Şimdi Ara

Samsung 550P5C Ivy Bridge Notebook İNCELEMELERİ/KULLANICILARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.998
Cevap
21
Favori
136.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DoomBringér

bir ssd takviyesi ile bu laptop benim de kafama yattı aslında.. asus n55 serisi düşünürken yeni nesil işlemci ve daha iyi bir ekran kartı neden olmasın?

asus hakkında çok olumlu şeyler duydum ancak aklıma takılan şu, samsungun garantisi ve satış sonrası desteği nasıldır? Bilgisi olan var mı?

garanti ve satış sonrası desteği asus ve dell ile karşılaştıramazsın ,,,, o konuda asus ve dell i tek geçerim!
  • vatansever@garanti desteği ben memnun kaldım samsungdan klavyeme meyve suyu döküldü benim hatamdı verdim klavye bakımı yapıp üst kapak değişip ban verdiler aynen devam ediyorum normalde garanti dışı sayılması gerkirdi müşteri memnuniyeti açısından,birde bataryadan sıkıntım oldu 2 gün içinde aldırıp değiştiler arkadaşlarımda aynı şekilde memnun kaldılar ücretsiz temizletn oldu,hdd değişimi yapan oldu sorun çıkmadı kısa sürede oldu bunlar bu servisten servise değişir her marka için bu geçerli oradaki çalışanların tutumuyla ve işinin ehli olmalarıyla alakalı tamamiyle.nekadar zamandır forumdasın bilmiyorum ama her servisle alakalı sıkıntılar mevcut forumda,dediğim gibi tamamiyle oradakilerin yaklaşımıyla ve iş yapmalarıyla alakalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 30 Mayıs 2012; 22:52:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: samet kenan

quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

http://pcdepo.com/samsung-550p5c-s02tr-notebook-urun7807.html

2400 lira civarı nakitte uygun mudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

quote:

vatanda suanda 2300 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

quote:

vatanda suanda 2300 lira

İndirimimi vardı değil mi vatanın bugün ?

• bu makinaya ssd takan arkadaşlar makinanın içindeki soket farklı sizdede böyle bir sorun oldumu oldu ise nasıl aştınız ssd elimde patladı
  • selam arkadaşlar bu makinaya daha önce ssd takanlar oldumu makinaın içindeki soket farklı ssd elimde patladı
  • icinden cikardigin hddnin soketi nasil peki odami farkli

• quote:

icinden cikardigin hddnin soketi nasil peki odami farkli

teşekkürler ilgilendiğiniz için elimdeki ssd normal sordum farklı soketleri olanlar yok tek tip yani

makinanın içinden çıkan hdd üstündeki soket farklı haliyle takıldığı yerde yerdeki sokette uyumlu bu güne kadar ilk kez böyle bir soket gördüm forumdaki arkadaşlardan biri ssd taktığını söylüyordu özelden sordum ama bir cevap gelmedi makina çok güzel tek sorun hdd darboğaz yaratması ssd takılınca gercek kapasitesi ortaya çıkacak
  • bilgiler için teşekkürler arkdaşlar, biraz yeni bir notebook, internette de çok fazla bilgi yok tecrübe eden de yok anladığım kadarıyla.. biraz daha beklemekte yarar var gibi görüyorum.

aslında hem marka olarak hem de belli bi süre geçmiş artıları eksileri görülmüş bir laptop olarak n55sf s1194v yi tercih ederim şu anda ama malesef o da stoklarda bulunmuyor son zamanlarda, nedenini anlamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasakin1

quote:

teşekkürler ilgilendiğiniz için elimdeki ssd normal sordum farklı soketleri olanlar yok tek tip yani

makinanın içinden çıkan hdd üstündeki soket farklı haliyle takıldığı yerde yerdeki sokette uyumlu bu güne kadar ilk kez böyle bir soket gördüm forumdaki arkadaşlardan biri ssd taktığını söylüyordu özelden sordum ama bir cevap gelmedi makina çok güzel tek sorun hdd darboğaz yaratması ssd takılınca gercek kapasitesi ortaya çıkacak

