Şimdi Ara

SAMSUNG 3D LED TV C7000-C8000-C9000 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
53.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agtr

3d film linkini bana da gönderir misin?
    teşekkürler. ben de 55c8000, 55lx9500 ya da 55nx810 alacağım bir hafta içinde

pm gönderdim ;)
  • çok teşekkürler. pm den teşekkür cevabı yazamadım, telefonum yurt dışı numarası, cepten onaylı olamıyorum, p yüzden pm alıyorum, gönderemiyorum
  • herseferinde pm yollayacagına direk yaz nedde olsa suan sitede bintane sitenin adı donuyor zaten hatta bi arkadas 5 msj yukarda nerden nasıl indireceginide yazmıs sizde yazında herkes tek tek pm yazmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

herseferinde pm yollayacagına direk yaz nedde olsa suan sitede bintane sitenin adı donuyor zaten hatta bi arkadas 5 msj yukarda nerden nasıl indireceginide yazmıs sizde yazında herkes tek tek pm yazmasın

hocam web adresi yazmak reklama girer yasakdır diye yazmadım..ne yaptın tv işini bu arada?
  • www.3dblurayiso.com

bu adresten uye olup 50gb a kadar 3 boyutlu filmleri indirebilirsiniz

3D movies>retail movies
    bölümünde en son vizyon 25-30 film var ,kota sorunu olmayan indirsin alt yazisini yada vatsa ses dosyasini divxplanetten bulup ayni isim ile tekrardan dosyalari isimlendirirseniz SAMSUNG 3D ile harika izleyebilirsiniz....

tecrube ile test edilmis,harikadir....
  • valla 7000 yada 8000 serisinden birini alcam da uygun fiyat ve garanti pesindeyim :) madem pm le yolluyon bizede yolla adet yerini bulsun
  • bugün 55c7000, İB de 5500 e stoktaydı, ben Elmalıdan 55c8790 sipariş ettim. yabancı sitelerde, 7000 ve 8000 serileri arasında, bariz kalite farkı olduğu yazlı idi, bir de paino black tv modası geçti bence. haftaya salı tv gelince izlenimlerimi yazarım
  • quote:

bugün 55c7000, İB de 5500 e stoktaydı, ben Elmalıdan 55c8790 sipariş ettim. yabancı sitelerde, 7000 ve 8000 serileri arasında, bariz kalite farkı olduğu yazlı idi, bir de paino black tv modası geçti bence. haftaya salı tv gelince izlenimlerimi yazarım

elmalihome.com nasil bir site guvenilir mi? daha once alisveris yapan oldumu? teknik servisi nasil bilen var mi? istanbul disinda ANKARADA GERÇEK TEKNIK SERVISI VARMI? bilenler bilgilendirirse bizi cok sevinirim....
  • quote:

bugün 55c7000, İB de 5500 e stoktaydı, ben Elmalıdan 55c8790 sipariş ettim. yabancı sitelerde, 7000 ve 8000 serileri arasında, bariz kalite farkı olduğu yazlı idi, bir de paino black tv modası geçti bence. haftaya salı tv gelince izlenimlerimi yazarım

nasıl bir fark?
  • quote:

quote:

nasıl bir fark?

7700 ile 8790 arasında özelliklerinde hiçbir fark yok gibi... ama kullanılan malzeme farkı vasavardır... ürünü gelince bizimle paylaşırsan seviniriz...
    gerçekten elmalihome dan daha önce alışverişin olmuşmuydu? ne kadar güvenilir ve teknik servis hizmetini kim veriyor?
  • Ayırdığım bütçeden dolayı Lg 42 le8500 ile samsung 40c7000 arasında gidip geliyordum. Dün Ankamall da lg mağazasında le 8500 üinceleme fırsatım oldu fiyat 3200 dü ve 1 yıllık lig tv paketi hesiyesi vardı. Ama önündeki camın anormal derece de parlaması biraz canımı sıktı. oradan çıkıp yanındaki samsung mağazasına girdim ve c7000 modelini inceledim. ve anında lg den vazgeçtim :) fiyat ta 3500e inmiş ve 12 taksit yaptık 2 ayda ertelemesi vardı . şimdi sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum bu gün getirip kuracaklar. İnceleyip sizinle paylaşırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

quote:

quote:

nasıl bir fark?

