Şimdi Ara

SAMSUNG'DAN YENİ ÇİFT HATLI TELEFON(C5212) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
50.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum nasıl çözdün problemi bende hala birisiyle konuşurken öteki hatta ulaşılamıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: JAYHUN

Dostum nasıl çözdün problemi bende hala birisiyle konuşurken öteki hatta ulaşılamıyor

Size tam olarak yardımcı olamayacağım ama daha önce okumuştum. Telefonun hat ayarlarında bir hat meşgul iken diğer hattan arandığınızda bu hattın ne yapmasını istediğiniz ile ilgili bir bölüm varmış. Biraz kurcalayın belki bulursunuz..

Edit : Diğer topiğe aynı cevabı yazmıştım. Aynı kişi olduğunuzu sonradan farkettim. Pardon..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 7 Mayıs 2009; 16:39:00 >
  • Bu telefonun menülerinde kopyala yapıştır var mı acaba ? Mesela mesajla gelen bir numarayı telefon defterindeki bir isme eklemek mümkün mü ?
  • ARKADASLAR 5212 UYUMLU OYUNLAR NERDEN BULABILIRIM
    D880 OYUNLARI 5212 UYUMLUMU ???
  • C5212 telefonun Turkcell için MMS ayarlarını nasıl yapabiliriz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adamın Biri

Bu telefonun menülerinde kopyala yapıştır var mı acaba ? Mesela mesajla gelen bir numarayı telefon defterindeki bir isme eklemek mümkün mü ?

Ben cihazı aldım
    Evet kopyala- yapıştır menüsü var
    Ayrıca windows mobile işletim sistemli cihazlardaki gibi telefon numarası girerken de o numaraya benzer kayıtlı numaraları listelemeye başliyorlıyor.
    Yani isimden numara- numaradan isim arayabiliyorsunuz
    Radyosu gayet iyi
    Malzeme kalitesi iyi.
    Şimdilik şarjı 2 gün gidiyor ama artacağını tahmin ediyorum.
    Genel olarak çok memnunum.
    Bugüne kadar 3 GM, 2 Orite ve 1 concord olmak üzere 6 tane, çift hatlı telefon kullan-ama-dım.
    Bu hepsinden çok üstün ve kaliteli.
    Menü kullanışlılığı ve Outlook senkronizasyonu benim için çok önemliydi. Bu konuda da süper diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nörofizyolog -- 1 Haziran 2009; 21:09:13 >

• Cihazınız hayırlı olsun. Diğer topic ten bir alıntıyı aşağıya kopyaladım, bu konuda szi ne diyorsunuz, doğrumu bu ..

quote:

Orjinalden alıntı: ormanci41

kardeşim dediklerin doğru fakat tek bir fark var o da c5212 de birincil hat seçme biraz daha farklı yani şu şekilde d880 d780 lerde atıyorum 1. hattın tukcll 2. si avea birincil hattın turkcell se her aramanda sim yönetim tuşuna basmassan hep birinci yani turkcellden arar senin dediğin gibi fakat c5212 de ise hangi hattan aradıysan orada kalır yani arama yapıcan fakat 2. hat olan avea dan ve aramanı yaptın bitti sonra tekrar arama yaparsan sim yönetime basmadan avea dan yani 2.den aramaya devam eder.kısacası hangi hattan en son aradıysan o birincil hat seçilir.
  • Evet aynen doğru.
    Eğer sağ üst tuştan seçim yapmadan direk olarak arama tuşuna basarsanız, en son kullanılan hattan arıyor.
    Eğer sağ üst yandaki seçme tuşuyla 1-2 sim tercihi yapılırsa, seçilen hattan arıyor.
    Çok pratik.

quote:

Orjinalden alıntı: Akropol

Cihazınız hayırlı olsun. Diğer topic ten bir alıntıyı aşağıya kopyaladım, bu konuda szi ne diyorsunuz, doğrumu bu ..

quote:

Orjinalden alıntı: ormanci41

kardeşim dediklerin doğru fakat tek bir fark var o da c5212 de birincil hat seçme biraz daha farklı yani şu şekilde d880 d780 lerde atıyorum 1. hattın tukcll 2. si avea birincil hattın turkcell se her aramanda sim yönetim tuşuna basmassan hep birinci yani turkcellden arar senin dediğin gibi fakat c5212 de ise hangi hattan aradıysan orada kalır yani arama yapıcan fakat 2. hat olan avea dan ve aramanı yaptın bitti sonra tekrar arama yaparsan sim yönetime basmadan avea dan yani 2.den aramaya devam eder.kısacası hangi hattan en son aradıysan o birincil hat seçilir.

