Şimdi Ara

Samsung 50MU7000 Ps4 1080p problemi(ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle.yeni bir tv aldım samsung 50MU7000. televizyon gayet güzel görüntü çok iyi. yalnız ps4 bağladığımda ekranda ufak tefek karıncalanmalar ekran kararması gibi durumlar meydana geliyor. Sorunu kendimce çözdüm Ps4 te video çıkış ayarlarını otomatikten 1080i ye getirince sorun düzeliyor, yine ps4ten "Derin renk çıkışını" KAPALı konumuna getirince düzeliyor. Bir de TV den harici cihaz yöneticisinde "HDMI UHD Color"u ps4ün bağlı olduğu hdmı girişi için kapalı duruma getirdiğimde yine düzeliyor ama HDR özelliğini de kaybetmiş oluyorum.Neden 1080p de HDMI UHD Color açıkken böyle yapıyor onu anlamak istiyorum.Eğer arızalı ise hemen iade etmek istiyorum.HDMI kablosunu pc de denedim herhangi bir sıkıntısı yok. Zaten sıkıntı olsa diğer görüntü seçeneklerinde de sorun çıkarırdı. Diğer 2 HDMI denedim sorun aynı.Sorunumla ilgili kısa bi video hazırladım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Problem HDMI kablosundaymış arkadaşlar galiba 1080p destekli değilmiş. Sıfır bir kablo ile sorunu çözdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isocan01 -- 14 Ekim 2017; 11:56:45 >

• Goruntude takılma,akıcılık sorunu yasıyormuydun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takılma yoktu hocam. Karıncalanma ve erkan kararması vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.