7700 ile 8790 arasında özelliklerinde hiçbir fark yok gibi... ama kullanılan malzeme farkı vasavardır... ürünü gelince bizimle paylaşırsan seviniriz...
    gerçekten elmalihome dan daha önce alışverişin olmuşmuydu? ne kadar güvenilir ve teknik servis hizmetini kim veriyor?

Picture Quality: The Samsung UN55C8000’s precise dimming really makes this 3D LED LCD stand out from competitors. Color reproduction, contrast and black levels are incredible on this set and easily beat out the C7000 LEDs and offerings from competing brands. The 55C8000 3D LED TV really is an evolution of last years set and the localized dimming really is worth the price premium you pay over the similar 55C7000 television. I would have to give the image quality of the UN55C8000 a rating of 9 out of 10, because it is that darned good, but still can be outclassed by some elite televisions.

Renk üretimi, kontrast ve siyah seviyesi olarak C7000 i solluyor yazmış bir Tekno uzmanı

Incredible value I would say. I have compared the Samsung C8000 vs C7000, C6800, C6500 and other models, and although it quite expensive, I truly believe the image quality (precision local dimming) features, design and connectivity of the UNC8000 make it a great value for the high end of things. Would absolute buy again and thankful for the many 55C8000 review and owners sharing their thoughts that turned me onto this model!

bu arada, 55C8790 Tv siparişim bugün öğlen geldi, en kısa zamanda montajını yapıp ya da yaptırıp izlenimimi yazacağım. kutudan çıkan cihazın görüntüsü, daha çalıştırmadan bile büyüleyici
    elmalı home dan ilk alışverişim, biraz da gözümü karartıp aldım, ama hiç sorun yaşaadım, cuma siparişi verdim, pazartesi günü ücretsiz kargo ile gönderdiler. Eğer okuyorsa, Ahmet Bey'e de selam gönderiyorum buradan. forumda, elmalının çalıştığı teknik servislerin listesi var, ben tekrar yazmayacağım. 55c8000 alırsan, Anadolu Elektronik, benim gibi paralel ithalat alırsan ise başka bir firma, ithalatçı. daha önce de paralel ithalat samsung tv kullandım, 5 sene hiç sorun yaşamadım. içinde uydu kartı gömülü olduğu için, kablo karmaşası olmasın diye özellikle 55c8790 aldım ama bütçem de iyi sarsıldı.
    bir de, sitede belirtilmemesine rağmen, kutudan 1 adet te 3d gözlük çıktı, ama wireless adaptör yok, kablo ile idare edeceğiz artık. bir arkadaş, ebayde 30 dolar demiş ama 56 USD den aşağı yok, bugün inceledim.

bu da amazon.com dan başka bir kişinin 55c7000 ve 55c8000 yorumu, google ile tercüme edebilirsiniz, ya da tercüme konusunda yardımcı olabilirim. özü, 55c8000 in bariz üstün olduğu ve fiyat farkını hakkettiği

First i'll start off and say i've seen these two sets side by side and the 55C8000 has a clear advantage over the 55C7000. Brighter picture, improved contrast, cool design. As for the "clouding issues" it wasnt anywhere near as bad as the 55C7000, mostly unnoticable. I just purchased this Tv from amazon for $2849 which is a GOOD price considering what your paying for, I wouldnt waste my money on the 55C7000, considering you can get this set for roughly $300 more. Its a MUCH BETTER TV. If your into high end sets I would encourage you to look hard at this one, youll like it

