Şimdi Ara

SAMSUNG 55 ES 8000 >>>ANA KONU>>> TAVSİYE ve TANITIM PAYLAŞIM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
5
Favori
16.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar D-Smart modül ile kullanan var mı?

2 dil seçeneği olan yayınlarda "Yayın Dili"ni bir türlü "Türkçe" yapamadım.

Gerek "Tools" menüsünden gerekse Ana Menü'de Ses altında "Yayın Dili" ayarından değiştiriyorum.

Ama önce ses kesiliyor, ses gelsin diye kanal değiştirip geri geldiğimde tekrar ingilizce'ye dönüyor.

Yazılımını da güncellememe rağmen sorun devam ediyor...

Çözümünü bilen var mı?
  • yeni yazılım 2007 geldi yükledim ama fark göremedim ne gibi yenilikler geldi acabahttp://downloadcenter.samsung.com/content/FM/201304/20130416210929430/T-ECPDEUC_2007.0.exe
  • İlk fotoyu ben ekleyeyim,

Film modunda parlaklık sonda, sonuç zift
     SAMSUNG 55 ES 8000 >>>ANA KONU>>> TAVSİYE ve TANITIM PAYLAŞIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: indiana79

excalıbur 46 al indiana boşuna tavsiye vermez.. 46es 8000 sahıbıyım..harıka vı tv..bır arkadasta 40 es8000 dıye baslık acmıs..su baslılaır bırlestırıp es 8000 serısı desek fena olmaz..yoksa bırıde 46es8000 dıye acarsa 3 ayrı konu olacak..
    Bu ara almayı düşünüyoruz da bimekste falan 40es8000 yok gözüküyo :)
  • Buda Benden olsun dinamik mod arka ışık 20

• tvlerde bulutlanma pixel hatası ışık sızması olanlar tv denhttps://www.youtube.com/watch?v=dTmS-hKzwQ0 buraya bağlanarak bu testi bir yapsınlar sorunları ortadan kaldırdığını hatta pixel hatalarınıda yok ettiğini bazıları yabancı forumlarda söylemiş deneyin bakalım belki sonuç iyi olur
  • maaşallah, subhanallah... çok güzel bir kaç tanede şöyle tv yayın görüntüsü koyarsanız keyfimiz gelir .
  • akşam koyarım şimdi tv ye güneş geliyor görüntüden pek anlaşılmaz ama önceden çektiğim bir görüntü var onu koyayım bari
  • Gazozuna çektim bir kare, akşam HD yayınla örnek resim koyarım.
    Geçen gün Grand Canyon 3D izledik, baya keyifli oldu, vakit bulsam televizyonu kurcalayacağım ama vakit pek bulamıyorum. :)

• harektlenmeye basladık..
  • Arkadaşlar aranıza 46es8000 alarak katıldım tv de ışık sızması ve bulutlanma var fakat vatanı aradım hemen değişim yapabileceklerini söylediler umarım yeni gelende olmaz problemsiz tv si olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim problem kronik mi yoksa benim bahtsızlığım mı.Normalde tv de bişe yok ama akşam ışıklar kapalı film izlemek işkence oluyor ışık sızması ile :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkhemat -- 21 Nisan 2013; 19:57:22 >
  • slm 55es8000 alıyorum..

oyunlarda aşırı lag gecikme oluyor mu?
    tatminkar mı?

3d ve hd mkvlerde ghosting yapay görüntü kayma vb var mı?
  • Merhaba arkadaşlar.Ben 46 es 8000 aldım yaklaşık bir ay oldu. Henüz internete hiç bağlanmadım. Tvyi de pek fazla kurcalayamadım. Lakin şu ikinci kumandayı ne için ne zaman kullanmamız gerekiyor onu tam olarak anlayamadım. Bir de, bir önceki kanala tekrar dönmeyi sağlayan kısa yol tuşu var mı onu bulamıyorum. Bu konularda yardımınız olursaa memnun olurum hepimize hayırlı uğurlu olsun tvlerimiz güle güle kullanmayı nasip etsin Rabbim.
  • Arkadaşlar kumandayı kurcalarken bir önceki kanala dönmeyi sağlayan kısa yol tuşunu buldum nihayet...
  • En az 5 ay kullanmış es8000 kullanıcısı olan arkadaşlara bir sorum olucak. TV yi izlerken tam ekran modundan çıkartığınızda televizyona sağdan veya soldan baktığınızda panelin altın sağında solunda ışık sızmaları veya patlamış ampul gibi sarı ışıklar sizde de oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_max

En az 5 ay kullanmış es8000 kullanıcısı olan arkadaşlara bir sorum olucak. TV yi izlerken tam ekran modundan çıkartığınızda televizyona sağdan veya soldan baktığınızda panelin altın sağında solunda ışık sızmaları veya patlamış ampul gibi sarı ışıklar sizde de oluyor mu ?

ben aralık sonu aldım bende olmuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuntay yiğit

Arkadaşlar kumandayı kurcalarken bir önceki kanala dönmeyi sağlayan kısa yol tuşunu buldum nihayet...

:) tebrikler ... PIP 'yide dene istersen aynı anda 2 kanal izleyebilirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: indiana79

harektlenmeye basladık..

Hareket iidir :) bende zaman bulunca All Share Cast Doungle 'la Telefondan TV'ye bağlanıp dev ekranda teldeki oyunun TV deki performansını çekerim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypophysis

slm 55es8000 alıyorum..

oyunlarda aşırı lag gecikme oluyor mu?
    tatminkar mı?

3d ve hd mkvlerde ghosting yapay görüntü kayma vb var mı?

ben xbox ile akşamları oyunlarda oynuyorum hiçbir sorun yok gayet akıcı ghostin vb sorunların hiçbirisini yaşamadım.

@acer_max dediğin olayıda hiç yaşamadım sende bariz ışık sızması var demekki birde duvara monte edildiğinde bu ışık sızması ve bulutlanmalar artıyormuş bilginiz olsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.