Şimdi Ara

SAMSUNG 3D LED TV C7000-C8000-C9000 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
53.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SAMSUNG 3D LED TV C7000-C8000-C9000
  • aktüel diye bir firma imiş asıl gönderen

SAMSUNG 3D LED TV C7000-C8000-C9000
  • 2 haftadır TV yi kullanıyorum. izlenimlerimi aktarayım
    -öncelikle gelen TV, 55C8700 miş, 8790 değil
    -usb üzerinden film oynatma becerisi çok güzel, ama divx lerin kalitesi yetersiz geliyor. 8-9 GB boyutunda dosyalardan çok net görüntü aldım, 3 GB film dosyaları ise standartın üzerinde. 700 MB lık dosyalar keyif vermedi
    -HD yayınlardaki kalite farkını görünce, D-smart modül aldım. Bu tip TV alan herkese tavsiye ediyorum. HD yayınları izlemek çok keyifli
    -3 boyut gözlüklerim de geldi. Orijinal bir 3D film izledik dün akşam, çok keyif vericiydi. 63 inç olsaydı diye hayıflandık.
    -kumandası alışılmış kumandaların dışında, üzerindeki tuşlar gömülü, kullanımı biraz zpr, özellikle karanlıkta. aydınlatma ışığı var ama yine de hoşuma gitmedi diyebilirim
    -bu hafta internet bağlantısı için dongle siparişim gelecek, ondan nasıl bir sonuç alırım bilmiyorum, orijinal olanı değil, çalışacağını düşündüğüm başka bir markayı sipariş verdim çünkü
    -Tv de, siyah değil de koyu gri görüntü çıktığında, bulutlanma tabir edilen bozulma bu TV de de bir nebze var, yabancı forumlarda da bahsediliyordu, ama çok rahatsız edici değil
    Bu model bir TV almayı düşünen arkadaşlar, aynı zamanda hangi HD platformunu da alacaklarına karar verseler iyi olur. donanımhaber de doyurucu açıklamalar var. ben tümünü okudum. d-smarta karar verdim ve doğru karar olduğunu düşünüyorum. kanal d nin HD ve SD yayını arasında geçiş yaparken, kalite farkını bariz olarak görebiliyorum. sinema tv deki HD yayınlar, cinebonuslardaki görüntülerden bile daha net, izlemesi çok keyifli
    daha ayrıntılı bilgi isteyen olursa cevaplayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 22 Aralık 2010; 8:45:18 >

• 55c7000 de görüntü çizgi cizgi ayrıca ekranda dağılıyor istanbul bilişimden aldım yarın servis gelip bakacak ama hiç memnun kalmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: avtk
    55c7000 de görüntü çizgi cizgi ayrıca ekranda dağılıyor istanbul bilişimden aldım yarın servis gelip bakacak ama hiç memnun kalmadım

tvler guzel hos ama zannedersem HD YAYİNLAR yayginlasmaz ise uydudan SD yayinlar buyuk tvlerde rezalet .... inanin tüplü en kötü tv bile en son model lcd led tv den daha guzel sd yayin izletiyor...

HD KANALLARİ ÖNCEDEN ALİP HAZİRLAYİP ÜSTÜNE TV ALİNMALİ GERCEKTEN MEMNUN KALİNMAK İSTENİYORSA...
  • arkadaşlar benim bir sorum var bu sorunun cevabını nerede alacağımı bilemediğimden çeşitli bölümlerde üşenmeden soracağım

sorum şu bu 3d tv leri pc ya bağlayıp bir nvidia ekran kartı sahibi olarak onun gözlüğüyle ya da tvye uyumlu gözlükle 3d görüntü alıp oyun oynamamız mümkün mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

quote:

55c7000 de görüntü çizgi cizgi ayrıca ekranda dağılıyor istanbul bilişimden aldım yarın servis gelip bakacak ama hiç memnun kalmadım

tvler guzel hos ama zannedersem HD YAYİNLAR yayginlasmaz ise uydudan SD yayinlar buyuk tvlerde rezalet .... inanin tüplü en kötü tv bile en son model lcd led tv den daha guzel sd yayin izletiyor...