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 13 Aralık 2010; 17:27:55 >

• tesk arkadaslar bide denedikten sonrak iizlenimlerinizi yazarsanız sevinirim..
  • Arkadaşlar ben 40c750 almayı düşünüyordum fakat 40c7700 de güzel tv ye benziyor. Aklım karıştı tereddütte kaldım. Almışken led olsun diyorum bir yandanda, Arkadaşımda 40c750 aldı gittim denedim 3d falan baya güzel beğendim. Oda ps3 de kullanıyor. Ama led 3d daha güzeldir diye düşünüyorum. Fiyat olarakda biraz zorlanıcam c7700 almaya kalkarsam ama almışkende en güzelini alsın istiyor insan. Sonuçta bir kere alıyoruz. Bunu odamda kullanıcam. Sadece bana ait olcak o yüzden 40 inç yetiyor daha büyük alamam. Tek sorum şu Led 3d mi ? Yoksa Lcd 3d mi ? Aralarında çok fark varmıdır ? Sizce biraz daha bekleyip 40c7700 mi alayım ?? Yoksa 40c750 mi ? Kullanım alanlarım Ps3 - Xbox360 ve Bluray filmler, biraz arşivim varda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonsolMania -- 14 Aralık 2010; 0:58:57 >
  • 55C8790 ı kurdum. 9 tane küçük vidayı yerine takmakla kurulum bitiyor zaten. İçinden şema da çıkıyor. Ayarlarının yapılması da kolay. TV menüsünde, ayarların yapımının anlatıldığı demo da var, telefonlarda olduğu gibi. İlk izlenimlerim
    -Görüntü kalitesi müthiş, evde projeksiyon ve LCD TV de var. Meğer şimdiye kadar TV seyretmemişim. TRT nin HD yayını FTA olduğu için onu ayarladım, görüntü kaitesi çok güzel
    -İçinde uydu alıcısı gömülü olduğu için tüm yayınlara tek kumandayla ulaşıyor, kurulumu çok basit
    -2D yayınları 3D ye çevirme başarısı, HD yayınlarda çok iyi, yayın kalitesi bozulunca 3D çevisiri de vasatlaşıyor
    -3D yi sadece bu şekilde test edebildim. Sinemalardaki gibi görüntünün dışarı çıkması olarak değil de, derinlik hissi vererek 3D izlenim sağlıyor. Sanki TV bir akvaryum ve film akvaryumun içinde oynuyor gibi. Ama uydudaki malum kanalları 3D ye çevirip izlemesi çok hoş
    Bu akşam internet bağlantısı ile media player ı deneyeceğim, bir de bir mkv film buldum 3D, ona bakacağım. Cihaz resimlerini, diğer izlenimlerimi bir ara yazarım. Ama son olarak şunu söyleyebilirim, parasını fazlasıyla hakkeden bir cihaz, TV ötesi bir şey

• quote:

55C8790 ı kurdum. 9 tane küçük vidayı yerine takmakla kurulum bitiyor zaten. İçinden şema da çıkıyor. Ayarlarının yapılması da kolay. TV menüsünde, ayarların yapımının anlatıldığı demo da var, telefonlarda olduğu gibi. İlk izlenimlerim
    -Görüntü kalitesi müthiş, evde projeksiyon ve LCD TV de var. Meğer şimdiye kadar TV seyretmemişim. TRT nin HD yayını FTA olduğu için onu ayarladım, görüntü kaitesi çok güzel
    -İçinde uydu alıcısı gömülü olduğu için tüm yayınlara tek kumandayla ulaşıyor, kurulumu çok basit
    -2D yayınları 3D ye çevirme başarısı, HD yayınlarda çok iyi, yayın kalitesi bozulunca 3D çevisiri de vasatlaşıyor
    -3D yi sadece bu şekilde test edebildim. Sinemalardaki gibi görüntünün dışarı çıkması olarak değil de, derinlik hissi vererek 3D izlenim sağlıyor. Sanki TV bir akvaryum ve film akvaryumun içinde oynuyor gibi. Ama uydudaki malum kanalları 3D ye çevirip izlemesi çok hoş
    Bu akşam internet bağlantısı ile media player ı deneyeceğim, bir de bir mkv film buldum 3D, ona bakacağım. Cihaz resimlerini, diğer izlenimlerimi bir ara yazarım. Ama son olarak şunu söyleyebilirim, parasını fazlasıyla hakkeden bir cihaz, TV ötesi bir şey

