Şimdi Ara

Samsung 840 Evo SSD Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Başlıktaki ssdyi kullanıyorum. daha önce win8 kurulu idi. ben 7 kurmak istedim kuruluma sorunsuz başlamışken pc yi resetledim almayı unuttuğum dosyalar kalmıştı. daha sonra tekrar denediğimde dosyalar bozuk veya eksik hatası aldım. sabit disk bölme ekranında disk biçimlendir aktif değil. bilgisayarımdan da yapılamıyor. yardımcı programlar da denedim fakat sonuç alamadım. Bios dan ahci yi ide yapıp başlattım fakat pc açılmadan resetlendi. 3-4 kez denedim. lütfen yardımcı olun. bilgisayarcılara diski teslim etmek istemiyorum :((

• quote:

Orijinalden alıntı: munirtaha

Merhabalar. Başlıktaki ssdyi kullanıyorum. daha önce win8 kurulu idi. ben 7 kurmak istedim kuruluma sorunsuz başlamışken pc yi resetledim almayı unuttuğum dosyalar kalmıştı. daha sonra tekrar denediğimde dosyalar bozuk veya eksik hatası aldım. sabit disk bölme ekranında disk biçimlendir aktif değil. bilgisayarımdan da yapılamıyor. yardımcı programlar da denedim fakat sonuç alamadım. Bios dan ahci yi ide yapıp başlattım fakat pc açılmadan resetlendi. 3-4 kez denedim. lütfen yardımcı olun. bilgisayarcılara diski teslim etmek istemiyorum :((

hocam kusura bakmayın ama format esnasında bunlar yanlış işlemler formata başlamadan once tum dosyalarınızı yedekleyın ne var ne yok sizin hatanız fakat artık geçmiş bundan sonra dikkatli olun bu arada sorunuza gelecek olursak sanırm format esnasında reset attığınız ıcın bazı dosyalar parçalanmış bu yüzden gerı donuşu olmuyabılır yapcak bısey yok hocam

• munirtaha M kullanıcısına yanıt
    windows 8.1 kurmayı dene. Format ekranında sil seçeneği aktif mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.