Şimdi Ara

Samsung C7 PRO mu C9 PRO mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar radyolu bir telefon bakiyorum. c7 pro ve c9 pro arasinda kaldim. Biri migros sanal markette 1400 tl digeri 1750 tl sizin fikriniz nedir. Biri 5.7 inch digeri 6 inch. 6 inch cok buyuk olur mu. Su an 5.5 lg g3 kullaniyorum

Tesekkur ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin telefondan 1 cm falan fazla uzun C9 pro. 1 cm ile cebe sığmama gibi bir şey olacağını sanmıyorum.

İkiside güzel telefon sanırım C9 proyu seçerdim 6 gb ram için.

• c9 pro kullanıyorum 4000mAh batarya
    6gb ram (sadece c9 pro ve note8 de var)
    C9 Pro kamera odaklayıcısı çok iyi çok hızlı odaklıyor diğer C serilerinde milisaniye cinsinden bekleme oluyor
    C9 Pro 6" ama şimdiye kadar gördüğüm en ince ve şık telefonlardan biri
    Siyah C9 Pro tercih et ne dediğimi anlayacaksın. Migros Kipa Metro grossmarketlerde teşhir ürünlerde incele

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    Selam

Full kullanımda şarj kac gun gıdıyor. Bi de 6" elden düşme olayı olabilir mi büyük olduğu ıcın.

5.5" lg g3 kullanıyorum.
  • code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    Bi de isinma problemi var mi onu soracaktim

• frantic_fth F kullanıcısına yanıt
    Cuma günü şarj ettim şuan %30da bitiremiyorum
    Gece yatmadan önce kapatmıyorum sabah kalkıyorum %1 şarj gitmiş (Always On display oto kapanıp açılıyor)
    Telefon çok ince olduğu için elden kayma riski var onu da arka kılıfla çözüyorsun arka kap takılmış hali diğer telefonlardan ince
    whatsapp facebook instagram twitter antivirüs dr web aqumail asphalt fifa last day on survival vs aklıma gelmeyen daha birçok uygulama yüklü aktif

• Tartışmasız C9 pro. Para sorun değilse bunu alın. Ama C7 pro da gayet yeterli bir telefon.

• C7 pro aldım geçen hafta. Gayet büyük ve son derece hızlı bir telefon. C9 pronun ekranı daha büyük olmasına rağmen işlemcisi düşük. İlerde yavaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

c9 pro kullanıyorum 4000mAh batarya
    C9 Pro kamera odaklayıcısı çok iyi çok hızlı odaklıyor diğer C serilerinde milisaniye cinsinden bekleme oluyor
    Siyah C9 Pro tercih et ne dediğimi anlayacaksın. Migros Kipa Metro grossmarketlerde teşhir ürünlerde incele

Note8 deki ramle ayni degil yanliz DDR3 rami DDR4x le karsilastirilmaz.S8 deki 4GB 6 Dan daha iyidir gibi hersey sayi degil.

C9 Pro diyorum bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Note8 deki ramle ayni degil yanliz DDR3 rami DDR4x le karsilastirilmaz.S8 deki 4GB 6 Dan daha iyidir gibi hersey sayi degil.

C9 Pro diyorum bende

Okumasını bilmiyorlar gelip bana cevap yazıyorlar
    Galaxy Note 8 ile aynı ram var diyen kim kör müsün.. Her ikisinde de 6gb ram olduğunu yazdım. Sen o zaman 512mb telefon al kullan.
    Sayılarla aran olmadığı belli ilkokulş 1.sınıf terksin herhalde daha yazı yazmasını bilmiyorsun "yanlız" değil o öyle yazılmaz sana öğretmenin öğretmedi mi hiç kitap, dergi, gazete falan da mı okumadın "yalnız" diye yazılır. Hadi bakayım öğren de gel

• C9 pro daha önce satışa sunulan bir telefon pro serisinin öncüsü...
    c7 pro ile arasında sadece 0.3 inç ekran farkı olmasına rağmen daha güçlü bataryası ve daha güçlü işlemci ile ön plana çıkıyor.
    250tl fark var ikisi de çok hoş telefon hangisi içinize siniyorsa o.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

C9 Pro diyorum bende

Okumasını bilmiyorlar gelip bana cevap yazıyorlar
    Galaxy Note 8 ile aynı ram var diyen kim kör müsün.. Her ikisinde de 6gb ram olduğunu yazdım. Sen o zaman 512mb telefon al kullan.
    Sayılarla aran olmadığı belli ilkokulş 1.sınıf terksin herhalde daha yazı yazmasını bilmiyorsun "yanlız" değil o öyle yazılmaz sana öğretmenin öğretmedi mi hiç kitap, dergi, gazete falan da mı okumadın "yalnız" diye yazılır. Hadi bakayım öğren de gel

block

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam arkadaslar c9 pro ankara daki tek siyah telefonu kipa dan 1699 a aldim knox sayaci 0x0

Insallah sorun çıkmaz.

Kamerasi biraz hosuma gitmedi ozellike gece onun disinda iyi gibi telefon. Bi de ilk guncellemede baya bi iisindi umarim normaldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic_fth -- 5 Ocak 2018; 9:41:15 >
  • c9 pro harika bir telefon.ne ısınma ne kasma 6gb ram,64gb rom,6inç amoled ekran,4000mah batarya, 2sim +1micro sd olmak üzere telefonda 3 tane yuva var. oyun oynamıyorum+orta düzey tasaruf modunda 9-10 saat ekran süresi alıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.