Şimdi Ara

Samsung Galaxy A Serisi (2016) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
911
Cevap
20
Favori
60.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Android 7 geldi yeter.1.2 yil idare eder sonra tlf degistirim zaten. S7 düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3 halen nougat gelmedimi??

Gerci gelse ne olacak anlamadim :)

• azad_van A kullanıcısına yanıt
    Samsung sitesinde en son 29 mayis.2 haziran arasi görünüyordu

• Kullandığım A3 telefon hediye geldi, asla samsung'a para vermem. Bu konuda haklı olduğumu güncellemeyi taahhüt ettileri zamanda vermemelerinden tekrar anladım. Teşekkürler samsung.
  • Hala alınır mı ? C9 Pro düşünüyordum büyük olduğu için aklımı çeldi bu ve J7 Prime cihazı
  • samsung a3 2016da nfc var mı?
  • fenerli1965 F kullanıcısına yanıt
    Var

• Nougat güncellemesinden 2 hafta sonra A5 2016 telefonum wifi, 3G ve Bluetooth bağlantılarını kaybetti. Aynı problemi yaşayan veya çözümü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Nougat güncellemesinden 2 hafta sonra A5 2016 telefonum wifi, 3G ve Bluetooth bağlantılarını kaybetti. Aynı problemi yaşayan veya çözümü bilen var mı?

Benim telefon kendi kendine düzeldi. Nasıl olduğuna dair hiçbir fikrim yok. Telefonu açtım ve wifi-3G-Bluetooth çalışıyordu.
  • Merhaba Arkadaşlar,

A7 2016 kullanıyorum. Hafta sonu clear view kılıf aldım. Çok şık. nasıl yapıyor bilmiyorum ama cihazı kılıfa oturttuğunuzda telefon algılıyor. Kapak üzerinden farklı bir arayüz ile bildirim ve çağrıları görebiliyorsunuz.
    fakat ürünle ilgili samsung'un sitesinden detaylı bilgiye erişemedim.
    farklı sitelerdeki açıklamalarda kapak üzerinden cevaplama vb. işlemleri yapabileceğiniz yazmasına rağmen bende çalışmıyor.
    Kullanan tecrübe eden varsa bilgi verebilirse sevinirim.

* kapak takılınca ayarlar/aksesuarlar bölümünde view kapak görünüyor.
    * kapak dış yüzeyinden bildirim simgeleri görünüyor.
    * ama cevaplama veya reddetme parmak algılamıyor. (ekran koruyucu falan söktüm.)
    http://www.samsung.com/my/mobile-accessories/clear-view-cover-za710-galaxy-a7-2016/EF-ZA710CFEGWW/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsdibek -- 14 Ağustos 2017; 11:53:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hsdibek

Merhaba Arkadaşlar,

A7 2016 kullanıyorum. Hafta sonu clear view kılıf aldım. Çok şık. nasıl yapıyor bilmiyorum ama cihazı kılıfa oturttuğunuzda telefon algılıyor. Kapak üzerinden farklı bir arayüz ile bildirim ve çağrıları görebiliyorsunuz.
    fakat ürünle ilgili samsung'un sitesinden detaylı bilgiye erişemedim.
    farklı sitelerdeki açıklamalarda kapak üzerinden cevaplama vb. işlemleri yapabileceğiniz yazmasına rağmen bende çalışmıyor.
    Kullanan tecrübe eden varsa bilgi verebilirse sevinirim.

* kapak takılınca ayarlar/aksesuarlar bölümünde view kapak görünüyor.
    * kapak dış yüzeyinden bildirim simgeleri görünüyor.
    * ama cevaplama veya reddetme parmak algılamıyor. (ekran koruyucu falan söktüm.)
    http://www.samsung.com/my/mobile-accessories/clear-view-cover-za710-galaxy-a7-2016/EF-ZA710CFEGWW/

Bir başka a7 telefon ile denedim çalıştı. servise götürdüm. sorunu anlattım. kalibrasyon yaptık dediler ve çalışır şekilde geri verdiler.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.