Şimdi Ara

SAMSUNG BAYİSİNDEN TELEFON ALMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar note 4 almayı düşünüyorum şebekes sorunları varmış bu yüzden mediamarkt yerine Samsung bayisinden almayı düşünüyorum çünki bilgisayara bağlayıp kontrol felab ediyorlarmış sizce biz sorun felan olursa değişim yaparlarmı

• Birşey değişeceğini sanmıyorum. Ben Samsung bayisinden S6 almıştım home tuşu sorunlu çıktı. Ama mediamarktan bişey almayın ne aldıysam hepsi sorunlu çıktı yakınlarımada benzeri oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayi vs neresi olursa olsun satana kadar bi sorun olursa getirin falan der, ama sorun çıkınca işin rengi değişebilir. En iyisi biraz şikayetvar.com'dan araştır aklında böyle şüpheler varsa. Bayi sorunlu ürünü uğraştırmadan geri alıyosa gerekirse biraz fazla öde ordan al ama öyle bişey yoksa kapalı kutu, Samsung Türkiye garantiili en ucuz bulduğunu al.

Mediamarkt ile ne ben ne de çevremden sorun yaşayan yok, yeni bi üründe sorun çıkması şans işi.
  • 55525534 5 kullanıcısına yanıt
    Note5 aldım çok mütavazi davrandılar. Hiç bir sorun çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan52400

Note5 aldım çok mütavazi davrandılar. Hiç bir sorun çıkmadı.

Hocam bilgisayara felan bağlıyorlarmı yank onlar inceliyorlarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerristaN

Birşey değişeceğini sanmıyorum. Ben Samsung bayisinden S6 almıştım home tuşu sorunlu çıktı. Ama mediamarktan bişey almayın ne aldıysam hepsi sorunlu çıktı yakınlarımada benzeri oldu.

Hocam bilgi yara bağlayıp kontrol ettilermi
  • Şuan s6 edge Plus kullanıyorum bundan önce normal s6 ve s6 edge modellerinde kullandım bütün telefonlarımı Samsung bayisinden aldim başka biyerden asla telefon almam kardeş yapacağın şey çok basit önce kutuyu açtırıp incelenecrksin telefonu eğer bir sorunu yoksa parayı ödeyip fatura kestireceksin ben s6 edge alırken kutu açtı telefonu elime aldım inceledim hope tuşu sallaniyordu birde ekranında lekeler vardı dedim bana başka bir telefon getir dedim gitti içerken kapalı kutu Birtane daha getirdi onuda açtım inceledim bir sorunu yoktu onu aldım yani önce telefonu incele sonra ödemeyi yap

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_3579

Şuan s6 edge Plus kullanıyorum bundan önce normal s6 ve s6 edge modellerinde kullandım bütün telefonlarımı Samsung bayisinden aldim başka biyerden asla telefon almam kardeş yapacağın şey çok basit önce kutuyu açtırıp incelenecrksin telefonu eğer bir sorunu yoksa parayı ödeyip fatura kestireceksin ben s6 edge alırken kutu açtı telefonu elime aldım inceledim hope tuşu sallaniyordu birde ekranında lekeler vardı dedim bana başka bir telefon getir dedim gitti içerken kapalı kutu Birtane daha getirdi onuda açtım inceledim bir sorunu yoktu onu aldım yani önce telefonu incele sonra ödemeyi yap

almadan açtırmazlarki oldudda açmadan aldım ve bozuk değiişirler herhalde
  • Arkadaşlar bulundugum yerde 4tane Samsung bayisi var ancak bir tanesinde s6 1700 digerlerinde 1900 sizce ordan alsam bi sıkıntı çıkar mi sahte falan değildir demi :)

• BAYİDE PAHALI YA YİNE MEİDA MARKTTAN ALICAM HERHLADE SİZCE Bİ SIKINTISI OLURSA ZATEN ORDA AICAM DEĞİŞİM YAPARLARMI
  • Media Markt yerine Teknosadan alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

Media Markt yerine Teknosadan alın.

Neden teknosa hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

Media Markt yerine Teknosadan alın.

Neden teknosa hocam

Media Markt ürünlerinin paralel ithalat olduğunu duymuştum. Teknosa servis konusunda daha iyidir,bence oradan alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.