Şimdi Ara

SAMSUNG A8 2018 VE SAMSUNG A8 PLUS 2018 ANA KONU (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
8
Favori
51.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bir sey farkettim. Mesaj sesi ve gelen aramada calan muzikde duşüş farkettim. Yani sanki sesi biraz azaltmislar. Babami oyle geldi acaba? Birde whatsapta birine bisi yazacakken mesaj yaz bolumune tiklayinca surekli otomatik doldur secenegi cikiyor. Sizdede aynimi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Arkadaslar bir sey farkettim. Mesaj sesi ve gelen aramada calan muzikde duşüş farkettim. Yani sanki sesi biraz azaltmislar. Babami oyle geldi acaba? Birde whatsapta birine bisi yazacakken mesaj yaz bolumune tiklayinca surekli otomatik doldur secenegi cikiyor. Sizdede aynimi acaba ?
    Otomatik doldur seçeneği bende de çıkıyor evet. Galiba kopyala yapıştırla ilgili birşey. Mesela başka bir yerde bir metni kopyala dediğiniz zaman otomatik doldur dediğinde o metni kopyalamış oluyor. Demesini yaptım ben. Fabrika ayarlarına almayı düşünüyor musun hocam?
  • Bildirim sesi konusunda düşus varmi acaba sizdede? Dusunuyorum hocam yaparsam burdan yazacagim

• ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Sanki biraz var gibi ama çokta önemli değil. Zaten kısa benim bildirim sesi

• J7 Core cihazıma da güncelleme geldi yükledim ve sorunsuz.

Ama A8 2018 cihazımda sorun devam ediyor, telefonu tekrar sıfırladım bu kez de kasmalar, yavaşlıklar çözümlenmesse valla kırıp atıcam en sonunda.

Kıçı kırık j7 core akıyor, taş gibi A8 de sörf yapamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chapuller

Gelişmiş özellikler menüsünden animasyonları azaltabilirsiniz. Azaltma demeyelim de daha soft bir hale geliyor. Bunun dışında temiz kurulum yapmanızı muhakkak tavsiye ederim. Güncelledikten sonra gözlemlemek için kısa bir süre olduğu gibi kullandım cihazı ciddi takılmalar söz konusuydu. Daha sonra cihazı sıfırlayıp smart switch ile pc üzerinden yedeklerini yükledim. Şuan da pürüzsüz bir kullanıcı deneyimi var. Arayüz ve gece modu gibi yeni özellikler hoş olmuş. Şarj konusunda ise fikir beyan edemiyorum bana aynı gibi geldi.
    Hocam merhaba. Sen cihazı sıfırlamışsın. Birşey soracaktım. Bende güncellemeyi yaptım. Genel olarak memnunum fakat tek bir sorun var. Hani google arama çubuğu varya ona ilk girişte bir sıkıntı yok ama tüm uygulamaları kapatıp tekrar girdiğimde 2 saniye geç giriyor. Bu sorun format sonrası düzeldi mi? Bir kontrol eder misin?

• 2. Kez sıfırlarından sonra çok daha iyi oldu sanırım..

• Cihazı formatladım. Bir tık daha iyi oldu sanki. Menü gecıslerı biraz daha hızlandı. Kısacası eskisinden bir tık daha iyi oldu gibi.
  • Hocam dediğinizi denedim malesef aynı sorun devam ediyor. Ben bir iyileşme göremedim google konusunda. 2. girişimde 2-3 sanıye bekleyıp oyle gırıyor.
  • quote:

Hocam dediğinizi denedim malesef aynı sorun devam ediyor. Ben bir iyileşme göremedim google konusunda. 2. girişimde 2-3 sanıye bekleyıp oyle gırıyor.
    Çok sağol cevabın için. O zaman formatlamanın bir anlamı yok. Ben zaten hiçbir güncellemede formatlamadım telefonu. O google dışında bir şikayetim yok benim. Google bu sabah güncelleme geldi ama yine değişen birşey olmadı. Neyse çokta önemli değil. Pişman olmadım güncellediğime

• Normal A8'e gelen güncelleme cok daha fazla sorunluymus. Ben içim rahat etsın dıye attım format öncekinden bir tık daha ıyı oldu genede.
  • Evet A8 e gelen güncelleme sorunluymuş. Mutlaka düzeltme güncellemeleri yaparlar zaten. Sen ne gibi sorunlar yaşıyordun hocam açıklasana. Ben fark etmiyorumdur belki. Örnek vererek açıklarsan bende kontrol ederim

• Hocam aslında büyük sorun değil sadece menü geçişlerinde ara ara kasılma var gibime gelıyor eski akıcılıgı yok gibi gelıyordu ama format attıktan sonra daha ıyı oldu %80 düzeldi gibi. Ama bildirim sesi gelen çağrı ses seviyesi düşürülmüş bu kötü olmuş. Birde atıyorum telefona whatsaptan mesaj gelıyor güç tuşuna basıyorum mesaj görünmuyor illa mesaj üzerine tıklamam gerekıyor sizdede böyle oluyormu?
  • quote:

Hocam aslında büyük sorun değil sadece menü geçişlerinde ara ara kasılma var gibime gelıyor eski akıcılıgı yok gibi gelıyordu ama format attıktan sonra daha ıyı oldu %80 düzeldi gibi. Ama bildirim sesi gelen çağrı ses seviyesi düşürülmüş bu kötü olmuş. Birde atıyorum telefona whatsaptan mesaj gelıyor güç tuşuna basıyorum mesaj görünmuyor illa mesaj üzerine tıklamam gerekıyor sizdede böyle oluyormu?
    Evet bendede durum aynı. Büyük sorun değil hocam bunlar ya. Önemli olan telefonun akıcılığını kaybetmemesi. Dediğim gibi düzeltme güncellemeleri mutlaka gelicektir. Ben genel olarak memnun kaldım güncellemeden

• Bende çok büyütmüyorum hocam. Düzeltme güncellemesi vereceklerını düşünüyorum ben son olarak. Ama android yükseltme güncellemesi muhtemelen daha vermezler.
  • quote:

Bende çok büyütmüyorum hocam. Düzeltme güncellemesi vereceklerını düşünüyorum ben son olarak. Ama android yükseltme güncellemesi muhtemelen daha vermezler.
    Bir üst güncelleme kesinlikle gelmez

• Verileceği açıklandı ama göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Verileceği açıklandı ama göreceğiz.
    Android 10 gelmez hocam. Nerde açıklandı?
  • Heryerde var açıklama.
    https://shiftdelete.net/android-q-guncellemesi-samsung

• Telefonu bugün 2. kez sıfırladım. Batarya toparladı. 6 saati aşmış durumdayım ve hâlâ %30.

İlk sıfırlamamla 2. sıfırlama arasında fark var, bir fix gelmiş belli ki.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.