Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.335
Cevap
56
Favori
189.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla beyler aldığım günden beri söylüyorum Motion konusunda berbat bir tv. Bu yüzden defalarca linç edildim 2 3 zibidi yüzünden. İstediği kadar güncelleme gelsin motion sorunu tvnin kanında var giderilmiyor bir türlü. O yüzden çok şey yapmayın alışmaya bakın :)
  • Lurtz1903 kullanıcısına yanıt
    motion sorunu olmayan tv varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3.5 MT izleme mesafesinden tv bakıyorum

4799tl 55mu8000

4999tl 55mu9000

5999tl 55Q7

5999tl 65mu7400

Hepsi teşhir hangisini almalıyım

100hz 10bit panel destekleriyle 8000-9000 serisi iyi fakat titreme şikayetleri almış başını gidiyor bile bile alıp sorun yaşamak istemiyorum nedir bu serilerdeki sorun 9 yıllık samsung 40inc TV var ufak geldiği için değişim istiyorum PS4 proda kullanacağım.65 inc ebat olarak tam bana göre ama 8bit 50 Hz ne dersiniz 10 bitler'e göre çok kalite farkı varmı.Sectigim tvler hakkında yorum yapabilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 26 Aralık 2018; 1:33:57 >
  • şubat kullanıcısına yanıt
    Bence 50 hz bi tv almayın özellikle büyük ekranda rahatsız eder motion performansı.

3.5 metreden de ps pro ve film için 65 inch çok ideal oluyo eğer mümkünse bütçeyi biraz zorlayıp 65 inch 100 hz bi tv alın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Arkadaşlar 3.5 MT izleme mesafesinden tv bakıyorum

4799tl 55mu8000

4999tl 55mu9000

5999tl 55Q7

5999tl 65mu7400

Hepsi teşhir hangisini almalıyım

100hz 10bit panel destekleriyle 8000-9000 serisi iyi fakat titreme şikayetleri almış başını gidiyor bile bile alıp sorun yaşamak istemiyorum nedir bu serilerdeki sorun 9 yıllık samsung 40inc TV var ufak geldiği için değişim istiyorum PS4 proda kullanacağım.65 inc ebat olarak tam bana göre ama 8bit 50 Hz ne dersiniz 10 bitler'e göre çok kalite farkı varmı.Sectigim tvler hakkında yorum yapabilirmisiniz
    Oyun için alıyorsanız kesinlikle 100 hz bakın. Bendeki tv 55 inc 100 hz bizimkilerdeki tv 50 inç 50 hz. Geçen izinde xbox one x ile gittim bizimkilere iki tv de 4k olmasına rağmen aradaki farklar gözle görülüyor.

• Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    Valla belki hepsinde var ama bu kadar titreme takılma hiç bir tv'de görmedim. Hiç bir şekilde de gitmiyor lanet olasıca..
    böyle zibidileri kaale almayın arkadaşlar bunlar aldığı tv yi kullanacak akla sahip olmayan tipler işleri güçleri boş konuşmak..
  • omenhope kullanıcısına yanıt
    Bu TV ler arasinda en iyisi Q7 onu alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

böyle zibidileri kaale almayın arkadaşlar bunlar aldığı tv yi kullanacak akla sahip olmayan tipler işleri güçleri boş konuşmak..
    Bakın ilk zibidi düştü. Boş beleş konuşan insanı kendi kullandığı maldan soğutan tipler bunlar. Asıl siz böyle adamları kaale almayın ki prim yapmasınlar. Samsung tv'lerin yağ gibi aktığını iddaa eden böyle çapsız kişilerden de bilgi falan almayın. Ulan evimde kullanıyorum kendi kullandığım malı anlatıyorum hala kabul etmiyor yarım akıllı herif. Motion çok iyi titreme yok diyen mu8000 kullanıcısı var mı şu forumda çok merak ediyorum. Hadi RNN şimdi kendine fake bir hesap aç ve ''evet öyle bir mu8000 bende var de'' Ezzziiik seni.
    titreme bendede var ama hdmi dan herhangi bir kaynak bagladigimda bir titreme olmuyo sorun uydu alicisinda ve yayinin kalitesinde.

• Arkadaslar internet tarayicisindan film izlemek istiyorum ancak filmler hep donuyor. 35mbps baglantim var. Tv den speedtest yaptigimda baglanti 2mbps ustune cikmiyor. Tv nin wifi si mi dandik. Boyle problem yasayan var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bu bahsettiğiniz titreme durumu nerelerde hangi formatlarda oluyor?

Ben böyle bir durumu göremedim, veya şuan için farkına varamıyorum.

• Yazılım güncellemesi çözüm olabilir..

• Arkadaşlar 55mu8000 ve 55mu9000 titreme var diyorsanız hiç bulaşmayım bu modellere ne dersiniz

• Evleneceğim için televizyon ihtiyacım var. Biraz araştırdığım için bu konuyu bulup geldim. Son sayfaları okudukça televizyon almaktan korktum :(
  • devasaldost D kullanıcısına yanıt
    hocam bende yok titreme ama genelde tv yayınlarıyla alakalı cunku hdmi den hdd den film açtıgımda hiç bir sıkıntı yok dahili uydu alıcı kullananlar yada tv nin kendı uydu alıcısında titreme oluyo.
  • insan isteyince başarıyor ben artık uydu alıcısı ıle izlerken titremeyi problem etmiyorum alışıyorum artık :) son zamanlar cok üstüne duşmekten hep gözüme takılıyordu bir misafir geldiğinde way cam gibi tv diyor varmı problem sana göre yok biz bence kişiselleştiriyoruz tıtreme (auto motion) sorunu olan arkadaşlar ve bakıyorum cevremedeki butun tvlerde var genel problem yanı oda bakısa gore nasıl bakarsan davası yani

• Merhaba hocamlar. Aylardir sorunsuz kullaniyorum televizyonumuzu ancak usb den altyazili film izlerken turkce karakterler bozuluyor. Erisilebilirlikten altyazilara girdim ama turkce secili olmasina ragmen olmuyor. Atladigim nokta nedir?

Edit: buldum, video oynaticinin ayarlarindan yapiliyormus video acikken sag alttan. Tv den son derece memnunum cok da takmayin kafaya cam gibi goruntu, tum rakiplerini sollayacak tasarim var.. aynen devam:) sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 28 Aralık 2018; 1:32:38 >
  • Arkadaşlar one connect den ıslık sesine benzer bir ses geliyor, bu ses tv yi kapattığımda ve elektrik kablosunu prizden çıkarıp taktığımda gelmekte, sizlerde böyle bir durum var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devasaldost -- 28 Aralık 2018; 20:14:44 >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.