Şimdi Ara

Samsung Curved Soundbar HW-M4501/ TK 599 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
4.939
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

üst segment olmasına rağmen fiyatı gayet uygun, kablosuz tv bağlantısı yapabiliyorsunuz.

Samsung HW-M4501/ TK 599 TL
    http://www.hepsiburada.com/samsung-hw-m4501-tk-soundbar-ses-sistemi-p-HBV000005K0FB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodrap -- 17 Ocak 2018; 14:24:52 >

• Samsung HW-K551 dönem dönem benzer fiyatlara satılıyor onu takip edip alın bunda center hoparlörü yok 2.1 k550 3.1
  • curved tv de almak lazım... kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Samsung HW-K551 dönem dönem benzer fiyatlara satılıyor onu takip edip alın bunda center hoparlörü yok 2.1 k550 3.1

K551 bu fiyata inmedi diye biliyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

quote:

Samsung HW-K551 dönem dönem benzer fiyatlara satılıyor onu takip edip alın bunda center hoparlörü yok 2.1 k550 3.1

Ben biraz acele ettim ama o civarlara alanlar oldu, televizyonum curved olmasına rağmen flat ses sistemi aldım center hoparlör olanlarda ses farkı çok fazla

https://forum.donanimhaber.com/samsung-hw-k551-soundbar-inceleme--120445077

• quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

curved tv de almak lazım... kalsın

• bloodrap kullanıcısına yanıt
    İzmir optimumda teşhirler 400 civarına satıldı, kozmetik olarak çok kötü olmasalar alacaktım, perişandı cihazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

İzmir optimumda teşhirler 400 civarına satıldı, kozmetik olarak çok kötü olmasalar alacaktım, perişandı cihazlar

pertini 400 TL'den veriyorlar sıfırının fiyatı iyimiş o zaman
  • sanalreyonum'dan philips htl6145c almıştım 350 tl'ye teşhir diye. ama eve geldiğinde gördüm ki sadece kutusu teşhir : ) hem soundbar hem subwoofer koruma örtülerinden bile çıkarılmamıştı. çok memnunum kendisinden

bu cihazın fiyatı da gerçekten iyiymiş satıcının hepsiburada olması da güven olarak bi tık daha iyi.
  • almadım zamanında 350TL'den LG las454b, şimdi sıcak fırsatlarda soundbar konusu kovalıyorum
  • quote:

Dediğiniz ürünü Teknosa dan 789.00tl ye aldım ancak geri iade ettim. Ses düzeyi vasatın altında.

TV den bir tık fazla çıkıyor o kadar.

Tavsiye etmiyorum.

• grimser G kullanıcısına yanıt
    Bende de vardı bass da kopma oluyor mu sahnelerde film müziklerde vs?
  • soundbar alcaksanız lg den şaşmayın gidin deneyin diğerleriyle ses kalitesinin farkını görün samsung philips falan yanında minik hoparlörler gibi kalıyor

• tuventhh T kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan arızalı ürüne denk gelmişsiniz veya televizyonunuz extrem bir model, aksi durumda tv hoparlörü ile eş değer veya az fark ediyor demek çok anlamsız. ks9500 4.2 60w hoparlörlü tv sahip biri olarak görüşüm bu
  • quote:

Anlaşılan arızalı ürüne denk gelmişsiniz veya televizyonunuz extrem bir model, aksi durumda tv hoparlörü ile eş değer veya az fark ediyor demek çok anlamsız. ks9500 4.2 60w hoparlörlü tv sahip biri olarak görüşüm bu

Artık arızalı mı, değil mi bilemem ama beni hayal kırıklığına uğrattı.

• mustafa2790 M kullanıcısına yanıt
    İlk başlardA olmuştu o da sub'ı uzak koymuştum o yüzden.şuan 2 mt uzakta sıkıntısız kullanıyorum

• grimser G kullanıcısına yanıt
    bende de cok uzak sayılmaz tv den 2 mt uzakta koldugun altındaydı ama sürekli kopma problemi yaşıyodum bass gidiyodu dayanamadım sattım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

quote:

Ben biraz acele ettim ama o civarlara alanlar oldu, televizyonum curved olmasına rağmen flat ses sistemi aldım center hoparlör olanlarda ses farkı çok fazla

https://forum.donanimhaber.com/samsung-hw-k551-soundbar-inceleme--120445077

Hocam memnun musunuz k551'den?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuventhh

quote:

Dediğiniz ürünü Teknosa dan 789.00tl ye aldım ancak geri iade ettim. Ses düzeyi vasatın altında.

TV den bir tık fazla çıkıyor o kadar.

Tavsiye etmiyorum.

Vasatın altında çok enterasan olmuş. Ben de bu ürünü kullanıyorum gayet güzel.
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Memnun olmak beklentiyle orantılı bir durum

Öncelikle teknik verilerin dışında kısa görüşlerimi belirteceğim

Kasım 2016 da ks9500 alıp kullanmaya başladım dahili 4.2 60w ses sistemine sahip olduğu için ses kalitesi ve bass performansı tatmin ediciydi ses barı 100e kadar olmasına rağmen 20 civarı gayet yüksek sese sahipti.

Yinede HW-K551/TK alarak sese boyut kazandırmak istedim gerektiğinde bilgisayardan da ses aktarmak amacıyla bugün (14 nisan) teslim aldım gerekli denemeleri testleri yaptım.

Asıl amacım soundbarı tv önüne koymak değildi, izleme pozisyonunda arkadan gelecek şekilde baş mesafesine sabitlemekti fakat 3 metreden seste kopmalar yaşadım bir türlü sağlıklı sonuç vermedi.
    kablo da döşemek istemediğim için mecbur yine tv önüne konumlandırdım.
    tv connect modunda bluetooth ile bağladığımda tv kumandası ile ses ayarı yapabilmekteyken optik kablo ile tv kumandası soundbara komut veremiyor hdmi kablo aldım onunla kullanmaya devam ediyorum. çünkü tv connect kablosuz bağlantı ile dts ses seçilemiyor.

Genel izlenimim sesi çok çok yüksek ve bass tepkisi gayet etkili, bu tip sistemlerde woofer genelde kendine hayrı olmaz ama bu gayet sarsıntı oluşturuyor patlama uğuldama yapmıyor.

Ses detayı ks9500 dahili hoparlöre göre %80 aynı sadece 2 avantajı var
    1. filmlerdeki diyalog daha ayrışık daha anlaşılır hale geliyor mid center hoparlör oluşu bariz belli
    2. tabii ki 7" woofer farkıyla sinema müzik keyfi bir adım öteye taşınıyor, tv wooferi tatlı tatlı bass yerine içinize vuran basslar elde etmiş oluyorsunuz

Sonuç olarak ks9000 serisi gibi wooferli tv sahipseniz ve ortalığı inletme amacınız yoksa gayet yeterli soundbar macerasına gerek yok.

Fakat standart woofersiz 20w hoparlörü olan bir tv sahipseniz 1dk düşünmeden alabilirsiniz ve ayrıca bir kaç kaynak bağlayıp müzik seti gibi kullanacaksanız tercih edebilirsiniz. örneğin notebooktan veya telefondan bluetooth ile müzik deneyimi süper, tek tuşla kaynaklar arası seri geçiş gayet başarılı.

Ben pişman olmadım sesini beğenmeyecek insan olacağını hiç sanmam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.