HD KANALLARİ ÖNCEDEN ALİP HAZİRLAYİP ÜSTÜNE TV ALİNMALİ GERCEKTEN MEMNUN KALİNMAK İSTENİYORSA...

evet, doğru. bende çanak olmasına rağmen, görüntü kalitesinden memnun kalmadım, gittim d-smart aldım, HD paket dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

quote:

evet, doğru. bende çanak olmasına rağmen, görüntü kalitesinden memnun kalmadım, gittim d-smart aldım, HD paket dahil.

HD PAKET ŞART!

sd yayinlar benim yaptigim gibi ALTIN UÇLU SCART ,yine beğenmeyip ALTIN UÇLU HDMI ilede baglasan sd yayın kesinlikle memnun etmiyor..... ama HD bir yayin eski bir scart kabblo bile olsa harika bir görüntü veriyor .... insallah hd yayina tüm kanallar gecer ve hd kanallar bedava olmaya baslar bizlerde verdigimiz paranin tvlerde guzel sonuclarini aliriz....

• SAMSUNG UE-40C7700 3D LED TV almak istiyorum. Tavsiye edrmisiniz?
    2.805 tl 12 taksit
    Ancak paralel ithalat olması sıkıntı yaratır mı? sıfır ölü pixel garantisi de var.
  • küçük ekranda 3d den çok tad alamayabilirsin. ben 55 inçi bile yetersiz buldum 3d için. sinemadaki havayı vermiyor tam olarak.
  • AGTR bey bende 55c7000 dusunuyorum 1 2 ay icinde, mumkunse nerden aldiginizi ve fiyat bilgisi ogrenebilir miyim?

Bunun yani sira Tv'yi teledunya ile kullanmayi dusunuyorum , sizce goruntu cok kotu olur mu ?
  • ben 6500 TL ye elmalı home diye bir şirketten aldım, paralel ithalat yani. ben d-smart ile kullanıyorum, görüntü kalitesinden memnunum. Teledünyada da HD yayın var ise görüntü kalitesini beğenirsiniz
  • quote:

www.3dblurayiso.com

bu adresten uye olup 50gb a kadar 3 boyutlu filmleri indirebilirsiniz

3D movies>retail movies
    bölümünde en son vizyon 25-30 film var ,kota sorunu olmayan indirsin alt yazisini yada vatsa ses dosyasini divxplanetten bulup ayni isim ile tekrardan dosyalari isimlendirirseniz SAMSUNG 3D ile harika izleyebilirsiniz....

tecrube ile test edilmis,harikadir....

baris346 merhaba,

http://3dblurayiso.com sitesine üye oldum ancak filmleri bulamadım. 3D movies diye bir bölüme de ulaşamadım konu başlıkları aşağıdaki gibi, nerde yanlış yapıyorum bana yardımcı olabilirmisin, 3D tv de aktif gözlükle izleyebilieceğim film linki verebilirsen sevinirim. Teşekkürler.

*3D Bluray ISO Lobby
    News & Announcements
    Disclaimer, Rules and Regulations
    Member Introduction
    Problems Registering/Website Problems

*3D Download Lobby
    3D Tutorial, Technical Guides & FAQ
    3D Videos
    3D Games
    Requests

*3D Discussion
    3D Hardware
    3D Games/Software
    3D Film/Movie Discussion

*Off-Topic
    Ramblings
    Forums Suggestion and Feedback

• quote:

Orijinalden alıntı: tigermantr

quote:

www.3dblurayiso.com

bu adresten uye olup 50gb a kadar 3 boyutlu filmleri indirebilirsiniz

3D movies>retail movies
    bölümünde en son vizyon 25-30 film var ,kota sorunu olmayan indirsin alt yazisini yada vatsa ses dosyasini divxplanetten bulup ayni isim ile tekrardan dosyalari isimlendirirseniz SAMSUNG 3D ile harika izleyebilirsiniz....

tecrube ile test edilmis,harikadir....

baris346 merhaba,

http://3dblurayiso.com sitesine üye oldum ancak filmleri bulamadım. 3D movies diye bir bölüme de ulaşamadım konu başlıkları aşağıdaki gibi, nerde yanlış yapıyorum bana yardımcı olabilirmisin, 3D tv de aktif gözlükle izleyebilieceğim film linki verebilirsen sevinirim. Teşekkürler.

