Şimdi Ara

Samsung C32HG70 vs Asus XG32VQR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bugün Bodrum dan izmire satın almak için geldim 2 tane asus güvenlik banti var 0 olarak gözümün önünde açtılar.

1.Band kutunun ortasında asus tarafından konan bir bant siyah içinde desenleri var onun haricinde bir bant yok
    2.Band üst kutunun içinde köpükten önce sıkıştırılmış plastik bir şerit içinde asus logolu hologramli bir bant 1 kez yapışıp kullanılıyor.

Bunlar var ise ürün 0 açılmamıştır yada asusa dönüp tekrar paketlenmistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BED3C3818

Şuan gayet memnunum monitörden. Renk konusunda eski 24" ips monitörüm ile yanyana kurulun yapıp renkleri test etme şansım oldu ips bir tık daha iyi ama 2 monitörü yanyana koyup dikkatlice inceleyene kadar fark etmemiştim açıkçası renkler gayet düzgün. Ekran kartım rtx 2070 ve adaptivesync sorunsuz ve akıcı bir şekilde çalışıyor.
    Bende aldim ancak kutuyu acmadim daha. Hepsiburada yoğunluk sebebiyle parçaları daha teslim edemedi. Monitörü vatandan aldim. Monitor guzel mi? Oyunlarda sorun yaşıyor musunuz? Gölgelenme falan yaşıyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BED3C3818

Teslim almışsın bir defa değişim vereceklerini sanmam. Monitörü bir an önce aç ölü piksel olup olmadığını kontrol,. Mağazada piksel testi yapılıp geri kutusuna konulan bir ürün olabilir. Monitör alacaksanız da internetten değil mağazada kendiniz görü alın.
    Bant açılmamissa iade alirlar. Zaten sistemlerinde daha önceden satılıp satılmadığı belli olur seri nodan. Monitörün görüntüsünden daha iyi yararlanmak icin paugee marka dp kablo öneriyorlar. Icinden çıkan kablo pek kaliteli degilmis.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.