3dblurayiso.com a üye olup 3d movie>retail movie bolumunden 3 boyutlu vizyon filmlerini indirip bize yorumlarini yazarmisin 3 boyutlu filmler ile ilgili.... uydu kanallari gecisleri nasil 8790 modelinde... normal sd yayinlari kötü mü? kaça aldiniz? kac taksit yaptilar.... teknik servisleri gercek mi yoksa bulundugunuz sehirdeki araci servisler mi? hangi teknik servis grantisi ile geliyor belgeleri? "teknostok" falanmi bu garantiyi saglayan paralel ithalatci????

• Arkadaşlar merhaba,

Ben de yeni bir 3d lcd almayı düşünüyorum. Yalnız ben bu işleri çok takip eden yada anlayan birisi değilim. Acaba c8000 serisi mi almalıyım yoksa 9000'i bekleyeyim mi? Yada herhangi bir başka öneriniz var mı ?
  • uydu kanallari gecisleri nasil 8790 modelinde...
    uydu geçişleri hızlı. en azından benim eski receiverdan daha hızlı. ama türksat-hotbird geçişlerinde diseq ten dolayı biraz sendeliyor gibi
    normal sd yayinlari kötü mü?
    kanalına göre değişiyor. örneğin hotbird RTL ve ARTE sanki HD gibi, diğer SD yayınlar süper değil ama kötü de değil. TRT HD çok ama çok net (sadece bu var şu an HD olarak FTA, o yüzden onu biliyorum)
    kaça aldiniz? kac taksit yaptilar
    6500 peşin, KK tek çekim ile.... teknik servisleri gercek mi yoksa bulundugunuz sehirdeki araci servisler mi?
    montajı dahi ben yaptım
    hangi teknik servis grantisi ile geliyor belgeleri? "teknostok" falanmi bu garantiyi saglayan paralel ithalatci????
    belgelere henüz bakmadım, bakınca yazarım
  • quote:

uydu kanallari gecisleri nasil 8790 modelinde...
    uydu geçişleri hızlı. en azından benim eski receiverdan daha hızlı. ama türksat-hotbird geçişlerinde diseq ten dolayı biraz sendeliyor gibi
    normal sd yayinlari kötü mü?
    kanalına göre değişiyor. örneğin hotbird RTL ve ARTE sanki HD gibi, diğer SD yayınlar süper değil ama kötü de değil. TRT HD çok ama çok net (sadece bu var şu an HD olarak FTA, o yüzden onu biliyorum)
    kaça aldiniz? kac taksit yaptilar
    6500 peşin, KK tek çekim ile.... teknik servisleri gercek mi yoksa bulundugunuz sehirdeki araci servisler mi?
    montajı dahi ben yaptım
    hangi teknik servis grantisi ile geliyor belgeleri? "teknostok" falanmi bu garantiyi saglayan paralel ithalatci????
    belgelere henüz bakmadım, bakınca yazarım

güzel tv niz var hayirli olsun.... su an icin istedigim tv bu,ama teknik servis cok onemli benim icin ankarada olmasi gerekiyor,bulursam electroworld veya bestbuy,medimarkttan alacam ankarada subesi olanlar tercihim o yuzden.... tv nin faturasinin yaninda garanti belgelerinde kaşesi bulunan ,garanti durumunda ilgilenecek olan kim onu ogrenmek istedimde ondan sordum...

resimlerini paylasirsan bizimle seviniriz...

• ilk resim. akşam çekince bu kadar oluyor ceple. yüksek boyutta çekince de yüklenmiyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.