyaz çerçeve ile kullanılmaya başladı bende o çerçeveleri sevmiyorum ve kaldırılamıyor.

☆☆☆ SAMSUNG GALAXY A3 2017 (SM-A320F) [ANA KONU] ☆☆☆

• Herkese merhaba

Haftasonu gelen güncelleme sonrasi sorunlar olmaya baslada ki

Saatin alarmini kurunca sadece titresim yapiyor. Kurarken titresimi iptal etmek gerekiyor.

Whatsapp goruntulu gelen aramasinda ses calmiyor. Bu neden oluyor bilmiyorum.

Bu sorunlarla karsilasan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yanaz.

7 gelince hemen yüklemiştim fena değildi. Ama 8'den korkuyorum açıkçası. Telefonu 1 buçuk yıldır kullanıyorum ve samsungun 2 yıldan fazla telefon kullandırmama politikasını gözümün önüne getirip güncellemeyi yüklememeyi düşünüyorum. Şu haliyle zaten cillop gibi telefon. Bozmaya gerek yok. Çünkü bozulursa bu fiyatta, bu performansta, bu kalitede ve özellikle bu ebatlarda güzel bir telefon yok. Biliyorsunuz bu ebatlarda muadil en ucuzu 3.000 Lira olan iPhone.

Yine de burayı takip edip sizin yorumlarınıza göre hareket edebilirim.

Benim gibi bu konuyu favorilerine alan kullanıcılar varsa onlara tavsiyem güncellemeyi yüklemeden önce biraz beklemeleri ve cihazını güncelleyenlerin yorumlarını takip etmeleridir.

Biliyorsunuz günümüzde planlı eskitmenin en çok kullanılan yöntemi yazılım güncellemeleridir. İyi düşünün arkadaşlar.

(bkz: planned obsolescence)
    Kindly reminder.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.