Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.335
Cevap
56
Favori
189.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos ayındaki güncellemeyle birlikte digiturk uygulaması gördüm ama puhutv daha yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetius kullanıcısına yanıt
    dijitürk play sıkıntısını çözebildiniz mi ?
  • mehmetius kullanıcısına yanıt
    burada cvp lamıssın görmedim kusura bakma. şu anda çalışıyor heralde güncelleme ile aşabileceğimiz bi sorun heralde.
  • bu aralar 55mu8000,5500 lira.edermi.vatan gece kampanyası 4.8999 a düşmüs.düşmesini beklesekmi.mu9000 5.500 dü oda 6bine cıkmıs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergibarjuan

55mu9000 dün kuruldu. 2 tane ölü piksel tespit ettim. bir tanesi köşede bir tanesi ortada. iade etmeyi düşünüyorum.
    sol alt köşede az da olsa ışık sızması da tespit ettim ama daha önce iade ettiğim uh850v kadar kötü değildi.
    Ölü piksel sorunu olmasa iade etmezdim.

Kullanan arkadaşlarda benzer bir durum var mı?

Bir türlü problemsiz bir tv bulamadım.

İnternetten mi aldınız acaba? İnternet değil ise ölü pixeli kabul ediyorlar mı acaba?

• https://youtu.be/xyu5t_z--Ao

Mu8000 de de bu sorun var. Direct led li modellere bakmak lazım galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknoloji T kullanıcısına yanıt
    Evet internetten aldım. Ölü piksel gibi bir açıklama bile yapmadım. Söktüm paketledim gönderdim.
    Kurulum yapılrken evde değildim. Servis kurarken hiç ölü piksek tespit etmemiş. Zaten görseler de söylemiyorlsr bence.
    Ben başıma geleceği bildiğim için sordurdum. 4 ad. Ve üstü için değişim yapıyoruz diye bilgi vermişler.
    Ölü piksel 1 ad ve köşedeyse bence kabul edilebilir.
    Eğer içinize sinmediyse bir yolunu bulup iade edin. Ürünü alalı 15 günü geçmediyse büyük teknoloji marketleri iade alıp hediye çeki vs. verebiliyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar televizyonun yazılımı 1180 de yeni sürüm 1201 var diyor. Güncellemeyi başlatıyorum 40dakika boyunca %83 e kadar geliyor ve başarısız diyor. internetten usb ile yapmak istiyorum ama samsung sitesinde nerden indireceğimi bulamadım,var mı bilen,yada farklı bir yöntem?
  • gokce7374 kullanıcısına yanıt
    Pc başında değilim ama samsung.com tv aeçin modeli seçin destek kısmında yazılımlar var ordan indirebilirsiniz veya Samsung müşterileri hizmetlerini arayın onlar yönlendiriyor telefonla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetius -- 16 Eylül 2017; 8:50:22 >
  • Arkadaşlar TV yi almayı düşünüyorum genel olarak ps4 oynayacağım önerirmisiniz. Teknoloji mağazalarında biraz pahalı. İstanbul bilişimin sitesinde 4900 fiyatı ama orayada güvenmiyorum. Fiyat düşer mi?

• Mu8000 hakkında "tv tavsiyesi arayanlar okumadan gecmeyin" sayfasında en altta yazılan yazıyı okumanı tavsiye ederim.

"Dün kurulumu yapılan mu8000 nin ses sorunundan sonrada bu sabah ekranda ince cizgi oluştu bu tv leri kontrol etmedenmi piyasa sürüyurlar mu8000 ler cok arızalı cıkıyor duyduğum kadarıyla daha ne arızaları cıkacak bakalım. Resmen tv den soğudum"
  • AlicanCLK kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanyaları takip edin GittiGidiyor gibi sitelerde samsung garantili bulabilirsiniz, ps4 ağırlıklı kullanıyorum çok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: F_castello

Mu8000 hakkında "tv tavsiyesi arayanlar okumadan gecmeyin" sayfasında en altta yazılan yazıyı okumanı tavsiye ederim.

