Şimdi Ara

Samsun ve 19 Mayıs Üniversitesi Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Bu sene Omü tip kazandim. Kayit donemi sonrasi resmen yerlesecegim. Neyse uzatmayayim. Sizden ricam samsun da yasayan abilerim kardeslerim ve Omü de okuyanlar okulun genel yapisi sehrin olanaklari takilmalik yerler ve en onemlisi yurtlar hakkinda bilgi verebilir mi? Hatta Omu luler olarak bu baslik altinda her turlu paylasimda bulunabiliriz :) cok faydali olacagina inaniyorum insallah oyle olur.

quote:

Binalar kampusler ne durumda mesela? Yapi eski mi yeni mi? Siralar eski mi yeni mi? Amfiler komforlu mu? Hocalar gicik mi? Ne siklikta sinav oluyoruz? Bahcesi var mi? Buyuk mu yesillikli mi? Kantini veya kantinleri ve kafeteryasi var mi? Icindeki imkanlar neler yani genel olarak? Cok fazla sorduysam ozur dilerim ama merak ettiklerim bunlar :) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8AC7DD5C3 -- 30 Temmuz 2014; 20:22:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okuldan bekletin olmasın. atakum her beklentini karşılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

okuldan bekletin olmasın. atakum her beklentini karşılar

Okuldan beklentin olmasin derken? Binalar kampusler ne durumda mesela? Yapi eski mi yeni mi? Siralar eski mi yeni mi? Amfiler komforlu mu? Hocalar gicik mi? Ne siklikta sinav oluyoruz? Bahcesi var mi? Buyuk mu yesillikli mi? Kantini veya kantinleri ve kafeteryasi var mi? Icindeki imkanlar neler yani genel olarak? Cok fazla sorduysam ozur dilerim ama merak ettiklerim bunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mc191

quote:

okuldan bekletin olmasın. atakum her beklentini karşılar

Okuldan beklentin olmasin derken? Binalar kampusler ne durumda mesela? Yapi eski mi yeni mi? Siralar eski mi yeni mi? Amfiler komforlu mu? Hocalar gicik mi? Ne siklikta sinav oluyoruz? Bahcesi var mi? Buyuk mu yesillikli mi? Kantini veya kantinleri ve kafeteryasi var mi? Icindeki imkanlar neler yani genel olarak? Cok fazla sorduysam ozur dilerim ama merak ettiklerim bunlar :)

ben mühendislikteyim. kampüsler arası yürüme 10-15dk arası nerdeyse gerçekten çok uzak. ama ring diye bi sistem var işte otobüs bedava binebiliyorsun 5dkda bi geçiyor. bina yeni değildir ama sıraların sınıfların durumunu bilmiyorum hiç görmedim. hocalarda aynı şekilde tıpta olan biriyle konuşman lazım. mühendislikle aynıysa eğer liseden farkı olmaz ama şehir olarak güzel

• Death Note kullanıcısına yanıt
    Anladim. Tesekkurler. Peki bisiklet kaykay paten vb. kullanan var mi okulda? Ulasim icin ya da zevk icin. Bir de son olaram kislari nasil geciyor, kar yagar mi ve sert mi gecer?

• quote:

Anladim. Tesekkurler. Peki bisiklet kaykay paten vb. kullanan var mi okulda? Ulasim icin ya da zevk icin. Bir de son olaram kislari nasil geciyor, kar yagar mi ve sert mi gecer?

ulaşım bisikletle zor olur 4-5kmlik dik bi yokuş var çıkmak kolay olmaz zevk için sahilde bisiklet yolu var rahatça sürersin. kar en fazla 1 hafta yağar oda belki. ama yağmuru boldur sabah güneşli havaya çıkarsın öğlen sel olur akşamüstü tekrar sıcak olur.
  • quote:

quote:

ulaşım bisikletle zor olur 4-5kmlik dik bi yokuş var çıkmak kolay olmaz zevk için sahilde bisiklet yolu var rahatça sürersin. kar en fazla 1 hafta yağar oda belki. ama yağmuru boldur sabah güneşli havaya çıkarsın öğlen sel olur akşamüstü tekrar sıcak olur.

Anlasildi komutanim. Bilgilendirmeler icin tesekkurler. Sahil yolu olmasi cok iyi oldu :) Spor onemli

• quote:

quote:

quote:

Anlasildi komutanim. Bilgilendirmeler icin tesekkurler. Sahil yolu olmasi cok iyi oldu :) Spor onemli

şafak kaç asker

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.