Şimdi Ara

Samsung 46' tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung 46F6470 veya Samsung 46F6500 arasından birini almak istiyorum. Öğrenebildiğim kadarı ile aralarındaki fark birinin 200 hz (f6470) diğerinin 400 hz (f6500). başka farklılık biliyorsanız paylaşmanızı rica ederim.
    ve yine öğrenebildiğim kadarı ile 6500 henüz stoklarda yok. evdeki tv'yi sattığımdan ya 6470'i hemen alacağım ya da idareten bir televizyon kullanıp 6500'ün bollaşmasını bekleyeceğim. 200 hz - 400 hz fark için beklemeye değer mi ? tabi ne kadar fiyat farkı ile gelir onu da bilmiyorum.

yorumlar için teşekkürler.

• bende aynı tv lar arasında kararsız kaldım siz ne yaptınız acaba hangisini aldınız?
  • merhaba;

ben tercihimi philips'ten yana kullandım.

size de seçiminizde kolay gelsin. karar vermek çok zor gerçekten
  • samsung 46f6500 modelini bulabilmişmiydiniz tv'i almadan önce.. bulabildiyseniz nerde buldunuz ben gidip almaı düşünüyorum netden değil.. teknosa olur bimeks olur media markt olur o tür bi yerde var mı bu model?
  • yok üstadım bulamamıştım. sadece internet'te vardı. birde yanlış olmasın 6510 modelini bimeks'te görmüştüm ama o da beyaz kasaydı sanırım.
    tüm araştırmalarımdan öğrendiğim sadece 6470 ile 200 hz - 400 hz farkı olduğu yönündeydi.
  • evet bende şimdi biraz araştırdım 6500 modeli Türkiye'de yok katakulli ile garantisiz satılıyor. Türkiye'de ki model 6510..
    bakalım ya çok kararsız kaldım 6510 güzel ama pahalı gelio bana
    bakacağız artık :D
  • kolay gelsin işiniz zor :)
  • Arkadaşlar Samsung UE46F8000SLXTK ile UE46F7000SLXTK arasındaki fark nedir?
    hangisini tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.