Şimdi Ara

Samsung C650 Serisi Lcd Tv # Genel Konu # (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.283
Cevap
68
Favori
1.074.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agtr

hocam teşekkür ettim

bende teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalı963 -- 8 Ekim 2016; 15:46:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thall

Kusura bakma kardeş yeni gördüm mesajını..

Rus olan nStreamPlayerLmod. İp numarasını yazdım yükledi direkt. Tabii seyirtürk gitti. İp numarası şuan aklımda değil google yaz çıkar..

Ekleme: senin için buldum buyur ip numarası ;
    213.155.22.226

App. Kurulduktan sonra 6 numaralı kısımda youtube.

sağol dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thall

Kusura bakma kardeş yeni gördüm mesajını..

Rus olan nStreamPlayerLmod. İp numarasını yazdım yükledi direkt. Tabii seyirtürk gitti. İp numarası şuan aklımda değil google yaz çıkar..

Ekleme: senin için buldum buyur ip numarası ;
    213.155.22.226

App. Kurulduktan sonra 6 numaralı kısımda youtube.

hocam şu an yüklü ama bende 7 .satır yanlıs bilmiyorsam alexsıs olucak youtube ve diğerleri sorunsuz çalısıyor diğerleri biraz sıkıntılı pek açan yok gibi
    ama dediğiniz gibi seyırturk gitti onunla ikisi olmuyor herhalde
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Evet, alexru falan dı galiba.. Sonra ayarlardan ben 1.sıranın 1'ne taşıdım.. 1-1 yapıyorum tak giriyorum mis gibi..

Her ikisini yüklemek için sammy edit diye bir program var ama nedense yüklenmiyor seyirtürk. Ben de vazgeçtim yetiyor rus..

• https://forum.donanimhaber.com/m_121120188//tm.htm#121120188

Arkadaşlar konu hakkında tavsiyerinizi rica ediyorum?
  • merhaba çok temiz 2011 de media markttan aldığım 40C650 TV mi satıyorum. Kadıköy civarı elden teslim olur fiyat 900 TL..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X96 Amlogic S905X Quad Core Android 6.0 TV BOX 1G/8G 2G/16G KODI 4 K akıllı Android Medya Oynatıcı Tv Kutusu PK M8s T95 Set Top Box ile televizyonumu smart tv'ye çevirdim.
    https://ae01.alicdn.com/kf/HTB12gaUNpXXXXaEXpXXq6xXFXXXn/228147424/HTB12gaUNpXXXXaEXpXXq6xXFXXXn.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=REzsz16LEdk

• kny42 K kullanıcısına yanıt
    Nerden, ne kadara aldın?

• quote:

Orijinalden alıntı: kny42

X96 Amlogic S905X Quad Core Android 6.0 TV BOX 1G/8G 2G/16G KODI 4 K akıllı Android Medya Oynatıcı Tv Kutusu PK M8s T95 Set Top Box ile televizyonumu smart tv'ye çevirdim.
    https://ae01.alicdn.com/kf/HTB12gaUNpXXXXaEXpXXq6xXFXXXn/228147424/HTB12gaUNpXXXXaEXpXXq6xXFXXXn.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=REzsz16LEdk

Nerden aldiniz acaba link atabilirmisiniz

• https://tr.aliexpress.com/item/X96-Amlogic-S905X-Quad-Core-Android-6-0-TV-BOX-1G-8G-2G-16G-KODI-4K/32737758871.html?spm=2114.13010608.0.0.d2u8d7&detailNewVersion=&categoryId=5092303

137 liraya mal oldu.Konya'ya 13 günde teslim edildi.Süper bir alet.Youtube,Facebook,twitter,IPTV Chrome vs.Artı süper lig ne tüm dünya ligleri maçlarını, bile izliyorsunuz.Kodi paketi yüklü geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kny42 -- 29 Ekim 2016; 23:22:06 >

• Tesekkur ederim

• Gerçi "seyirTURK" işimi fazlasıyla görüyor ama bu android box da aptal tv'leri süper akıllı hale getiriyor.
    Androidbox'dan tv'ye aktarılan görüntü kesintisiz ve net mi (çözünürlük)? Ses nasıl?
    Tv'ye bağlı uydu ile yayınları izlerken, diğer Hdmi portuna takılı Androidbox'a geçiş hızlı mı yoksa biraz bekletiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 30 Ekim 2016; 15:44:57 >
  • Arkadaşlar merhaba. Samsung tv kullaniyorum ama modelini bilmiyorum o yuzden buraya yazdim ama dedigim tum samsung lcd tvler icin gecerli sanirim. Merak ettigim siz goruntu ayari olarak neyi kullaniyorsunuz? Standart dogal dinamik olmak uzere ayriliyor goruntu kisminda. Ozellikle ps4 oynayanlar en uygun ayarin hangisi oldugunu söylerlerse memnun olurum

• Playstation oynamam ama seyretme ayarların bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Gerçi "seyirTURK" işimi fazlasıyla görüyor ama bu android box da aptal tv'leri süper akıllı hale getiriyor.
    Androidbox'dan tv'ye aktarılan görüntü kesintisiz ve net mi (çözünürlük)? Ses nasıl?
    Tv'ye bağlı uydu ile yayınları izlerken, diğer Hdmi portuna takılı Androidbox'a geçiş hızlı mı yoksa biraz bekletiyor mu?

Kanallar İnternet hızınıza göre değişkenlik gösteriyor.Diğer Hdmi porta geçişte sıkıntı yok.
  • Bir şey daha. Uydu cihazımın hdmi portu olmadığından ve bu güne kadar bozulmadığı için uydu yayınlarını hala scart kabloyla bağlı tv'den izliyorum. Androidbox'dan da uydu yayınları izlenebiliyor mu?
  • kny42
    US-UK-AU-EU 8-16GB Bu sürümlerin hangisini satın aldın? Sanırım 220 V prizine takılan adaptör uçları Türkiye için uyumlu olanı EU sürümüdür!
  • quote:

Bir şey daha. Uydu cihazımın hdmi portu olmadığından ve bu güne kadar bozulmadığı için uydu yayınlarını hala scart kabloyla bağlı tv'den izliyorum. Androidbox'dan da uydu yayınları izlenebiliyor mu?

Cihazlar HDMI çıkışlı.IPtv yaınları var.
  • quote:

kny42
    US-UK-AU-EU 8-16GB Bu sürümlerin hangisini satın aldın? Sanırım 220 V prizine takılan adaptör uçları Türkiye için uyumlu olanı EU sürümüdür!

EU uyumlu olanı aldım.Cihaz 2GB Ram ve 16 GB Rom'a sahip.
  • Lmod player de ki alexru youtube gümledi benim. Light sürümde kaliteyi 360 A indirmiş arama modunu kapatmış. Var mı, başka alternatif sadece youtube izlemek için?

• 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.