Şimdi Ara

SAMSUNG E250 <<FaN CLUB-PAYLAŞIM TOPİĞİ>>... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.221
Cevap
4
Favori
569.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizce motorola v3 mü yoksa samsung e250 mi ozellik olara degil goruntu olarak?
  • bence de siyah daha güzel duruyor. peki şuanda siyahı var mı piyasada?
  • gri si var bildigim kadarıyla
  • entegre flash yok değil mi?
  • yok ben goremedim ozelleklerinde
  • o zaman geceleri nasıl foto çekecez? el feneriyle mi? :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anadolu

o zaman geceleri nasıl foto çekecez? el feneriyle mi? :)

Kamera için alıyorsan e250 den uzak duracaksın. Ama uygun fiyat, mp3, radyo, Bluetooth, arttırabilir hafıza ve şekilli bir telefon istiyorsan e250 şu an için rakipsiz.
  • Bu telefonun siyahı alınır arkadaş
  • bence de siyah güzel. gelecek mi acaba? ya da ne zaman gelir bilgisi olan var mı?
  • bir kız arkım geçtiğimiz pazar gümüşünü 292 ytl ye almış kadıköyden

kamerası 640x480 :( (bu devirde bu çözünürlükmü kaldı yahu)

allahtan aloo diyen biri özellik aramıyor fazla ama en azından 1.3 koyar insan D500 ün kamerasını...

parası fena değil gibi ama daha mantıklı telefonlar kesinlikle olacaktır...şekli güzel diye alınan telefonuda hiç anlamış değilim işlevsel olması önemli bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellman

sizce motorola v3 mü yoksa samsung e250 mi ozellik olara degil goruntu olarak?

Evet! Aynı soruyu soruyorum; fotografları fotograf makinasi ile çekip, mp3'leri mp3 playerla dinlemeyi tercih ettiğim için, benim için de sadece görüntü önemli Hangisi daha karizmatik? Malzeme kalitesi açısından v3 ağır basıyor gerçi

• Kız arkadaşın çok iyi fiyata almış,

Eğer gerçek kamera işlevli telefon istiyorsan 3.2mp den aşağısını almıyacaksın bu değerin altındaki kameraların vga dan çokta farkı yok. 3.2 mp lik telefonlar ise 700-1000 arası millet parayı sokakta bulmuyor. 2 ay sonra değeri %30 düşecek telefona o kadar para veren arkadaşlarıda ben anlamıyorum.

Bu telefonu alan yada almayı düşünen arkadaşarın birinci önceliği arttırılabilir hafızalı, radyolu, mp3 çalan, mp4 oynatan ve şekilli olması bu telefon bu beklentilere %90 oranında cevap veriyor. Bu fiyata bu özelliklerde başka bir telefon varsa söyleyin birde onu inceliyelim.
  • haklısın shadow katılıyorum. fiyat ve performans uyumlu.

ayrıca 202 ytlye alan arkadaş kadıköyde nerden almış?
  • arkadaşlar yeni nesil samsunglardaki gibi tel çaldığında ilk 1-2 sn kısık seslemi çalıyor E900 de bundan nefret etmiştimde?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutlay1

arkadaşlar yeni nesil samsunglardaki gibi tel çaldığında ilk 1-2 sn kısık seslemi çalıyor E900 de bundan nefret etmiştimde?

sanırım aynı, ayrıca yeni samsunglardaki yazılıma ben pek ısınamadım gibi, halbuki baya bi ümitliydim başlarda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 10 Ocak 2007; 20:31:18 >
  • gri renk olanı daha şık duruyo bence.........
  • Telefonu bende baldızıma aldım. Bugün geldi. Vatan bilgisayardan 368 ytl 8 taksitle aldım+256 micro SD. Şu anda şarjda ama çok az kurcalayabildim.
    Şu anda şu mmf melodi falan olayına bakıyorum. Eve giren ilk samsung.Fiyat/performans oranı gayet iyi bir telefon.
    Ekran; pek 256 bin renkli ekranla karşılaşmadığımdan karşılaştıramıyorum ama idere eder.Göz alışıyor.

Ben şunu söylicem;

Kutudan data kablosu ve CD çıkmıyor. Piyasada buna uygun data kablosu bulunur mu acaba.
    Programı ise Telpa'dan indirdim. yanlız kablo yok kullanamıyorum.

Ben mpx 200 kullanıyorum ve hastasıyım; şunu söyliyim, hoparlör sesi bence mpx 200'e 100 dersek, E250 70-80 gibi.

Radyo hoş,çekimide iyi.

mpx'den tema olayını aştığımdan galiba bunda tema falan yüklenip değiştirilmiyo bence eksiklik.

tabii ki aynı kulvarda değiller ama ben mpx ten asla vazgeçmem.

Kamera; kötü, gece çekimi yaptık gerçi ama...tepki süresi de kötü.Yani çektiğin nesne ve elin pek titremicek

• birisi SAMSUNG E250 Paylaşım topiği başlatsın, zira baya bi kullanıcısı olacak gibi
  • bu arada karta dosya transferi için (mp3 falan) kart okuyucu kullanıyorum. Ama bu telefona melodi resim oyun moyun atarken zorlanıcam galiba;
    Data kablosu mu alayım, yoksa blootut mu alayım??
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedkorn

bu arada karta dosya transferi için (mp3 falan) kart okuyucu kullanıyorum. Ama bu telefona melodi resim oyun moyun atarken zorlanıcam galiba;
    Data kablosu mu alayım, yoksa blootut mu alayım??

kesinlikle bluetooth öneriririm, en azından daha pratik ve bu telde öyle fazlada işin olmayacağı için yeterde artar bile, peki mp3 ses kalitesi ve radyo ses kalitesini ve görüşme ses kalitesini nasıl buldun...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.