Şimdi Ara

Samsung 2232GW Vatan Bilgisayarda.. 396$+kdv (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: maxi_rocker

2232bw siparişi geçildi artık gelince kullanacam.parlak ekranda ışık vurunca olanları gvrdüm ve mat ekran siparişi geçtiğimede hiç pişman olmadım açıkçası...

vakit varken başka bir monitöre geçmenizi oneririm
  • magictune yazılımı windows kapanırken sorun yaratıyor.sürekli bilgisayar kapanırken klasık "donn" diye hata sesi çıkıyor ne çöküyor bilemiyordum event viewer dan bakınca magic tune un gecersiz işlem yürüterek kapandığını gördüm.bu sorunu yaşayan başka kimse varmı acaba?
  • 2232GW ,PS3'te 1080P görüntü vermekte.Upscale yapmıyor sanırım.Direk görüntü 1920x1080'de. Ve her açılışta ve oyun çıkışında uyarı msjı gelio en yüksek olan 1680x1050'dir diye.. Daha önce farkeden olmadı mı? Bu da demek oluyor ki 2232GW Full HD görüntü sunuyor

• quote:

Orjinalden alıntı: maxi_rocker

2232bw siparişi geçildi artık gelince kullanacam.parlak ekranda ışık vurunca olanları gvrdüm ve mat ekran siparişi geçtiğimede hiç pişman olmadım açıkçası...

kendını boyle avutman gzl bısey keske arastrsaydın ıyıce az para vermıyorsun barız goruntu farkı kalıte farkı var aldıgın modelle GW arasında ayrıca mat ta olsa parlak ekranda arkasında bı pencere varsa parlak ısık varsa crt de olsa yansır zaten monıtoru kullanan adam oda duzenını ona gore yapar ve zaten oyun ınternet fılm vss de ya loş masa lamb. yada ısıksız ortamda yapılır napılcksa

sana hayırlı olsun bwiçin ölüpixelsiz gunler.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gorkie

2232GW ,PS3'te 1080P görüntü vermekte.Upscale yapmıyor sanırım.Direk görüntü 1920x1080'de. Ve her açılışta ve oyun çıkışında uyarı msjı gelio en yüksek olan 1680x1050'dir diye.. Daha önce farkeden olmadı mı? Bu da demek oluyor ki 2232GW Full HD görüntü sunuyor

1080p yapamam die uyarı veriyor iste ,full hd degil
  • http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=32212
    ben bu monitörü aldım ve çok memnunum HDMI destekli hoperlörü bile var :D biraz pahalı ama oldukça kaliteli 2232GW den daha iyi ayrıca çokta hoş.
  • bu konu çok eski farkındayım ama biri cevap verebilir diye düşünüyorum ben bu monitörü 2009 başında aldım şimdi hdmı çıkışlı ekran kartına bağlayabiliriyimm bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb_boys

bu konu çok eski farkındayım ama biri cevap verebilir diye düşünüyorum ben bu monitörü 2009 başında aldım şimdi hdmı çıkışlı ekran kartına bağlayabiliriyimm bilen var mı

HDMI To DVI çevirici ile bağlayabilirsiniz.
  • dvı 'ı Hdmı ya çeviriyoruz yani doğrumu
    peki hdmı kalitesini yakalarmı yine o şekilde
  • şöyle bir kablo işinizi görecektir, kalitede bir fark olacağını zannetmiyorum.

Samsung 2232GW Vatan Bilgisayarda.. 396$+kdv
  • güzl fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaedHrOS

şöyle bir kablo işinizi görecektir, kalitede bir fark olacağını zannetmiyorum.

Samsung 2232GW Vatan Bilgisayarda.. 396$+kdv

evet gördüm kalitede de sorun yoksa sorun yok o zaman :D sağlun yardımınız için

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.