Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yüklediğim resimler neden çıkmıyor acaba 10 saat 40dk ekran süresi paylaştım sadece bir resim çıkıyor telefondan göndermiştim resimleri
  • tekrar yüklüyorum hay AllahSAMSUNG C7 [ANA KONU]SAMSUNG C7 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorStrange

Bunu alacağınıza Xiaomi Mi5 alın çok daha iyi bir telefon hem de 1150 tl tam bir f/p canavarı.

Mi5 donanım olarak çok güzel cihaz, ayrıca inanılmaz bir ekran kalitesine sahip ama SAR değeri çok yüksek. Ayrıca Xiaomi firması bir çok cihazında SAR değeri bildirmiyor, bu sebeple bildirdikleri de doğruluk açısından pek güven vermiyor. C7 de sar baş için 0,38 ve gövde için 0,50 gibi kabul edilebilir makul seviyelerde.

SAMSUNG C7 [ANA KONU]
  • kanıtlandı kardeşim sar değeri beli sınırın üzerinde cok zararlı bununla ilgili bi bölüm okuyorum eminim. c7 için sar değerleri samsung dan öğrenilen bas 0,4 vucut 1,2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun saati ile widget in saati farklı bir saat bu düzeliyormu ne yaptıysam düzelmedi ne yapılabilir yardımcı olurmusunuz
  • Beyler telefonu aldım hb den şuan kargoda yarın elime alacağım ama yorumlardaki olumsuz yorumlar beni korkuttu.telefona dokunmadan iade mı edeyim bilemedim. Ben vr oyun video oynuyorum şimdi bu telde vr programlar calismayacakmi. Onuda geçtim resim kalitesi kötü mü kullanan arkadaşlar samimiyetle cevap verirse sevinirim kullaniyimmi yoksa bulaşmadan iademi edeyim???

• quote:

Orijinalden alıntı: ms_mhmt

Beyler telefonu aldım hb den şuan kargoda yarın elime alacağım ama yorumlardaki olumsuz yorumlar beni korkuttu.telefona dokunmadan iade mı edeyim bilemedim. Ben vr oyun video oynuyorum şimdi bu telde vr programlar calismayacakmi. Onuda geçtim resim kalitesi kötü mü kullanan arkadaşlar samimiyetle cevap verirse sevinirim kullaniyimmi yoksa bulaşmadan iademi edeyim???

bu incelemeyi bi seyret istersenhttps://www.youtube.com/watch?v=G7xMYjXdxkY&t=5s
  • İzledim izlemez olur muyum ama vr gözlük calisacakmi anlamadım mesela YouTube dan 360 derece video hareketle destekleyecek mı belli değil telefon geldi ama kutusunu acmadim belki iade ederim diye acil yardım lütfen

• gryscope sensörü yok bu telefonda o yüzden desteklemiyor

• zazaca Z kullanıcısına yanıt
    telefon saat ayarlarından saat dilimini
    gmt+3.00 moskova standart saati seç ben bu şekilde yaptım düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zazaca

telefonun saati ile widget in saati farklı bir saat bu düzeliyormu ne yaptıysam düzelmedi ne yapılabilir yardımcı olurmusunuz

Tarih ve Saat kısmından 'Otomatik tarih ve saat'i kapat. Saati manuel olarak ayarla. Bunu yaptıktan sonra saat widgetini kaldır ve tekrar widgetlar kısmından saat widgetini masaüstüne koy. Bu şekilde yaparsan saat widgeti manuel olarak ayarladığın saati görür.

• arkadaşlar bildirim panelindeki butonlar kayboldu sadece rahatsız etmeyin kaldı sizce nedendir acil yardım

