Şimdi Ara

Samsung 144hz 1ms QLed-QDot Va Panel LC24FG73FQMXUF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Samsung 144hz 1ms QLed-QDot Va Panel LC24FG73FQMXUF

12

Ürünü 13 ay önce amazon.com.tr üzerinden aldım kutu fatura ve içeriği tamamen durmaktadır. Herhangi bir darbe ya da çizik yoktur. Oyun oynamayı bırakacağım için ekipmanları satmaya başladım. Ürünü araştırırsanız Quantum Dot-Va Panel-Freesync 144 hz ve Açılı ekran olduğunu göreceksiniz. Renk canlılığı ve derinliği Va panel olduğu için ips ekrana daha fazla benzerlik gösteriyor ve tepkime süresi daha hızlı olduğu için oyunlarda daha akıcı görüntü almanızı sağlıyor. Buna benzer bir çok özelliği mevcut. O yüzden araştırmanızı öneririm. Son olarak almak isteyen arkadaşa istediği testi yapıp gönderebilirim. Ölü pixel ya da bulutlanma ya da led yanığı gibi problemleri yoktur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1499 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 31 Aralık 2021 Satıldığı Şehir : Malatya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Meliodas kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, ürünü almayı düşünüyorum ama İstanbul’da gönderebileceğiniz bir akraba ya da arkadaş var mıdır acaba gidip elden almak için
  • Kuhey1an K kullanıcısına yanıt

Yani Malatya içi elden teslim edebilirim, harici olarak kimseyi araya katamam zira yeterince referansım mevcut güven sağlamak açısından.

• ilk defa adam gibi bi fiyat gördüm... Kardeşim Tebrikler... 27 olsa kaçırmazdım

• fready F kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, umarım istediğinizi bulursunuz ^^

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.