Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
19
Favori
138.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekranda durduk yere cizgi cikti alt tarafi pembe ama cihaz rootlu ne yapayım satmayi dusunuyorum telefonu satayım mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba arkadaşlar son güncellemeden sonra güvenli klasör açılırken devamlı donmaya başladı eskiden böyle değildi bu bu sorunu yaşayan varmı?

• A7 Telefonumda 4 hanelilere sms atamıyorum ayarlardan daima izin ver yaptım yine atamıyorum acil yardım
  • samsung galaxy a7 2016 sm-a710f ekranda mürekkep akması var servis ekran ve arka kapak değişimi 570 tl diyor yan sanayi ekranlar yarı fiyatına ama uyum sağlıyor mu ekran değiştiren arkadaşlar ne tavsiye eder orjinal mi yan sanayimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelmaSanda91

Herkese merhaba arkadaşlar son güncellemeden sonra güvenli klasör açılırken devamlı donmaya başladı eskiden böyle değildi bu bu sorunu yaşayan varmı?
    Bu hatayı alıyorum son güncellemeden sonra çözen yokmu bu durumu eskiden yoktu ya bu hata güncellemeyle içine ettiler resmen!!

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU]

• hades rom yükleyen varmı ?

• Musluk Suyuu M kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon hala guncelken rom yüklemek macera aramaktan başka birşey olmaz hepsi mutlaka hatalarla dolu.

Bu arada theme galaxy isimli bir program var sistemde birçok bolumun temasını değiştirebiliyorsunuz substratumun değişim bir varyasyonu gibi denemenizde fayda var

• Aynen hocam samsung bu telefone henuz güncellemeleri kesmedi rom yüklemeye gerek yok.
  • hocam samsungun gereksiz programları var onlardan arıldırılmış tertemiz romlar var hem s9 görünümünde falan. Lineage falan yüklemem zaten 8.0 beni baya götürür

hata olabilir doğru araştırmak gerek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurcngzhn34 -- 23 Ağustos 2018; 2:31:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurcngzhn34 O kullanıcısına yanıt
    Peki samsung knox sayacının artmasından sonraki standby modda oluşan batarya azalması sorununu ne yapacağız üstelik orjinal roma dönüldüğünde bile cozulmeyen

• quote:

Orijinalden alıntı: EspiritusSancti

Peki samsung knox sayacının artmasından sonraki standby modda oluşan batarya azalması sorununu ne yapacağız üstelik orjinal roma dönüldüğünde bile cozulmeyen
    duymadım hiç detay verirmisin

• onurcngzhn34 O kullanıcısına yanıt
    Kısaca soyle anlatayım samsung telefonları rootladiginizda knox sayacı artıyor sanıyorum samsung bunu bir çeşit güvenlik önlemi olarak koymuş. Bu sayaç 1 olduktan sonra telefonda benim gözüme çarpan en onemli sorun telefonun durduğu yerde inanılmaz sekilde deşarj olması. O andan itibaren orjinal rom yüklense bile ayni sorunun devam ettiğini deneyimledim. Tabi ki bunu çözmenin bazı yolları var baska kernel flashlamak gibi fakat malumunuz bu tür çalışmalar amiral gemisi tabir edilen cihazlarda olduğu gibi çeşitli değil. Sınırlı kullanıcısı olması bakımından daha az rom ve daha az kernel vs. bulunuyor. Az seçeneğin arasından doğru kombinasyonu bulmanız mümkün olmayabilir o yuzden şahsi görüşüm custom rom yerine tema kullanmanız. Bu konuda da theme galaxy diye guzel bir program var. 1 dolar karşılığında bütün özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Yaptığım birkaç tema var pm atarsanız bir iki tema gönderebilirim whatsapp uzerinden

• Android 7 sürümünü kullanıyorum. Sammobile üzerinden türkiye android 6 orjinal stock romu indirdim odin üzerinden yüklemeye çalıştım ancak yükleme başlamadan son buluyor. Sistem alt sürüme geçişe izin vermiyor sanırım. Nasıl çözerim bilgisi olan varmı.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 26 Ağustos 2018; 1:9:42 >
  • Arkadaşlar bir arkadaşım sormuş buraya danışayım dedim, Samsung A7 2017 Edition Android 8 güncellemesini alıyor mu? Bilgi verirseniz sevinirim.

• MadDog1 M kullanıcısına yanıt
    şuan hali hazırda android 8 oreo güncellemesini almış bulunmaktadır.

• Bu telefonun bana cektirdigini kimse çektirmedi resmen stres hastası etti beni.. İlk aldigimda ekran çok hassastı oyun falan oynanmıyordu sonra instagramda falan tamam dedim aldik artik ama şimdide ekran cizgiler cikmaya basladi 2 milyarlik telefon hem pubgde kasıyor ekran çok kayıyor hemde ekranda durduk yere pembe çizgiler instagramın butonları çıkıyor lanet gelsin böyle telefona be.. 1 yıllık telefon rootlu olmasa göndericem servise , hoş rootsuzlardanda para istiyorlarmış.Sanırım s7 edgedekilerin aynı ekran bundada var ve aynı sorun aynı dert bizdede var. Resimlere buyrun:

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1714199/3d9d49d0-3bab-447e-b0b1-474ed4a01b29.jpg[/simage Lütfen cevaplarken alıntı yapın bildirim gelsin

• Son oreo güncellemesinde kapalı şarjda şarj dolunca yuvarlak içerisinde sarı bir ünlem işareti mı beliriyor yoksa sadece bende mi bu durum var arkadaşlar??

• pugb kasmıyor. Kapalı hiç sarj etmedim gerekte yok açık sarj edin

• Sistem güncelleme bildirimini nasıl kapatabilirim ne yaptıysam kalkmıyor. Daha önce kalkıyordu fabrika ayarlarını sıfırlayınca kalkmaz oldu, üst sürüme geçmek zorundamıyım?

• Duos modeli var elimizde.Oreo güncellemesinden sonra wi-fi çalışmıyor ve menüde ara ara donup tekrar başlıyor telefon.Samsung üzerinden sıfırladım,odin ile yeni yazılım attım ama bir türlü düzelmedi.Samsung servisine götürdük fakat yurtdışı telefonu olduğu için bakmadıklarını söylediler.Çözüm için yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.