Şimdi Ara

Samsung B2430H 24' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
3
Favori
77.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayın octavarium resimler için teşekkürler , faydalı oldu. iyi günlerde kullanınız ..
  • Monitörü Bugun aldım arkadaslar gercekten cok güzel ve şık renkler cok canlı çok memnunummm şimdilik hiç bir sorun yok ...Dediğiniz gibi şu an stoklarda yok hepsiburada ' da cok yüksek bi fiyat war.İzmirde oturan arkadaslar daha iyi bilir tekmar war suanki adı mikroset .stoklarında ürün mevcut 460 Tl civarı fiyatı almak isteyenlere duyrulur eminim pişman olmazsınız :d senelerdir 15" monitör kullanan bir bilgisayar öğrencisi olarak benim için ne büyük bi sevinç bilemezsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rnld7

Monitörü Bugun aldım arkadaslar gercekten cok güzel ve şık renkler cok canlı çok memnunummm şimdilik hiç bir sorun yok ...Dediğiniz gibi şu an stoklarda yok hepsiburada ' da cok yüksek bi fiyat war.İzmirde oturan arkadaslar daha iyi bilir tekmar war suanki adı mikroset .stoklarında ürün mevcut 460 Tl civarı fiyatı almak isteyenlere duyrulur eminim pişman olmazsınız :d senelerdir 15" monitör kullanan bir bilgisayar öğrencisi olarak benim için ne büyük bi sevinç bilemezsiniz :)

hayırlı olsun iyi günlerde kullan rnld7 , bir de istanbula gelse de monitör biz de yaşasak o sevinci.. ne zamandır bekliyoruz vala ağaç olduk ... gerçekten güzel monitör LCD segmenti için şu an alınabilecek en uygun monitör . hem fiyat hem özellikler harika..

• ben hergün stoklara bakmaktan bıkmıstım artık vazgecicektim aramadıgım yer kalmadı ama alışım şans eseri oldu biraz :) darısı herkesin basına gercekten hakkını veriyo.arkadaslar resimlerini koydular ama dileyen olursa birde ben koyabiLirim.
  • quote:

ben hergün stoklara bakmaktan bıkmıstım artık vazgecicektim aramadıgım yer kalmadı ama alışım şans eseri oldu biraz :) darısı herkesin basına gercekten hakkını veriyo.arkadaslar resimlerini koydular ama dileyen olursa birde ben koyabiLirim.

birkaç fotoğraf da sen koyabilirsen makbule geçer vala neden olmasın fazla fotograf göz çıkarmaz misali

Bu arada samsung XL2370 vatan bilgisayar stoklarına gelecek ürünler arasında gözüküyor yakın zaman için .. fakat B2430H'den hala ses seda yok .. getirmeyecekler mi nedir .. inşallah öyle birşey olmaz ..

arkadaşlar B2430H bekleyenler talep yaparsa telefonla filan iyi olur , ben arasıra arayıp soruyorum .. birlikten kuvvet doğar siz de arayın çağrı merkezini ..

daha fazla beklemeyelim bu monitörü artık .. dolar da yükselmeye başladı yine ürünün fiyatı 500ü geçebilir

• Arkadaşlar monitörü alalı tam 3 hafta oldu ve test ettiğimde ölü pixeli yoktu. Bir kaç saat önce xboxda oyun oynadıktan sonra windowsa geri dönünce farkettim ki açık yeşil renkte bir pixel oluşmuş. Sanırım bu ölü pixel değil. Nasıl düzeltebileceğim konusunda bilgisi olan var mı? PixChanger programını denedim ama pixeli tam denk getirmek imkansız gibi birşey ve beceremedim. Sinirim bozuldu valla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 7 Mayıs 2010; 7:56:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brunelleschi

quote:

ben hergün stoklara bakmaktan bıkmıstım artık vazgecicektim aramadıgım yer kalmadı ama alışım şans eseri oldu biraz :) darısı herkesin basına gercekten hakkını veriyo.arkadaslar resimlerini koydular ama dileyen olursa birde ben koyabiLirim.

birkaç fotoğraf da sen koyabilirsen makbule geçer vala neden olmasın fazla fotograf göz çıkarmaz misali

Bu arada samsung XL2370 vatan bilgisayar stoklarına gelecek ürünler arasında gözüküyor yakın zaman için .. fakat B2430H'den hala ses seda yok .. getirmeyecekler mi nedir .. inşallah öyle birşey olmaz ..

arkadaşlar B2430H bekleyenler talep yaparsa telefonla filan iyi olur , ben arasıra arayıp soruyorum .. birlikten kuvvet doğar siz de arayın çağrı merkezini ..

daha fazla beklemeyelim bu monitörü artık .. dolar da yükselmeye başladı yine ürünün fiyatı 500ü geçebilir

Dediğin gibi dolar yükseliyor. Anayasa değişikliği tam zamanına denk geldi. Ne şans varmış bizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 7 Mayıs 2010; 9:10:33 >

• @DasheriM
    Hocam sanırım o nokta sıkışmış piksel ekran üstünde rahat kayması için parmağınızın ucuna bir parça bez dolayıp sadece sorunlu bölgede dairesel hareketlerle nazik bir şekilde hafifçe bastırarak gezdirin.Bir arkadaşımın 22" monitöründe de aynı problem olmuştu bu şekilde çözdük. Ancak düzelip tekrarlama ihtimali olduğu gibi hiç düzelmeme ihtimalide var.Bilginize deneyip denememe kararı size kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReSpAwN_22

@DasheriM
    Hocam sanırım o nokta sıkışmış piksel ekran üstünde rahat kayması için parmağınızın ucuna bir parça bez dolayıp sadece sorunlu bölgede dairesel hareketlerle nazik bir şekilde hafifçe bastırarak gezdirin.Bir arkadaşımın 22" monitöründe de aynı problem olmuştu bu şekilde çözdük. Ancak düzelip tekrarlama ihtimali olduğu gibi hiç düzelmeme ihtimalide var.Bilginize deneyip denememe kararı size kalmış.

