Şimdi Ara

samsung A7 2017 usb flash bellek okumama ve tek seferde %100 şarj olmama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2-3 ay önce vatandan samsung a7 2017 telefon aldım, telefonu alma sebebimde eski telefonda usb bellek bağlayınca okumuyordu birazda kasıyordu ve dedim yeni bi telefon alayım. Aldım ama otg ile usb bellek okutamadım o kadar uğraştım yok a3 e taktım çalışıyor benim aldığım okumuyor deli oldum birde şarja takıyorum telefon 97-98-91 gibi rakamlarda şarjı kalıyor ilerlemiyor sonra kafaya koydum servise gönderdim servisten geldiğinde sadece şarj kafası değişmiş ama ne otg okuyor ne usb şarjıda bir kere gece taktım sabah baktım %100 gözüküyor pek umudum yok ama bir kaç kez daha deneyeceğim. Müşteri temsilcileri telefondan şunları yapın dedi yaptık yine olmadı şu an hiçbir şekilde usb bellek bağlayamıyorum, acaba diyorum type-c adaptörü ile araya 2 tane aracı koyup 3. adımda usb belleği takıyorum o yüzden mi okumuyor diye ama alakası görüyorum, bir sürü usb bellek otg denedim yok hiç kıpırtı yok, birde kırılmaz cam almıştım 40 TL ye onuda servis tamir ederken kabul etmiyormuş çıkarılıyormuş. Telefon bi geldi camın üstü açılmış yapışmıyor bide silmeden takmışlar tozlar içinde duruyor parmak izleri falan deli ettiler beni (Servise gönderirken bunu göze alın).

O kadar yazdım ama benim sormak istediğim bu telefon neden usb bellek okumuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.