• ilk aldığımda bende de öyle idi format attım düzeldi

• Mave®ick kullanıcısına yanıt
    Telefon benim beklentilerimin üzerinde çıktı.Tabii ki bu kimin ne amaçla kullanacağına bağlı.Fotoğraf için ise kötü değil ama daha iyi photo çeken daha hesaplı teller var,Hız+şarj,estetik,oyun diyorsan amiral gemilerini aratmaz bir telefon.Görüntülü konuşmayı ek apk ile yapabiliyorsun (skype ve benzerleri).Photo çekerken ois olmadığı için elini titretmemen gerekiyor.Yani artıları var benim için çok önemli olan ama eksileri de var,benim için çok önemli olmayan.Siz de ihtiyaçlarınıza,kullanım amacınıza göre tercih edersiniz ya da etmezsiniz.Saygılar.(Bu arada Elite'e yüz defa basar.)
  • merhabalar,
    Uzun süren bir araştırma sonucunda Samsung C7 almaya karar verdim. yalnız bir konuda tecrüblerinize ihtiyacım var. telefonun 4 4G frekansları içinde 800 MHZ desteğinin olmadığı görülüyor. bu durum da sanki kırsal da yada nufusun az olduğu bölgelerde 4.5 G çekmeyecek gibi geldi bana. tecrübe eden ya da konuyla ilgili detaylı bilgisi olan yazabilir mji?
  • kanka s et 4,5g yi ya önemli değil bence al gitsin 2000liralık telefon bence samsung satsa oyle düşün illa bişiler eksik olacak zaten

• Arkadaşlar merhaba;

Bildirim penceresinde wi-fi, mobil veri gibi simgeler yok. Bu sorunun çözümünü bilen var mı? Teşekkürler.

SAMSUNG C7 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkanSYK

Arkadaşlar merhaba;

Bildirim penceresinde wi-fi, mobil veri gibi simgeler yok. Bu sorunun çözümünü bilen var mı? Teşekkürler.

SAMSUNG C7 [ANA KONU]

Yaptığım araştırmada tek çözüm fabrika ayarlarına döndürmek veya format atmak. Öncesinde yedek almayı unutmayın

• Evet cihazi bir suredir kullaniyorum. Uzun bir sure 1500 Tl yi asmayacak telefon aramalarimda C7 ye karar vermistim.Cihazin resmi Turkiye satisi olmamasi ve bir sure daha olmayacak olmasi mevcut diger J, A serilerini tuketme ihyiyacindan diye dusunuyorum. Cihaz bence ust seviye cihazlar ayarinda ama bir iki eksik ozelligi ile onlarin altinda kalabilen bir telefon. Batarya suresi, ekran buyuklugu, aluminyum kasasi, 4gb rami, islemci kalitesi, OTC destegi, parmak izi sensoru ve bilindik marka olmasiyle on planda. Kamerasini da cok begendim, belki daha once bu seviye kullanmadigimdan olabilir. Gps baglanti hizi ve gucu gayet iyi. Kamera arkada cok az cikik,telefonu bir yere koydugunuzda cizilebilir hissi veriyor.Kilif bulmasi kolay ama ne yazikki su an ekran koruyucu piyasada yok gibi, Aliexpress den siparis verdim bekliyorum. Cift sim destekliyor denedim sorun yok. Disari ses cok yuksek ve cok kaliteli degil ama yeterli ve kulaklikla gayet guclu ve guzel. Daha once kullandigim bircok programi kurdum, kasma, isinma ve donma yok.Hat uzerinden goruntulu muhabbet destegi yok ama kim takar; whatsapp, skype ve bazi app lerde var zaten; denedim gayet net ve kaliteli. 1.5 mb lik siyah tema indirdim daha bir akici ve guzel gibi oldu. Siyah fon batarya suresini de uzatabiliyor. Ayrica greenify programini kullaniyorum yaklasik sabah 9 gece 12 arasi yogun kullanimla 1 gun batarya gidiyor ve halen %40 batarya kaliyor. Cihaz fiyat ve performans canavari, hatta kalemsiz note5 ayarinda gibi. Bir arkadas yeni aldi inceledim sanirim kalemine yaklasik 1000 tl fark odemis diyebilirim Haa osu da olsa, busu da pek iyi degil diyen arkadaslara 1500 Tl fazla verin S7 edge alin derim. Cihazi 1000-1500 Tl arasinda telefon dusunen herkese tavsiye ederim, pisman olmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirhünel1982

telefon saat ayarlarından saat dilimini
    gmt+3.00 moskova standart saati seç ben bu şekilde yaptım düzeldi.

teşekkürler bende arabistan yaparak kullanıyorum başka türlü düzelmedi istanbul yok bu saat dilimlerinde note 5 te falan sonradan gelmiş ama c7 ye gelirmi bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.