Dediğin yöntemi deniyeceğim. Undeadpixel 2.2 programıyla test ettim. Kırmızıda ve mavi ekranda siyah, beyaz ve sarıda yeşil gözüküyor. siyah ve yeşilde ise pixel gözükmüyor. Ayrıca bu programın da pixel düzeltmeye yarayan bir özelliği var. Belli bir bölgeye bütün renkleri sürekli vererek yapıyor galiba. Onu da deneyeyim bir ara en iyisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 7 Mayıs 2010; 17:37:08 >

• Bugün bahçelievler golda gittim.Orda bu ürün mevcut.fiyatıda 480-490 gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam. Bilginiz olsun
  • @ReSpAwN_22 ne yazık ki dediğin yöntem işe yaramadı...
  • @DasheriM
    Hocam ihtimalleri sıralamıştım yukarıda düzelmemesine üzüldüm.Dediğim gibi arkadaşımın 22" Lg monitöründe de aynı problem vardı onda da düzeldikten sonra bir iki güne tekrarlıyordu bizde parmaklamak sureti ile eski haline getiriyorduk.Bende almayı düşündüm b2430 ancak uzun süre stoklara girmemesi üzerine geçen cuma p2250 aldım.Benim monitörde yeni olunca tırsmıyor değilim açıkçası.Google amcaya stuck pixel diye sorarsanız daha ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.Saygılarımla...
  • quote:

sayın octavarium resimler için teşekkürler , faydalı oldu. iyi günlerde kullanınız ..

Teşekkürler Brunelleschi.

Arkadaşlar monitoru açıp kapattığında hdmi analog digital tarama yapmasını nasıl engelleyip digitale sabitleyebilirim. Menüyü gezdim ama bir türlü bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: octavarium

quote:

sayın octavarium resimler için teşekkürler , faydalı oldu. iyi günlerde kullanınız ..

Teşekkürler Brunelleschi.

Arkadaşlar monitoru açıp kapattığında hdmi analog digital tarama yapmasını nasıl engelleyip digitale sabitleyebilirim. Menüyü gezdim ama bir türlü bulamadım.

Sanıyorum ki, direk DVI-D bağlamadığın sürece bu mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordeaur -- 9 Mayıs 2010; 0:02:25 >
  • Dijitalden kastım dvi'dı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: octavarium

Dijitalden kastım dvi'dı zaten.

Ben doğru ifade edememişim, yeniden yazayım. DVI dan direk mi bağlantı yaptınız yoksa Analog üzerinde DVI ya dönüştürerek mi bağladınız? İkinci durum varsa çözüm yok. Dönüşüm mecbur bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Bugün bahçelievler golda gittim.Orda bu ürün mevcut.fiyatıda 480-490 gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam. Bilginiz olsun

Goldun internet sitesinden bugün kontrol ettim , fakat ürün Samsung B2430 olarak gözüküyor .. ''H''si yok , daha önceki sayfalarda arkadaşlar bu ikisinin arasında bir fark oldugunu söylemişlerdi. sanırım H si olmayan Hdmi giriş yoktu , ama internet sitesinde bütün özellikleri tam yazıyor yine de . stok durumu da yetersiz, bilgi alın diyor ..

telefon edip sormak gerek ..
  • quote:

quote:

Bugün bahçelievler golda gittim.Orda bu ürün mevcut.fiyatıda 480-490 gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam. Bilginiz olsun

Goldun internet sitesinden bugün kontrol ettim , fakat ürün Samsung B2430 olarak gözüküyor .. ''H''si yok , daha önceki sayfalarda arkadaşlar bu ikisinin arasında bir fark oldugunu söylemişlerdi. sanırım H si olmayan Hdmi giriş yoktu , ama internet sitesinde bütün özellikleri tam yazıyor yine de . stok durumu da yetersiz, bilgi alın diyor ..

Benimkinde h yok, hdmi çıkış var.Lütfen bilmeden kafadan atmayalım.

• Kafadan atmak demiyelim de,emin olmadan konuşmayalım desek daha doğru olur kanımca.
    Ayrıca cihazın hdmı çıkışıda vardı bizzat kendim inceledim ürünü
    quote:

Orijinalden alıntı: karabasmayan

quote:

quote:

Benimkinde h yok, hdmi çıkış var.Lütfen bilmeden kafadan atmayalım.

• Vallah ben daha fazla dayanamıyıp hepsiburada.com'dan ürünün siparişini verdim sanırım pazartesi yada salı elimde olacak.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.