Şimdi Ara

Samsung Galaxy 10.1 2014 Edition [ Ana Konu ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.507
Cevap
65
Favori
207.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: o_sisman

quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

quote:

Evet, "Sadece Wireless" (Wi-fi ony) olan model. İnternet için aşağıda linkte verdiğim Vodafone' dan kablosuz 3g modemli internet kampanyasından yararlandım. Aylık 6GB 30TL, 45TL ön ödemesi var.

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/handset/vodafone-wi-fi-vodem

pili ne kadar gidiyor acaba? fiyatı uygunmuş ama turkcell hızına yaklaşamıyor maalesef vodafone gördüğüm kadarıyla. ben turkcell, kardeşim vodafone kullanıyor ve internetleri arasında fark var. yine de başka simle çalışıyorsa düşünülebilir, çok mantıklı.

Cihazların ikisini de bugün aldığım için pil veya hız hakkında yorum yapamayacağim. Ben de normalde Turkcell kullanıcısıyım, ilk defa Vodafone ürünü aldım. Muhtemelen başka simlerle de çalışıyordur, sonuçta Huawei' nin ürettiği 3G modem. Fiyatı Turkcell' e göre uygun geldi, Turkcell' e sorduğumda 4 gb için 36TL dediler. Kimileri için iyi kimileri için kötü ama Vodafone' da internet paketi bitince durma özelliği var, Turkcell' de bu özellik için ekstra olarak 8TL istiyorlar.

evet 8 TL gibi bir rakam eğer bu VINN'dan kullanıyorsanız, ben de anca kamu paketini 30 TL'ye alabildim 4 GB için durma özellikli, 6 GB Vodafone avantajlıymış cidden. iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 22 Kasım 2013; 20:42:51 >

• http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-2014

bu da XDA developers konusu. root, rom, program vs. hakkında detaylı bilgi için yine tek kaynak olacak gibi.

samsung bu cihazlarda KNOX'u getirdiği için root counterı arttırmasa da rootladığınız belli oluyor (diye biliyorum ama emin değilim), ROM'larda ise direk belli oluyor. o yüzden şu an root düşünmüyorum ama ileride yeni romlar ne getirir bilinmez :)
  • http://www.samsung.com/us/register-for-your-galaxy-perks/

Amerika'daki kullanıcılar 25 dolar play store, dropbox 30 gb gibi hediyeler alıyorlar. bize ise hiç bir şey yok. üzücü.
  • 4.4 Kitkat güncellemesi tablete ne zaman gelir bilgisi olan var mı? İnternette baktım ama pek bir şey bulamadım.
  • Bikaç kere 2014 editionu inceledm fakat eski versiyondaki s-note'taki formül eşleme kısayolunu bulamadm.araçlar kısmında içerilerde bi yerde çerçeveye alınarak formül eşleme seçeneği yapmışlar galiba..bn 2014 versiyonunu almayı düşünüorum derslerde not alıcam ve formül eşlemeyi çok kullanıcam ama eski versiyondaki gibi etkili değil bi çözümü var mı eski versiyonundaki gibi kullanmak için 2014 kullananlar yardımcı olabilirler mi?
  • umutt.ata U kullanıcısına yanıt
    seçip eşle denilince formül, metin, şekil gibi seçenek olarak çıkıyor. çok kolay yani, bu konuda şüpheniz olmasın.

buyrun sizin için videoya çektim :)http://www.youtube.com/watch?v=BQkfxbmVYIU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 22 Kasım 2013; 22:45:11 >
  • bana dropbox'tan 50 GB alan da vermedi, sanırım S3 aldığımda zaten 50 GB'lık bir alan hediye ettikleri için. ben de aynı hatayı alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 22 Kasım 2013; 22:31:34 >
  • PDF'ler ile S-Pen'i kullanmak için ezPDF kullanabilrsiniz bu arada. sanırım Android için en iyi PDF uygulaması.

S-Not alternatifi olarak da LectureNotes var.

aklıma geldikçe mini mini programları paylaşırım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

PDF'ler ile S-Pen'i kullanmak için ezPDF kullanabilrsiniz bu arada. sanırım Android için en iyi PDF uygulaması.

S-Not alternatifi olarak da LectureNotes var.

aklıma geldikçe mini mini programları paylaşırım. :)

Şimdiden teşekkürler. Benim gibi yeni kullanıcılar için çok iyi olur.
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    teşekkürler emeğiniz için =) bnde bu şekilde olduğunu gördm de eskisi daha kolay gibi geldi hem hemen cevabınıda yandan bulabiliodk bn eskisi gibi bişi beklemiştim ama bakalm alışıyosndur bi süre sonra =)
  • umutt.ata U kullanıcısına yanıt
    sanırım wolframalpha çözümünden bahsediyorsunuz

bunun için kalemi çıkartıp, düğmesine basıp s-finder penceresine girmek gerekiyor, orada arama kutusunun üzerine kalemi getirdiğinde bir ikon çıkıyor, ona bastığınızda yazma yeri çıkıyor, f(x)'e basıp formül yazıp ardından aramaya basınca wolframalpha çözümleri geliyor, biraz zahmetli :)
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    işte eski versiyonunda gördüğüm kadarıyla çok iyiydi o özellik yenisinde öyle bi özellik olmaması almamaı engellio biraz o özellik olsa tam olucak yani bnm için =)
  • Internetten teknolojik alet alışverişine güvenmeyen biri olarak ve görmeden renk konusunda karar verememiş biri olarak Izmir'de hala Samsung mağazaları dahil hiçbir teknoloji mağazasında bulamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Internet tarayıcısı olarak ne kullanıyorsunuz?

Ben chrome kullanıyorum standart olsun diye, pc ile senkronizasyon önemli benim için. Bunun yanında varsayılan tarayıcı da gayet iyi. Eğer eklenti desteği arıyorsanız dolphin browser baya ünlü ve öneriliyor. :)

• quote:

Internet tarayıcısı olarak ne kullanıyorsunuz?

Opera'yi indirdim suan onu kullaniyorum gayet iyi.Tavsiye ederim.

• Arkadaşlar evernote Pro 1 yıl süresince aktif oluyormu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ben de samsungavm ' nin Akmerkez bayisinden, Gökhan beyin elinden beyaz Note 2014'ümü satın aldım. Çok güzel yapmışlar, ekran boyutu aynı olmasına rağmen ebatı çok küçülmüş.

• UzkaneR kullanıcısına yanıt
    Maalesef. VPN ile denedim, Evernote'un içinden dışından her türlü denedim olmadı :(
  • Yeni kullanacak arkadaşlar için üç uygulama tavsiyesi daha:
    AirDroid: Her işlem kolaylaşıyor, web browser üzerinden tablete bağlanıyorsunuz.
    BSPlayer: Çok başarılı bir video oynatıcı.
    Plex: Bilgisayardan medya stream etmek için güzel. HD kalitesinde stream edebiliyor.

Samsung'un bu avantajlarından yararlanamama sebebimiz 3G'li modelin Türkiye'ye özgü olması olabilir. WiFi modeli kullanan arkadaşlar da kayıt ettirmeyi denerse belki farklı sonuç alabilirler.
  • quote:

Micro SD önerisi olan var mı? Aşağıda linkini verdiğim ürünü almayı düşünüyorum, fiyatı 72 TL.

Sandisk Android 32GB Ultra Class10
    http://www.bimeks.com.tr/urun/125952/sandisk-android-32gb-ultra-micro.aspx

aynısını bu hafta içinde aldım, memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.