Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emrefb2012 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı
5.295
Cevap
133
Favori
365.673
Tıklama
Giriş
    612 Mesaj

Ürün açıklamasında yazılanlar bunlar hocam.
    2 YIL GARANTİLİDİR.
    KUTUSU AÇILMIŞ OLUP TEŞHİR ÜRÜNLERDİR. KILCAL ÇİZiKLER VARDIR.YAZILIMSAL OLARAK SIFIRLANMIŞ ÜRÜNLERDİR.
    ADINIZA FATURA KESİLECEKTİR.

Mağazada görüp, içinize sinerse alınabilir. Ancak bu şekilde alıp, beğenmezseniz iade ile uğraşırım derseniz ancak alınabilir. Sıfırlama ile neyi kastettiklerini bende anlamadım. Panel saati vs.nin sıfırlanamayacağı belirtilmişti. En fazla güncel yazılım yüklenmiştir diye tahmin ediyorum.
    |
    |
    _Khal Drogo_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    10 Mesaj
    Atv artı-plus çalışıyor mu sizde? Kırmızı butona tıklıyorum ama yok bir şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Tivibu için sormuyor isen, ben dsmart modül kullanıyorum

|
    |
    yasinim35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    34 Mesaj

Cihazın arka etiketi yada kutusunun üst köşe etiketinde yazar,

|
    |
    kripto2n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Baya kişinin muzdarip olduğu bu sorunun çözümü şu şekilde yapılmış ve kullanan herkes sorunun bittiğini söylüyor, yapmak veya yapmamak tamamen sizin tercihinize bağlı ben sadece bilgiyi paylaşmak istedim işe yarıyor.

“Sorunu Netflix altyazısını sarı renk yaparak ve TV nin servis menüsüne girip (info+menu+mute+power tuşlaması ile) OPTION>MRT OPTION kısmında >eco sensor:off yaparak ve >local dimming:0 a çekerek çözdüm. (n11 den 25 tl ye aldığım kumanda ile) (bu nu8000 de işe yarıyor, diğer modeller için yabancı forumlara bakabilirsiniz) “ alıntıdır.

Başka bir forumdan alıntıdır.bunu paylaşan arkadaştan Allah razı olsun.local mokal kalmadı :))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar tv'nin fiyatı uçup 6300'lere geldi. Bunun yerine 4300 civarı olan nu7500 bakmaya başladım. Curved ekran kullanan varmı önerir misiniz?
    Sonunda ıphone 5 s i tvye yansıttım. Bir haftadır müşteri hşzmetlerini arıyorum. Uygulama falan indir diyorlar. Oysa tv de aırplay ayarları var. Demek ki apple için bir bağlantı yapılabiliyor. Sorun telefonu güncelledikten sonra halloldu. Smart wiev falan indirmeye gerek yok bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Curved tv lerde direk karşıdan bakarsanız sorun yok. Yan açıdan izleyen olursa sorun olur. Bide Curved daha çok oyuncular için iyidir.
    |
    |
    dropby23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kavisli tvlerde ekran boyutu da bir miktar küçülüyor. kavisten dolayı az bi kaybınız olacak. ben olsam kavisli almam. zaten tutulmayan bir teknoloji.
    |
    |
    dropby23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet çalışıyor

|
    |
    tyazici25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    214 Mesaj
    iyi bir iptv satıcısı önerecek olan varmı,ilk defa alacağım o yüzden pek bir bilgim yok
    |
    |
    Beyler fotoğrafını paylaştığım televizyonlardan birini almak istiyorum. Tavsiyeniz nedir?

• Yarbay
    8361 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_911

Beyler fotoğrafını paylaştığım televizyonlardan birini almak istiyorum. Tavsiyeniz nedir?

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-nu8000-vs-samsung-q60r/586/780?usage=7318&threshold=0.1

NU8000.

|
    |

• Teğmen
    171 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gargamel_

Tvye logitech z506 5+1 ses sistemini nasıl bağlayabilirim. Ses sistemi jack girişli olduğundan tvde bu girişten yok.
    hocam ben de bu ses sistemini almıştım. TV ve PCye bağlamak için erkek iki kabloyu dişiye çevirmek için çoklayıcı mı çevirici mi neydi 20 cm uzunluğunda bir kablo almıştım. Şimdi adını hatırlamadığım için yazamadım. Birde araştırırken şu konuyu gördüm burada bir dönüştürücü satıyorlar. Bunu bir araştır.

https://forum.donanimhaber.com/logitech-z506-5-1-tv-baglantisi-hk--111956049

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn_911 -- 12 Temmuz 2019; 10:10:4 >

• Onbaşı
    21 Mesaj

İlginiz için teşekkür ederim. Attığınız linkteki konu gösterimden kaldırılmıştır diyor ama ben forumda bi araştırma yapayım.

|
    |
    hsyn_911 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    171 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gargamel_

İlginiz için teşekkür ederim. Attığınız linkteki konu gösterimden kaldırılmıştır diyor ama ben forumda bi araştırma yapayım.
    Önemli değil hocam

Mesaj alıntıdır

Şu konunun aynısından en az 20 tanesine bizzat ben kendim cevap vermişimdir. Google'a tv'ye 5.1 bağlamak diye de mi sormak gelmiyor mu kimsenin aklına? Gerçi sorulmuş olsa cevaplanmış en az 100 tane donanım haber başlığı çıkardı.

Neyse bu kişisel isyandan sonra size lazım olanın bir dac olduğunu söyleyeyim. Tr'de playvision, ebay yada Amazon'da ise HD audio Rush adıyla satılan dekoderler mevcut. Alttaki linkte cihazın nasıl bağlanacağı vs detaylıca gösteriliyor.

http://www.playvision.com.tr/playvision-hda-51a-decoder.php

• Onbaşı
    21 Mesaj

İlgi ve alakanızdan ötürü size çok teşekkür ederim. İşiniz rast gitsin.
    |
    |
    hsyn_911 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    TV nu7400

|
    |
Lastik Fiyatları
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.