"Dün kurulumu yapılan mu8000 nin ses sorunundan sonrada bu sabah ekranda ince cizgi oluştu bu tv leri kontrol etmedenmi piyasa sürüyurlar mu8000 ler cok arızalı cıkıyor duyduğum kadarıyla daha ne arızaları cıkacak bakalım. Resmen tv den soğudum"

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARISAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARISAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI

Dün kurulumu yapılan 49mu8000 nin ses sorunundan sonrada bu sabah ekranda ince cizgi oluştu
    bu tv leri kontrol etmedenmi piyasa sürüyurlar mu8000 ler cok arızalı cıkıyor duyduğum kadarıyla
    daha ne arızaları cıkacak bakalım resmen tv den soğudum. servise kurmarmaya gelenler bile artık bıkmışlar hemen kurup
    kacma havasındalar test yaptık cok şükür birşey cıkmadı diyor servis. sesi farkettim haporlör patlak çıktı
    serviste anladı caktırmamaya calışıyor ya abi kayıt acarız diyo birgün sonrada ekranın alt tarafında cizgi oluştu
    ver 4000tl uğraş.arkadaşlar vatandan aldım kendim elden. değişimmi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmett36 -- 17 Eylül 2017; 22:5:25 >

• Arkadaşlar Samsung 55Mu8000 TV 13.09.2017 günü kurulumu yapıldı. Birkaç gün kullanıp ondan sonra yazmak istedim. Çok şükür ölü piksel ve bulutlanma testlerini sorunsuz geçti. Işık sızması testinde az olsa tesbit ettim ama rahatsız edecek boyutta değildi. Oda zifiri karanlıkken ışık sızması belli oluyor, loş ışıkta yada aydınlık ortamda asla fark edilmiyor. Öyle olunca bende iade etmeyi düşünmüyorum. TV'ye gelecek olursak, internet performansı harika, kumandası sade, şık ve çok kullanışlı olmuş. En fazla 1 saatte parmaklarınız hemen alışıyor ;) Görüntü kalitesine ve tasarımına diyecek yok bence. Ancak uzman görüntü ayarları için hem sizlerin desteğine ihtiyacım var, hem kendimde bazı deneme yanılma yoluyla optimal bir ayarlama yapacağına inanıyorum.

Hepinize iyi geceler.

• hsyn9771 H kullanıcısına yanıt
    evet düştü dün 5300 e pazarlık yaptım 5 bine aldım teknosadan şuan 5500

• ben tv'yi yaklaşık 2 ay önce almıştım. o zaman her yerde 6000tl iken media markt marmara forum sağolsun 5250'ye bırakmıştı

tv'yi takdir edersiniz ki 1 ayı aşkın süredir kullanıyorum. bütün testleri falan yaptım hiç bir sorunu yok. put.io diye bir uygulaması var özellikle onun için samsung tv aldım. bilmeyenler için kısaca özet geçeyim, bir torrent dosyasının magnet linkini alıp bu siteye yapıştırıyorsunuz ve site sizin için stream ediyor. o kadar.
  • darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Arkadşım bende de mu9000 var. Şu bahsettiğin torrent işini biraz daha açar mısın? Yani bunu yaptığında torrent üzerinde film mi izliyoruz? Nasıl yapacağız bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmett36

quote:

Orijinalden alıntı: F_castello

Mu8000 hakkında "tv tavsiyesi arayanlar okumadan gecmeyin" sayfasında en altta yazılan yazıyı okumanı tavsiye ederim.

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARISAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARISAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI

Dün kurulumu yapılan 49mu8000 nin ses sorunundan sonrada bu sabah ekranda ince cizgi oluştu
    bu tv leri kontrol etmedenmi piyasa sürüyurlar mu8000 ler cok arızalı cıkıyor duyduğum kadarıyla
    daha ne arızaları cıkacak bakalım resmen tv den soğudum. servise kurmarmaya gelenler bile artık bıkmışlar hemen kurup
    kacma havasındalar test yaptık cok şükür birşey cıkmadı diyor servis. sesi farkettim haporlör patlak çıktı
    serviste anladı caktırmamaya calışıyor ya abi kayıt acarız diyo birgün sonrada ekranın alt tarafında cizgi oluştu
    ver 4000tl uğraş.arkadaşlar vatandan aldım kendim elden. değişimmi olur

servis geldi tvyi götürdü samsung merkez karar verecekmiş ne olacağına servis elamanı sizi arayacaklar dedi
    merkez. ben dedim para iadesi yaparlarmı veya değişim sen dedi diret bakalım ne olacak. siz nedersiniz değişimmi
    yoksa para iadesimi isteyeyim para iadesi olursa hangi model veya hangi marka ne alınır

• Televizyonu alan arkadaşlara bir sorum olacak:

Televizyona USB Harddisk bağlayıp yayın kaydetme, canlı yayın durdurma vs işini deneyen oldu mu? Kullanma kılavuzunda her bölgede yer almaz diyor. Ben mi yapamadım yoksa bizdeki modeller mi desteklemiyor?
  • darthskywalker kullanıcısına yanıt
    bu dedğin sey ne işe yarıyor
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.