Şimdi Ara

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
990
Cevap
10
Favori
41.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung her yeni arayüzünde mutlak iyileştirmeler yapiyor android 7 ile AOD da iyileştirmeler yapip Volte gibi ozelliklerde gelirse fena olmaz tabi. en azindan yeni güncellemeleri apkmirrordan takip edip indirebiliriz
  • asdad44 A kullanıcısına yanıt
    Uzak doğulu bir kanalın incelemesinde arama kısmında HD ibaresi vardı bizde neden yok onu anlamadım artık bekleyip göreceğiz verip vermeyeceğini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç sıkıntı yapmıyorum güncelleme gelmedi diye
    Zaten kullandığım her uygulama maşallah çok güzel çalışıyor
    Batarya süreside çok iyi güncelleme gelmesede olur diyeceğimde

Mutlaka gelecektir kaçınılmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeyfiPasa S kullanıcısına yanıt
    Volte destegi o . a5 2016 da volte ozelligi yoktu ama android 7 ile gelmis eger guncellemeyi verirlerse mutlaka bizede gelecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihaz sayesinde kismen turktelekomun dandik hizmetinden kurtuldum :) 15 gb internet paketinin oldugu tarifeye 85 lira veriyordum... tarifeyi 6 gb pakete dusurup 40 lira indirdim faturayi Hazirkart turkcelimi faturaliya gecirip o 40 liraya turkcelden bir tafifeye gectim ayni fiyata iki hatta internetim oldu ayrica turkcellden paketten yemeyen fizy, turkcell tv plus, dergilik ve bip uyeligim oldu iki hattida taktim offfff manyak zevkli :) turkcelde habire salla kazandan tonla internet geliyor kullanmadigim dk internet devrediyor :) su saatten sonra hayatta tek hatli telefon alamam :) gecersem huawei mate 9 dusunuyorum...

• Arkadaslar hanimin kullandigi a7 2016 ya da nougat geldi simdi :/ sira a8 de olsun mu :)

EDİT: teli kurcaladim arkadaslar... 7.0 dan fazla birsey beklemeyelim bence :) arayuz tamamen su anda kullandigimiz arayuzle ayni olmus... Ufak tefek gorsel degisiklikler var o kadar ha bir de cok hafif bir serilik gelmis cihaza... Yani ayni sekilde olacaksa gorsel olarak ta zaten biz bu arayuzu kullaniyoruz.... Cihaz da zaten guclu katilacak herhangi bir seriligi hissedemeyiz diye dusunuyorum.... Kullanmaya devam guncelleme gelmis gelmemis bence sallamayin su saatten sonra ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock333666 -- 14 Mayıs 2017; 18:22:35 >
  • liste güncellenmiş a8 2016 yine yok

• asdad44 A kullanıcısına yanıt
    Şu an gelirse sürpriz şöyle ağustos gibi falan anca listeye eklerler herhalde çünkü bu telefon üvey evlat bir nevi kül kedisi bizde güzelliğine kanıp aldık ama gece yarısını geçip bir anda o yetim haline geri döndü türkiyede a7 2017 olduğu sürece zor satılır bu telefon bu fiyatlara o yüzden çok umut etmemek lazım gelirse de otomatik günceller kendisi s3 te 4.3 vardı onda bile birçok uygulama çalışıyordu bu telefonda en az 3 sene sorunsuz kullanılır bence mağaza konusunda da öyle. Arayüz zaten nougat bir kaç basit ayrıntı dışında hissedilen bir değişiklik pek mümkün durmuyor bekleyelim bakalım zaman ne gösterecek belki eklerler listeye

• Bu cihaz o listeye girmeden 7.0 alacak ahada buraya yaziyorum... Geldigi zaman burdayim derim ;).... Ama su anda gelse de yuklemem zar zor root doayasi bulmusuz bi daha kimse buna root falan yazmaz :) benim icin en onemli olan da gorusme kayit ozelligini acmisim ek uygulama olmadan..... Hayatta root yazilmadan 7.0 a gecmem :)

• rock333666 R kullanıcısına yanıt
    daha onceleri hep s serisi kullanıyordum listeyede bakmazdim gelirmi diye . acaba listeye düşmeden geldiği olmuşmudur

• quote:

Orijinalden alıntı: asdad44

daha onceleri hep s serisi kullanıyordum listeyede bakmazdim gelirmi diye . acaba listeye düşmeden geldiği olmuşmudur

Mutlaka olmustur kardesim ;) rahat olun bu cihaz listede olmasa bile 7.0 alacak ;) yalniz bu cihazin bir farki var dikkat edin o listedeki cihazlarin hepsi avrupa pazaarinda olan cihazlar bu cihaz ise sadece ortadogu ulkelerinde satisa sunulmus bu yuzden o listeye girmeden de alacaktir diye dusunuyorum hislerimde cok nadir yanilirim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock333666 -- 18 Mayıs 2017; 2:24:0 >
  • Dün sahibindene baktım A7 2017 736 adet satışda
    A8 2016 363 adet satışda berdeyse iki mislinden fazla
    A7 var satışda A7 bu kadar iyide niye bukadar 2 nci eli satıyor
    Ben telefonumu severek kullanıyorum güncelleme gelmemiş
    Çokda fifi umurumda bile değil A82016 on numara telefondur
    Kullanıcısını asla üzmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yaz Android O tanıtılacakmış bizde daha nougat bekleyelim belki nougat değil de onu verir samsung bey

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Dün sahibindene baktım A7 2017 736 adet satışda
    A8 2016 363 adet satışda berdeyse iki mislinden fazla
    A7 var satışda A7 bu kadar iyide niye bukadar 2 nci eli satıyor
    Ben telefonumu severek kullanıyorum güncelleme gelmemiş
    Çokda fifi umurumda bile değil A82016 on numara telefondur
    Kullanıcısını asla üzmez

Ustad a6 da kullandim fakat su anda kullandigim a8 bana en uygun telefon. Sorunsuz kullaniyorum ne cikmis ne gelmis umurumda degil kafam rahat.

• rock333666 R kullanıcısına yanıt
    evet sadece orta dogu olmasi cok garip neden boyle bi politika izlemisler garip . 2016 a hatta 2017 a serilerinin hic biri bu cihaz gibi kesinlikle zarif degil tamam 5.7 inc ekran büyük ama bosuna cebe girmiyor

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katiliyorum on numara cihaz . biz burda cihazin sadece android 7 muhabbetini yapıyoruz ama diger samsung cihazlarının forumlarında hep sikayetlerden bahsediyorlar ozellikle batarya ve buglardan sikayetciler. masallah diyelim

• arkadaslar a8.min titresimi durduk yere calismiyo test menusundede calismiyor titresim bi caresi varmidir servise vericem biliyorum motoru degisseler eskisi gibi toplayamiycaklar telefonu orasi burasi acik kalcak adim gibi biliyorum:(

• A8 2016 Android 7.0 ile testte ortaya cikmis. Birkac haftaya guncelleme gelir

• jinjin kullanıcısına yanıt
    Hadi hayirlisi bakalim 😁

Gelmemesi düşünülemezdi zaten, bekleyenler için güzel bir haber. .

• Ben size dedim degil mi o listeye girmeden yakin zamanda gelecek diye ;) yazdigim yere iz biraktim ;)

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.