*3D Bluray ISO Lobby
    News & Announcements
    Disclaimer, Rules and Regulations
    Member Introduction
    Problems Registering/Website Problems

*3D Download Lobby
    3D Tutorial, Technical Guides & FAQ
    3D Videos
    3D Games
    Requests

*3D Discussion
    3D Hardware
    3D Games/Software
    3D Film/Movie Discussion

*Off-Topic
    Ramblings
    Forums Suggestion and Feedback

uye olmusun tamam.... verdigin mail adresine aktivasyon maili gelince forumda heryere girebilmen icin iznin olacak ama o aktivasyon maili gelmez ise yapamazsin... eger gelmediysewww.3dblurayiso.com a gir "forum" bolumunde "no activation mail" bolumune uye adini yazarak sadece "i havent get any activation mail" yaz yonetici o baslikta aktivasyon maili gitmeyenlere hemen mail atiyor oradan hesabini aktiflestirip su dogrultuda 3boyutlu filmlerin torrent linklerine ulasabilirsin...

forum>3D movies> non retailmovies....

burada 25-30 a yakin film... torent baslikli olanlardan torrentli dosyalilari indirirsen baslattigin zaman bitene kadar torrent indirir ... 4GB -25GB ARASI FILMLER sana uygun olanlari SBS özellikli olanlari indir iste.... gerci hepsi SBS ÖZELLIKLI (yan yana film karesi seklinde)
    bide yukari asagi olan var ama SBS OLANLAR TAVSIYEM....

umarim yardimci olmusumdur

• merhaba arkadaşlar.bende samsung c8000 serisinde led tv var.iyi bir performans almam için ayarları nasıl yapmam lazım.daha önce forumda bursa da bir mağazanın yaptığı testler sonocunda önerdiği en iyi performans ayarları verilmişti.ama forumdaki yerini bulamadım.yardımcı olabilirmisiniz.
  • C7000 kullanan arkadaşlar. Ekranınızın köşelerinden ışık sızması oluyormu. Bu olay ekran siyahken belirgin oluyor. Özellik bağlantı geçişlerinde bariz belirginleşiyor. Ekranın ortasına kadar yayılıyor bu ışık çok can sıkıcı. Bu olay herkeste varmı yooksa benim tv arızalımı? Birde hd yayınlarda veya filmlerde hızlı sahneler akıcı değil. sanki takılarak ilerliyor gibi. sürüm olarak 3005 i yükledim değişmedi. motion plus kapalı yada açık farketmiyor..buna bi ayar varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: King of Kings

C7000 kullanan arkadaşlar. Ekranınızın köşelerinden ışık sızması oluyormu. Bu olay ekran siyahken belirgin oluyor. Özellik bağlantı geçişlerinde bariz belirginleşiyor. Ekranın ortasına kadar yayılıyor bu ışık çok can sıkıcı. Bu olay herkeste varmı yooksa benim tv arızalımı? Birde hd yayınlarda veya filmlerde hızlı sahneler akıcı değil. sanki takılarak ilerliyor gibi. sürüm olarak 3005 i yükledim değişmedi. motion plus kapalı yada açık farketmiyor..buna bi ayar varmıdır.

ışık sızması bende de vardı, resmi otomatik genişlet ten 16:9 a aldım, düzeldi
  • Arkadaşlar merhaba, pek yakında 40C7700 almayı düşünüyorum, yalnız bu TV nin tepki süresi beni korkutuyor 6 ms. imiş, sd veya hd yayınlarda (örneğin NTV, CNNTurk veya sürekli altyazı akan ekonomi ve haber kanallarında) altyazılarda herhangi bir sorun oluyormu? Atlama, atlayarak kesik kesik gösterme, kayan altyazının bulanık görünmesi v.s. Kullanan arkadaşlar bilgi verirse memnun olurum.
  • http://tv.toptenreviews.com/led-tv/ Yandaki sitede Samsung C8000 tabloda 3.sırada ,8.000.000 konstrat ,2ms ve Local dimming özellikleri ile iyi bir TV olarak anlatılmış.....Mkv lerde görüntü iyi olmalı ama Normal Uydu kanallarında görüntü nasıl
  • 46c8000 i nerden bulabilirim hiç bi yerde bulamıyorum gözüne çarpan var mı hiç ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.