• ben de c5212 ve d780 araştırıyorum arkadaşlar, kardeşime mezuniyet hediyesi alacağım. sizce ikisi arasında bir kıyas yaparsak hangisi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anadolu

ben de c5212 ve d780 araştırıyorum arkadaşlar, kardeşime mezuniyet hediyesi alacağım. sizce ikisi arasında bir kıyas yaparsak hangisi?

ikisi arasında bir kıyas yaparsak kesinlikle c5212.
  • bende bu telden aldım arkadaşlar sanırım çift hatlıların en iyisi, bayadır kullanıyorum tek bir eksik bulamadım.mp3- kamera bile süper.Hiç 1.3 gibi değil.Telefonla çok ilgili biri olarak söylüyorum bunları.
    Ama yapamadıgım bir şey var Mp4 çeviricilerle çok video çevirdim ve her çeşir mp4ü denedim benim çevirdiklerimi çalıştırmadı.Bazı sitelerden indirdiklerimi çalıştırıyor.Muhtemelen codeclerle ilgili ama tam olarak hangi codeci çalıştırdıgını bilen var mı?
  • Arkadaşlar 2 sim kart açık ama biriyle konuştuğum zaman diğer hattı arıyorum meşgul çalıyor.
    Bunu nasıl düzeltebilirim c5212 de.
  • arkadaşlar bu telefonu babama almayı düşünüyorum tek sorum rehberde ve gelen aramada yazı büyüklüğü nasıl. büyük font varmı kullanan arkadaşlar deneyip yazarlarsa sevinirim
  • Kardeş bende büyüklüğünden şikayetciyim ya.Küçültme koymamış adamlar :)
    3 gündür şarjı daha duruyor.Tek seviyeye düştü hala devam ediyo daha ne kadar gidecek merak ettim.
  • Arkadaşlar B5702 topiğine yazdığım mesajı buraya da alıntı yaptım. Bu konuda sizler ne dersiniz..

quote:

Orjinalden alıntı: Egé

Arkadaşlar bende bu telefonu epeydir takip ediyorum, çıktı çıkmadı derken en sonunda kullanmaya bile başladınız. hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bildiğiniz gibi bu modelin birde kızaksız olanı C5212 modeli var. Mega pixel ve kızak farkı dışında nerdeyse birebir özellikleri var. Şarj süresi hakkında da aynı olduğu söyleniyor. Aralarında da 200 TL fark var. Telefonu fotoğraf için kullanmayacağım, bunun için kaliteli bir canon A590 makinam var. 1.3 Mp ise acil durumlar için yeterli diye düşünüyorum. Sizler sorum şu; Bu şartlarda 200 TL fazla para vermeye değer mi, yoksa C5212 mi alayım, ne dersiniz..

• arkadaşlar avea ve turkcell hatlarım bunlardan birini kapatmak istiyorum akşamları ama menüde bulamadım yardımcı olursanz sevinirim
  • blackberry bold telefonumdaki rehber kayıtlarımı c5212 ye nasıl kopyalaraım
    c5212 ile bilgisayar arasında bir türlü bağlantı kuramıyorum..
  • bende almayı düşünüyorum bu telefondan yazılanları dikkatle okuyorum
    5212 ve d880 arasında kararsız kaldım
  • telefonda konuşma anında ses kayıt ve dışarıdan ses kayıt özeligi varmı
    özeliklerinde yanlızca dısarıdan ses kayıt var demişler
    kullanan arkadaslar yardımcı olursa ona göre almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kijma -- 13 Temmuz 2009; 15:18:51 >
  • sLm, Bende D880 Almayı planlıyordum. D880de beni çeken özellik kayan kapak olması ve 3 Mp gibi bir kameraya sahip olmasıydı. Ama D880 yanılmıyorsam 2007 yılının Q3 de piyasaya çıktı. C5212 ise 2009 Q1 olarak piyasada var Şu sıralarda HB da güzel bir kampanyası var almak isteyen olursa C5212 yi ben öneririm.ufak tefek kısıtlamalar dışında kullanılabilir bir telefon. Eksikerinden bahsetmek gerekirsede kutu içeriğinde HAfıza kartı ve Data kablosu çıkmıyor Buda ortalama 40-50TL lik gibi + bir harcama yaşatıyor :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.