Şimdi Ara

Samsung 48JU6070 ve ya LG 49UF6807... İki model arasındayım yardım lütfen!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
5.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başlıkta da belirttiğim gibi 2 model arasında kaldım. Bu hafta 2 sinden birini alacağım.. Başka tavsiyelerde açığım. Modellerin linklerinde veriyorum.

SAMSUNG UE 48JU6070 48'' http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-48ju6070-48-121-cm-smart-uhd-led-tvdahili-hd-uydu-alici.html

LG 49UF6807 49'' http://www.vatanbilgisayar.com/lg-49uf6807-49-123-cm-4k-uhd-webos-smart-led-tvdahili-uydu-alici.html

Geri dönüşler için şimdiden teşekkürler.
    İyi Akşamlar.

• Lg tv yi Vatan mağazalarında haftasonu 2399 TL yanında da AN-MR 600 sihirli kumanda ile birlikte 2448 TLye satıyoruz.Tv de önceliğin görüntü ise samsung,işletim sisteminin sunacağı smart deneyimse samsung,uygulama çeşitliliği ise samsung,malzeme kalitesi ise lg yi seçin.Ne alırsanız alın şimdiden hayırlı olsun ama ne olursa olsun lg nin 2015 uf serilerinin görüntüsünü samsung'la kıyaslamayın.NOT: bu yazıyı gayet objektif bir tv satış danışmanı,oldukça dürüst bir forumdaş ve Samsungu hiç beğenmeyen birisi olarak yazıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Hafta sonu vatan mağazasında 2 tv yi de inceledim. Mağaza içine girene kadar aklımda hep samsung vardı. Fakat Lg nin bu modelinin görüntü kalitesi gözüme daha hoş geldi. Aynı zamanda kumanda ile birlikte alsam bile samsung tv nin altında kalıyo fiyatı. Sanırım LG alacağım.

Yorumunuz için teşekkürler :)
  • Rica ederim hayırlı olsun şimdiden.Ama nacizane bir öneri yinede yapmak istiyorum siz yinede tv almak istediğinizde eğer deneme şansınız olursa lg nin 6807,7787 veya özellikle 8507 nin hareketli görüntü kabiliyetini herhangi bir Full HD veya 4K video ile test edin zor değil sadece usb belleği takın ve izleyin.Tvde oynayan demoyu sakın kıstas olarak almayın bence!

• BYRM81 kullanıcısına yanıt
    hocam iyi aksamlar.

aralik ayinda 2015 model tvlere indirim gelecek diye bir dedikodu var.sizce aralik ayina kadar beklemelimiyim sizinde calistiginiz firma da boyle bir soylenti geldimi kulaginiza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben daha yeniyim ama eskiden beri çalışanlardan duyduğum belli modelde tvler sayılı adette kaldığında ekstra indirimler söz konusu olabiliyormuş.Tanıdıkları geldiğinde bazı çalışanların bir süre daha beklemeleri konusunda uyarı yaptıklarını duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: isacskn

hocam bende 2 tv arasında kaldım sence hangısı benım aklımda lg vardı ama gıdıp ınceledım ordakı elemanda samsung tavsıye ederım dedı bende suanda samsung alıcak gıbıyım yada senın bı onerın varmıdır vestel 50 ınc sence nasıldır onerırmısın

1 )http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-43ju6070-43-108-cm-smart-uhd-led-tvdahili-hd-uydu-alici.html

2 )http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-43uf6807-43-in%C3%A7-109-cm-ekran-ultra-hd-4k-smart-led-tv-1144141.html

Kesinlikle samsung

• BYRM81 kullanıcısına yanıt
    eyvAllah hocam sagol ben en iyisi bekleyeyim ama biraz daha limitimi yukari cikarabilsem 55uf950v almak niyetindeyim ozellikle su g4 kampayasinida kacirmak istemiyorum gercekten iyi kampanya

• Ay sonuna kadar geçerli yalnız G4 kampanyası çok beklerseniz olmaz yani :-)

• aynen kaciracagim gibi kampanyayi eger kacirmasam tv 3750 tl gibi fiyata geleckti uzerinede bedava g4 cok iyi olacakti.

taksitle almayi dusundum yalniz kartin limiti yetmiuor yetse gidip alacagim

• bende televizyon almayı düşünüyorum da hangi kampanyadan bahsediyorsunuz ?
  • Kaan Zabun K kullanıcısına yanıt
    lg nin 4 tane model tv lerinden herhangi bir tanesini 30 kasim 2015 tarihine kadar alana lg g4 telefon hediye ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 27 Kasım 2015; 18:08:57 >
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    hangi firma ?
    firma fark etmiyor yani nereden aldigin.

tv yi aldiktan sonra lg servisi tv yi baglamaya evine geliyor adina form dolduruyorsun sonra karasayfa mi neydi sitenin adi o sayfadaki formu doldurduktan sonra lg evine g4 yoluyor hediye olarak.

byrm81 nickli arkadas biliyor tam olrak ona sorarsan o anlatir sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 27 Kasım 2015; 20:12:23 >
    Hocam kusura bakma biraz geç oldu kampanya ait konuyu buldum

Buyrun kampanyadaki en ucuz tv su an n11 de 5250 lira ile 55uf950v.kampanyanin son gunu 30 kasim kolay gelsin

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=112207484

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 29 Kasım 2015; 19:13:26 >
    Çok teşekkürler hocam ama benim bütçeyi fazlasıyla aşıyor ya bu alet :)
    Ne demek hocam benimde butce en fazla 2500tl ama bu kampanyayi gorunce acaba dedim bir delilik yapsam mi.bizim kartin limiti yetiyor 5250 lira olan modeli almaya 9 taksitle ayda 580 liraya geliyor iste ailem yanassa ikna olsa hemen alacagim telefonu da dusersen fiyattan tv 3750 liraya geliyor

Aynen benimde bütçe 2500 lira civarı hemde yazın bi telefon aldırmayı düşünüyorum ama şimdi 2500 e bi tv alsam yazında 1500 e bi telefon alsam 4000 ediyor her türlü daha az :D Bide 5300 liralık tv bize fazla ya hakkını veremezler bizimkiler :D
  • Samsun 48JU6070 modelini aldım ne alt yazıda bir takılma var ne internetinde klasik olarak izlediğim sitelerdeli her filmi çatır çatır donmadan açtı alt yazıda ne bir titreme var nede donma görüntü mükemmel bu arada satıcılar mause takılmıyor diyor tamamen yalan taktım kullanıyorum bi arkadaş sadece önünde kullnıyor demiş bende logitrech var gerile gerile izliyorum çekyattan mause de kullanıyorum mausu çekmeyen arkadaşlara önerim 20 cm ara usb kablosu alsınları mause alıcısını bunun ucuna taksınlar alıcıyıda görünen yere koysunlar çünkü panel frekansı sinyali keser.. Tek beğenmedim yanı ayakları oda duvara monte edicem...
  • Bu televizyonu almayı düşünüyorum. Yalnız son durum nedir, alanlar memnun mu. İyi ve kötü yanlarından bahsedebilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.