Şimdi Ara

SAMSUNG 3D LED TV C7000-C8000-C9000 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
53.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40C7000 2 haftadır kullanıyorum harika bir alet
  • Bu aletler güzelde madem internetten indierebileceğimiz ve kullanıcılarında gönderebileceği birsürü içerik varda adam gibi bir hafıza yok tvlerde anlamış değilim.
    Not: ( Bunu samsung için değil şu andaki tüm internet tv giren tv ler için söylüyorum) En azından 20 gb bir harddisk olması gerekirdi bence.
  • bende samsung 46c7000 modeli var. gerçekten güzel bir tv. 3d olayına gelince uygun filmleri izlerseniz çok başarılı görüntüsü var. internetten 3d film bulmada sorun yaşayanlar benimle irtibata geçebilirler. link verebilirim
  • Mrb lar bende de var aynı tv den fakat 3d herhangi bir şey bulamadım linki atabilirseniz sevinirim !! Bir de tv yi hangi ayarlarda izliyorsunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitakbal

Mrb lar bende de var aynı tv den fakat 3d herhangi bir şey bulamadım linki atabilirseniz sevinirim !! Bir de tv yi hangi ayarlarda izliyorsunuz acaba?

pm attım size. iyi seyirler...
  • banada pm atarsan sevinirim
  • samsung 46 c7000 aldim ilgili arkadaslardan en iyi ayarlar ve 3D yayin linki bekliyorum tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: spoonman

bende samsung 46c7000 modeli var. gerçekten güzel bir tv. 3d olayına gelince uygun filmleri izlerseniz çok başarılı görüntüsü var. internetten 3d film bulmada sorun yaşayanlar benimle irtibata geçebilirler. link verebilirim

linki pm atabilir misin? teşekkürler...
  • quote:

bende samsung 46c7000 modeli var. gerçekten güzel bir tv. 3d olayına gelince uygun filmleri izlerseniz çok başarılı görüntüsü var. internetten 3d film bulmada sorun yaşayanlar benimle irtibata geçebilirler. link verebilirim

bende istiyorum....
  • Selamlar herkese

SAMSUNG 46C 8000 ile 46C 8790 arasında ne fark var ?

Ben 8790 serisini almayı düşünüyorum ama samsung.com.tr de bu model gözükmüyor... sadece 8000 serisi olarak mevcut

aydınlatan arkadasım olursa sevinirim
  • C8790 da DVB-S tuner de var. Uydu kablosunu tvye bağlarsanız uydu yayını izleyeybilirsiniz. Resmi ithalat nedense DVBS tunerli tv getirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender123

C8790 da DVB-S tuner de var. Uydu kablosunu tvye bağlarsanız uydu yayını izleyeybilirsiniz. Resmi ithalat nedense DVBS tunerli tv getirmiyor.

cok sagol ustad,, eline diline saglık ...

Yani her 2 tv dede internet tv ve wifi mevcut ?

birde uydu görevini hd uydular gıbımi yapıyor yoksa sd bir uydu gibi mi ?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitakbal

c7000 serilerine harici subwoofer bağlanılabiliyor mu ??

içine monte edicek halin yok harici takıcan tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ethnicity -- 26 Ekim 2010; 20:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremtgm

cok sagol ustad,, eline diline saglık ...
    Yani her 2 tv dede internet tv ve wifi mevcut ?
    birde uydu görevini hd uydular gıbımi yapıyor yoksa sd bir uydu gibi mi ?
    teşekkürler

DVB-S (sadece SD yayınlar için ), DVB S2 ( HD + SD yayınlar için) olmak üzere 2 tip tuner var. Artık sadece SD yayınları alan DVB-S tuner kullanılmıyor. Yeni tvlerde artık DVB S2 var. DVB S2 olanlar SD ve HD yayınları da desteklediği için her tip şifresiz uydu yayınını izlemek mümkün.
  • C750 serisinde 3D olayını deneyenler varmı? C6000 üstü serisi kadar başarılı mıdır 3D açısından? C7000 de bugün 3D denedim ilk defa. Ağzım açık kaldı tam anlamıyla. Demoda çocuklar su tabancasıyla oynarken resmen gözlüğe su fışkırdı. :D
    C750 serisinden açık TV yoktu o yüzden deneyemedim Vatanda.

quote:

Bende yakında 3D li TV alacağım, şimdiden biriktireyim :) Yani link konusunda yardımcı olursan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alex1024

C750 serisinde 3D olayını deneyenler varmı? C6000 üstü serisi kadar başarılı mıdır 3D açısından? C7000 de bugün 3D denedim ilk defa. Ağzım açık kaldı tam anlamıyla. Demoda çocuklar su tabancasıyla oynarken resmen gözlüğe su fışkırdı. :D

quote:

