Şimdi Ara

Samsun Sahra ve Sıhhiye Eğitim Merkezi Komutanlığı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
7
Favori
201.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eğitim birliği : shr.shh.okl. ve eğt.mrk.k.liği / samsun merkez / samsun
    esas birliği : shr.shh.okl. ve eğt.mrk.k.liği / samsun merkez / samsun
    statü : kisa_dönem er
    sınıf : sihhiye

benimde usta bırlıgınde ufak bı farklılık var her türlü tavsiyeye açığım sülüsü aldım 13 mayısta teslim oluyorum.

facebooktanda ekleyebılırsınız
    https://www.facebook.com/uamrt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasmrt -- 25 Nisan 2015; 8:24:14 >
  • Arkadaşlar pazar günü bir arkadaşımı bıraktım sahra sıhhiyeye. yazanların hepsinin askerliği bitmiştir :D hafta içi görüş var mı? varsa saat kaça kadar? arkadaşın telefonu da yok merak ettim ne yaptı ne etti.
  • kısa dönem samsun var mı
  • ultrasmrt U kullanıcısına yanıt
    Hocam hala aktifsen bir yol göster.Bende aynen kısa dönem er sıhhiye oldum.Asteğmen kurs bölüğü usta birliğim.Var mı bilgin yada yardım edebileceğin akıl verebileceğin bir konu?

Ya da diğer arkadaşlar? Var mı kısa dönem sıhhiye er olarak yapan samsunda yada asteğmen kurs bölüğü hakkında bilgisi olan? Ne yapar burada sıhhiyer er asteğmenlerin içine onlar eğitim alacak biz revirci kütüphaneci vs mi olacağız? Ve sanırım 19 mayıs kışlasında asteğmen kurs alanları doğru mudur?

Gökberk kışlasında acemiyi yapıp 19 mayısa mı geçeceğiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20likcivi kullanıcısına yanıt
    Hocam üstteki mesaj senin içinde geçerli var mı bilgi verebileceğin yada yol gösterebileceğin bir konu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otogardan 19 mayıs kışlasına otobüsle nasıl gıdebılırz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roadmaster170

otogardan 19 mayıs kışlasına otobüsle nasıl gıdebılırz?

dolmuşlar gider genelde 3. hat dolmuşlarının son durağı kilisenin orada makro avm var servis şoförüne söyle seni orada bıraksın yeşil dolmuşlar 3. hattır
  • 368. dönem asteğmen olarak sahra sıhhiye'ye gidecek arkadaşlara yardımcı olmak isterim. Samsun otogardan 19 mayıs kışlası taksiyle 25 lira falan yazıyor. Dolmuşla giderseniz şehir merkezini görmüş olursunuz. Genel olarak güzel bir şehir. Mümkün olan son gün teslim olmanızı öneririm. Başka sorularınız varsa da cevaplamaya çalışırım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.