Bağlantı kurmanızı sağlayan parça makinenin içinden çıkan sabit diskin arkasına takılı. Minik bir soket, kolayca çıkıyor zaten. Sabit diskten söküp SSD'ye taktıktan sonra SSD'yi yuvaya yerleştirmeniz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: monoblaine

quote:

quote:

Bağlantı kurmanızı sağlayan parça makinenin içinden çıkan sabit diskin arkasına takılı. Minik bir soket, kolayca çıkıyor zaten. Sabit diskten söküp SSD'ye taktıktan sonra SSD'yi yuvaya yerleştirmeniz lazım.

teşekkürler

• quote:

quote:

tamamdır sorun çözülmüş anladığım kadarıyla....bu makinenin hdd si ultra yavaş, 1tb diske 8mb ön bellek .. işkence gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVATANSEVER -- 31 Mayıs 2012; 23:17:27 >

• Samsung disk konusunda gercekten sinir bozuyor ablamda r serisi var icine 5400rpm hitachi disk koymus kani gibi win7 disk derecelendirmesi bile 5.4 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 31 Mayıs 2012; 23:40:42 >
  • yanında verilen cd den sistemi yükledim sadece işletim sistemini kurdu sürücüler makinanın kullanımını kolaylaştıran samsun a ait programların hiç biri yok ne yapmalıyım
    çok ağladım yaaa
  • Yanında verilen cd derken ?

Uzun süredir güncel notebooklarda yanında cd falan verilmiyor ?

HDD içinde bir kurtarma bölüntüsü oluyor bu cd sanırım sizin recovery cd'niz ama birşeyleri yanlış yada eksik yaptığınızdan

Samsun programları ve driverlar yüklenmiyor.

---Genel Yorum---

HDD dışında bir sıkıntısı olmayan piyasada ki en iyi notebook bence asus ve hp'yi bekleyemeyen insanların alması çok mantıklı kaldı ki o modeller geldikten sonra bile tercih edilebilir bir sürü sebebi var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gursuogr

Yanında verilen cd derken ?

HDD içinde bir kurtarma bölüntüsü oluyor bu cd sanırım sizin recovery cd'niz ama birşeyleri yanlış yada eksik yaptığınızdan

---Genel Yorum---

HDD dışında bir sıkıntısı olmayan piyasada ki en iyi notebook bence asus ve hp'yi bekleyemeyen insanların alması çok mantıklı kaldı ki o modeller geldikten sonra bile tercih edilebilir bir sürü sebebi var..

hdd hariç her şeyi ile mükemmel tabii kullandıkça daha iyi ortaya çıkar yanında win7 cd si vermişler ama sürücüler yok ag bağdaştırıcı ethernet hiç bişi yok içinde sade win7 inernete kablo ile bile bağlanamadım şimdi akronis ile imaj alarak yüklemeyi düşünüyorum inşallah olur :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gursuogr

Yanında verilen cd derken ?

---Genel Yorum---

hdd hariç her şeyi ile mükemmel tabii kullandıkça daha iyi ortaya çıkar yanında win7 cd si vermişler ama sürücüler yok ag bağdaştırıcı ethernet hiç bişi yok içinde sade win7 inernete kablo ile bile bağlanamadım şimdi akronis ile imaj alarak yüklemeyi düşünüyorum inşallah olur :)

Ethernet ya da wireless sürücülerini bir yerlerden indirip yüklemeniz yeterli. Samsung'un Easy Software Manager programını kurarsanız, program laptop modeliniz için gerekli tüm sürücü ve uygulamaları kendisi otomatik bulup yüklüyor zaten.

Easy Software Manager:

http://www.samsung.com/uk/support/usefulsoftware/supportUsefulSwNotebook.do

• quote:

yanında verilen cd den sistemi yükledim sadece işletim sistemini kurdu sürücüler makinanın kullanımını kolaylaştıran samsun a ait programların hiç biri yok ne yapmalıyım
    çok ağladım yaaa

http://www.samsung.com/tr/support/model/NP550P5C-S02TR-downloads?isManualDownload=true

Buradan bütün driver, firmware ve yazılımları kurabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.