Bende yakında 3D li TV alacağım, şimdiden biriktireyim :) Yani link konusunda yardımcı olursan sevinirim.

spoonmana teşekkür ediyorum geçen haftalarda bana 3d indirebileceğim yabancı bi forum sitesini önermişti. şuanda 170 gb civarında 3d arşivi yaptım.gerçekten çok başarılı 3d filmler samsung tvlerde. bende 46C8000 var tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: resmus

quote:

C750 serisinde 3D olayını deneyenler varmı? C6000 üstü serisi kadar başarılı mıdır 3D açısından? C7000 de bugün 3D denedim ilk defa. Ağzım açık kaldı tam anlamıyla. Demoda çocuklar su tabancasıyla oynarken resmen gözlüğe su fışkırdı. :D

quote:

spoonmana teşekkür ediyorum geçen haftalarda bana 3d indirebileceğim yabancı bi forum sitesini önermişti. şuanda 170 gb civarında 3d arşivi yaptım.gerçekten çok başarılı 3d filmler samsung tvlerde. bende 46C8000 var tavsiye ederim

Ben teşekkür ederim. iyi seyirler...

• bu 7000 ve 8000 leri nereden ve kaça aldınız?
  • 46C7000ü ankara kentparktaki 2. kattaki samsung sony beraber satan bir dükkandan aldım. Firma adı yanılmıyorsam Kutup A.Ş. gibi birşeydi. 5.000TL idi kampanya fiyatı ki ust katta aynı televizyon 5500TLidi.
    Tek kelime ile çok memnunum. Görüntüsü cidden çok şık.
    Özelliklere gelince eskiden de Samsung LCD TV kullanıyordum ama arada görüntü netliğinde bu kadar fark olmasını açıkcası beklemezdim.
    Internet@TV eğer wireless USB adaptörünü bulabilirseniz kullanabiliyorsunz veya RJ45 kablo ile bağlayabilirsiniz networkünüze. Kullanılabilen applicationlar fena değil ama genelde yabancı ülkelere göre şeyler haliyle. Dailymotion üzerinden movie izlemesi falan gayet başarılı. TV kurulumu yapılırken ben turkiye seçmişim bölgeyi bu yüzden internet@tv applicationları baya bir az oldu. Youtube falan yuklenmedi. TVyi resetliyip baştan kurulması durumunda bu sorun ortadan kalkıyormuş servisin dedigine göre ingiltereyi seçmemiz durumunda.
    PC üzerinden folder share programı ile (samsung sitesinden indirip PCye kuruyorsunuz) PCnizdeki bir folderdaki muzik film ve resimleri direk wireless üzerinden TVden izleme şansınız var. Ben Foto ve film denedim gayet hızlı ve güzel AMA izlediğim film 750MBlık bir filmdi yani HD kalitesinde nasıl yetermi wireless bilmiyorum.
    USBden filmleri oynatma konusunda tek diyebileceğim harika. Normal PC ekranından dahi net oynattıgını diyebilirim avileri. Subtitle destegi bulunuyor buyutme kucultme ve senkronizasyon olarak. Wireless uzerindenden PCden oynatırken subtitle yok yanılmıyorsam.
    USBye kayıt konusunda biraz hayal kırıklığı oldu yani ilk denemelerimde 2GBlik bir Ex.HD ile denedim ama önce format istedi telif hakklarından dolayı ki kendi formatı ile kaydetsin sonrada bu uygun değil dedi. Bir turlu kayıt etmeyi beceremedim herhangi bir programı. Bugun samsungu aradıgımda 4447711 ordaki yetkili kişi kayıt özelliğinin sadece digital yayınlarda kullanılabildigini ve Turkiyede bunun sadece TeleDunyada 3-4 kanalda mumkun oldugunu söyledi. Açıkcası bu konuda ne yapılabilir bilmiyorum. Veya bir şekilde kaydetmeyi beceren varsa, bunu paylaşırsa çok sevinirim.
    3D konusunda ise başarılı ama sonuçta uzun süreli kullanımda baş ağrısı yapabiliyor.

Gereksiz bir bilgi ama iphone ile kumanda edebiliyorsunuz wireless üzerinden. TR itunesda yok ama US itunesdan TV Remote (Samsung/bedava) programı ile normal kumandanın yaptığı herşeyi yapabiliyorsunuz iphone ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozguruslu -- 23 Kasım 2010; 16:53:58 >

• quote:

quote:

link konusunda yardımlarınızı bekliyorum arakdaşlar..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.