Şimdi Ara

Samsung 55JU7000 mi Sony 55XD8505 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    5000 lira altında, 55 inç, öncelikli kullanım amacı film (1080p mkv filmler ve yıl sonuna doğru yaygınlaşacak olan 4K filmler) izlemek olan, ps4 ile birlikte de kullanılacak bir tv arıyorum,
    Samsung 55KS7000 almak için bekleyenlerdendim, ancak Samsung bu seriyi ülkemize getirmeyecekmiş.
    Samsung 55JU7000 ve Sony 55XD8505 arasında kaldım, Sony 400 tl daha pahalı ancak yıllarca kullanacağım bir tv için bu fark önemli değil benim için.
    Siz hangisini önerirsiniz veya bu özelliklerde 5000 lira altında başka hangi tv'yi önerirsiniz?
    Teşekkürler.

• Şuan bu iki tv'nin fiyatları aynı hatta, bu hafta almayı planlıyorum, var mı fikir verebilecek olan?
  • Bugün birçok eloktronik market dolaştım eğer bütçeniz musait ise sony 55xd9305 bütçe yoksada samsung 55ju7000 ama panel versiyon no ts02 olucak hiç bir yerde kapalı kutu yok hep teşhir kalmış ben sadece gördüğümü yazdım (samsungu hiç sevmem ama ju7000 ile iyi iş çıkarmışlar)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55 ju 7000 kapalı kutu kalmamış derken o panel versiyonumu kalmamış ben çünkü bugun teknosada sordugumda stokta oldugunu söyledi ama kapalı kutu panel versiyonunun nasıl kontrol edicez alırken ?
  • Teşekkürler cevabınız için.
    5000 lirayı geçmem mümkün değil maalesef.
    55XD8505'yi niçin önermiyorsunuz?
    Bir de 55ju7000 için "panel versiyon no ts02" nedir tam olarak ve nasıl kontrol edebilirim?
  • Hocam dikkat ederseniz ben gördüğümü yazdım sony xd8505 önermiyorum demedim sony bölümünde gözüm xd9305 ten başka tv görmedi ju 7000 kapalı kutu varsa satış yapan arkadaştan rica edin beraber bakın bunu yapmak için hafta içi gitmek lazım hafta sonu yoğun oluyorlar pek ilgilenmiyorlar malum pirim üzeri çalışıyorlar

• Yok hocam ellerinde hiç yoktu sadece iki adet teşhirde vardı ben onları gördüm zaten bu saatten sonra kapalı kutu bulmak çok zor olsada müşteriden dönen sorunlu panelleri satıyorlar dikkat etmek lazım
    Samsung bu seride üç tip panel kullanmış
    Ts02 samsung panel
    Ms01 taiwan
    Diğerini hatırlamıyorum samsung 2015 konusunda yazıyor ordan bakabilirsiniz aralarında ne fark var hepsi orda yazıyor

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Tv'nin kutusuna bakarak kullanılan panel bilgisine nasıl ulaşabilirim?
  • Kutunun üstünde yazmıyor üstad sadece panelin arkasında gri sitıkırda versiyon no yazıyor

• Yok artık ben açacaktım tam bu başlığı :) bende ikisi arasındayım biri net birşey söylesin lütfen yokmu tecrübe eden..
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Kutuyu açmadan öğrenme ihtimali yoksa durum vahim, açtıktan sonra değişim olayı zor olur çünkü
  • Hocam ben yok biliyorum kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar bu saatten sonra alınırmı oda tam bir muamma ben daha kararımı vermedim şu anda istediniz eloktronik markette koli açtırabilirsiniz tatlı iki söz yılanı deliğinden çıkarır çümki teşhir ve iade panel çok olur

• Kisacasi tv almamak lazim
    Yok kapali kutu yok model ayni olmasina ragmen farki panel
    Yok bulutlanma yok isik sizmasi
    Yok arkadas tv almaktan tamamen vazgectim

• freebaran F kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam ben de senin durumundayım 2 haftadır kararsızlıktan tv alamadım bu gidisle de alamıcam.
  • bende bu gruptanım arkadaşlar resmen tv alamıyoruz ve kimse de tatmin edemiyor bu konuda lütefen yardım
  • arkadaşlar alın birtanesini keyfini çıkarın iki tv de alanı üzmez ben tercihimi sony 55x8505c den yana kullandım ve çok memnunum ama sony 55xd8505 ile samsung 55ju7000 arasında seçim yapsam banko ju7000 derim niye derseniz 3d direct led va panel çok artısı var yanlız samsung 55 ju 7000 de üç çeşit panel var bunlardan ts02 panelli olanı almaya bakın

şimdiden hayırlı olsun
  • Peki samsung ju7500 mı ju7000 mı?

ve sizin tercih ettiğiniz 55x8505c mi bunlar mı?
  • Ben seçimimi yaptım zaten samsung 55ju7000 ile sony 55x8505c yan yana test etme şansımız oldu biz sony karar aldık ve ikimizde sony55x8505c kullanıyoruz samsung ju7500 konusunu kavisli tv sevmediğim için hiç bakmadım
  • Fiyatı normalmi yoksa daha uygun olabilir mi? ve hepsiburada dışında güvenilir sitelerde bulamadım ürünü
    http://www.hepsiburada.com/sony-kd55x8505cbaep-55-140-ekran-800-hz-smart-uhd-4k-android-led-tv-p-EVSONYKD55X8505CBA?magaza=Hepsisony
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.