Şimdi Ara

Samsung BD-J7500 bluray 399 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • zamanında 99 liraya satıldığını bilirim
  • Sorum çok amatörce ama ;

Bu cihaz bluray iso oynatır mi ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

zamanında 99 liraya satıldığını bilirim

hocam nerede 99 TL'ye satıldı? bu model mi? DVD player ürünleri o fiyata inmiyor
  • Yıl 2018 olacak bluray mi kaldı

• blue ray dvd vcd disket hepsi tarihin coplugunde yerini aldi ve almaya devam edecektir... o yuzden paranizi cope atmayin.. en fazla bir kez kullanirsiniz...
  • ikinci el dvdli ses sistemi almistim ( yaninda ekstra bir dvd player da vardi) ses sistemini aldim diger hoparlore bagladim biraz ise yarar oldu, iki dvd playeri beles verecek insan bulamadim... en son zorla bir arkadasa verdim muhtemelen o da cope atmistir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

zamanında 99 liraya satıldığını bilirim

hocam nerede 99 TL'ye satıldı? bu model mi? DVD player ürünleri o fiyata inmiyor

darty den 99 liraya aldım
    sonra teknosa ve diğerleri de indirim yapmıştı
  • hatta 2015 de 85 liraya almıştık :) hala da çalışıyor taş gibi :)Samsung BD-J7500 bluray 399 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coppermine -- 11 Aralık 2017; 16:35:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coppermine

hatta 2015 de 85 liraya almıştık :) hala da çalışıyor taş gibi :)Samsung BD-J7500 bluray 399 TL

Bimeksss

Kral mal indirdik, yalan yokkk

• Boşta 5+1 im var. Tvye bağlayıp amfi olarak kullanılabilir mi

• Çöp

• quote:

hatta 2015 de 85 liraya almıştık :) hala da çalışıyor taş gibi :)Samsung BD-J7500 bluray 399 TL

evet hocam 2015 de benim paylaştığım modelle alakası bile olmasa uyguna bluray aldığınız için artık bluray alınmaz ihtiyacı olanda olmasın 2015 de bluray 85 tl imiş. atalım kendimizi nasıl kafanız var anlamıyorum.

• Günümüzde her ne kadar bluray formatı mkv'lere yenik düşmüş bile olsa bu cihaz Samsung TV sahipleri için güzel özellikler taşıyoru, öncelikle 7.1 ses çıkışı var, yani eski DVD oynatıcılı bir ev sinema sisteminiz varsa onun hoparlörlerini bu cihaza bağlayarak sinema sisteminizi yükseltmiş gibi oluyorsunuz. Smart TV'niz yoksa bu cihazın kendi Samsung Smart Hub'ı mevcut. 4K upscaling desteği de olduğuna göre 4K bluray filmleri oynatabiliyor sanırım. Yalnız dosya oytanım konusunda çok geride, MKV, H265 gibi formatlaraın hiçbirini desteklemiyor gördüğüm kadarıyla.

Özet geçmek gerekirse Samsung TV'niz ve DVD'li ev sinema sisteminiz varsa bu sistemi yükseltmek için güzel bir imkan, onun dışında bence hiçbir espirisi yok.
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    öncesinde mesajımı oku, ondan sonra atarını yap arkadaşım; ben bu ürün alınmaz, daha ucuza var, kimsenin bluray'e ihtiyacı yok mu yazmışım? Sen sormuşsun ne zaman 99'a satıldı bu ürün mü diye, arkadaş da cevap vermiş darty'de satıldı diye bende onun üzerine bu muhabbetin devamı olarak bluray playerlar 85 TL'yi bile gördü demişim. Kısaca benim gözümde 399 TL kesinlikle sıcak fırsat olmasa da haklısın, bu ürün piyasada daha ucuza bulunmuyor olabilir ve bu çıkışmanızın sebebi de bir sıcak fırsat buldum, geyik muhabbeti yapmayın ise tebrikler arkadaşım, ben ve benim gibiler için olmasa da mutlaka faydası olmuştur bu ürünü arayan birileri için. Bu kadar gerilmenin de bir alemi yok
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    lazer silahi yapsaydiniz hocam
  • quote:

öncesinde mesajımı oku, ondan sonra atarını yap arkadaşım; ben bu ürün alınmaz, daha ucuza var, kimsenin bluray'e ihtiyacı yok mu yazmışım? Sen sormuşsun ne zaman 99'a satıldı bu ürün mü diye, arkadaş da cevap vermiş darty'de satıldı diye bende onun üzerine bu muhabbetin devamı olarak bluray playerlar 85 TL'yi bile gördü demişim. Kısaca benim gözümde 399 TL kesinlikle sıcak fırsat olmasa da haklısın, bu ürün piyasada daha ucuza bulunmuyor olabilir ve bu çıkışmanızın sebebi de bir sıcak fırsat buldum, geyik muhabbeti yapmayın ise tebrikler arkadaşım, ben ve benim gibiler için olmasa da mutlaka faydası olmuştur bu ürünü arayan birileri için. Bu kadar gerilmenin de bir alemi yok

hocam ben yanlış anlamış olabilirim kusura bakma lütfen.

genel olarak bir ürün buluyorum paylaşıyorum adam 5 sene önce aldığı fiyatı göstererek fırsat değil diyor :D ülkenin döviz durumu ve vergi durumu ortada :) anlatamıyorum.

• estağfurullah, kimseyi germek gibi bir niyetim yok, forum bir paylaşım ortamı ve siz de çok değerli bir şeyi; kendi zamanınızı harcayıp piyasaya göre düşük olan bir ürünü burada ihtiyacı olanlar için paylaşmışsınız. İhtiyaç olur yada olmaz tartışmasından da öte, bu yaptığınız bir bilgi paylaşımıdır ve benim gözümde saygı duyulması gereken bir erdemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coppermine -- 12 Aralık 2017; 15:28:7 >
  • Bunu alacağına gidip 12 gb bir ps3 al daha iyi. O da bluray oynatıyor artı canın sıkılınca oyun falan oynarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.