Şimdi Ara

Samsung G5 vs Gigabyte G32QC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1080p 21.5 inch bir sistemden 2k 32 inch bir sisteme geçmek istiyorum fakat çok arada kaldım sizin de fikirlerinizi almak istiyorum acaba hangisini seçmeliyim ?

Tabiki birisini amazon yolluyor birisini qp bilişim amazon tarafı yani odyssey daha iyi o konuda ve fiyat olarakta çok yakınlar. (Ekran kartı 3070ti)

Samsung Odyssey G5 32 inç QHD 2K 1 ms 144 Hz Freesync HDR 10 1000 R Kavisli VA Gaming Monitör : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Gigabyte G32QC 32" 1ms QHD Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Ekstra olarak flat olduğu için vazgeçmekle geçmemek arasındayım bu da diğer bir düşündüğüm seçenek.

LG 27GL83A-B 27"IPS, QHD, 144Hz, 1ms, F-Sync Oyun Monitörü : Amazon.com.tr: Bilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkay35p -- 24 Temmuz 2021; 13:47:24 >

• Kesinlikle Samsung monitor önermiyorum eğer maddi ve manevi mağdur olmak istemiyorsanız. Benim 6 günlük monitorde (32 in Odyssey G7) 2 ölü piksel çıktı Samsung Hukuksuz olarak 5 piksele kadar değişim yapmayacağını söyledi. Beni maddi ve manevi olarak çok yordular bende Tüketici Hakem Heyetine başvurdum sonucunu bekliyorum.

Samsung Monitor veya Televizyon alırken çok dikkat edin ürün elinizde kalabilir ya da sizi böyle uğraştırırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: madonos

Kesinlikle Samsung monitor önermiyorum eğer maddi ve manevi mağdur olmak istemiyorsanız. Benim 6 günlük monitorde (32 in Odyssey G7) 2 ölü piksel çıktı Samsung Hukuksuz olarak 5 piksele kadar değişim yapmayacağını söyledi. Beni maddi ve manevi olarak çok yordular bende Tüketici Hakem Heyetine başvurdum sonucunu bekliyorum.

Samsung Monitor veya Televizyon alırken çok dikkat edin ürün elinizde kalabilir ya da sizi böyle uğraştırırlar.

Aldığınız yere neden iade etmediniz? 14 gün süreniz var.

• Mağazadan aldım. Mağazadan alınan ürünlerde iade olmuyormuş bunuda bu yaşımda yeni öğrendim.

• madonos kullanıcısına yanıt
    Gerçekten doğruysa duyduğum en aptalca şey, umarım tüketici hakları çözüme kavuşturur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.