Şimdi Ara

samsung 27 inç dokunmatik AIO PC 2250 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle belirteyim makina arkadaşımın,satmam için bana bırakıldı.BANA anlattıklarını yazıyorum.
    makina bu
    http://www.samsung.com/uk/consumer/pc-peripherals/all-in-one/home/DP700A7D-S02UK

i7 3770(4.nesil),8gb ram ,2 gb HD 7850 ekran kartı,250gb samsung ssd,bluray,v.s.

Yaklaşık 6 aylıktır ,garantisi devam etmektedir,kutusu faturası aparatları,kitapçıkları v.s hepsi durmaktadır.Sıfırı 4500 tl civarıdır.
    Klavyesinin 1ve F1 tuşu üzerinde yaklaşık 2mm ya 4 mm sigara yanığı vardır,basmaya ya da kullanmaya bi etkisi yoktur.mause hiç kullanılmamıştır.
    ssd takılırken vatan bilgisayarın yetenekli elemanları arka kasasının iç tırnaklarından birini kırmıştır,bu sebeble kasanın sağ üst kısmında sadece bir kenarında 1mm kadar bir açıklık olmuştur,tek ürün olduğu için almıştım yinede.resimlerde gözükmesine çalıştım,orjinali böle desem onada inanırsınız yani.
    bundan başka kırık çıkık çizik çatlak,ölü piksel,herhangi bir sorun v.s yoktur.
    üzerinde Samsung 250GB 840 EVO SATA 3.0 disk vardır,onunda faturası v.s var tabiki..Bu hali ile 2400 tl,kendi h.diski ile birlikte 2250 tl dir.Gelip görmek isteyenlere kapımız açıktır.Kargo v.s alıcıya aittir.get isteyene masrafı ona ait olmak üzere açılır,makinayı gönder biz sağlam insanız v.s. talep etmeyiniz,benden sağlamı yok.

Bulabildiğim en uygun fiyat teknosada 3749 tl,odateşhir ürünü ve kutusuz.
    teknosa.com/urunler/125010630/samsung-ativ-one-7-dp700a7d-x02tr-aio-desktop

TAKAS,İNDİRİM V.s TEKLİF ETMEYİNİZ.İLAN BUGÜN VE YARIN geçerlidir.
    isteyene ücreti karşı tarafa ait olmak üzere get açılır.
    resimlerini bi türlü yükleyemedim isteyen mail atar gönderirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamtamam -- 21 Ocak 2015; 20:29:38 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Rezerve.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.