Şimdi Ara

Şampuan önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim ince telli biraz yağlı saçlarım var. Bana saçıma hacim veren ve daha kolay şekil almasını sağlayan şampuan önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SONEKTRA -- 7 Ağustos 2016; 22:26:17 >

• Hc hacim şampuanı yerli malı ve bitkisel bazı ünlüler de kullanıyor ara da sırada. Da defne sabunu kullan dolgun gösteriyor saçlarını tek basına hacim sampuanı yetmeyebilir kök kaldırıcı sprey yada köpük öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacim istiyorsan doğal şampuan kullanma. biraz pahalı ama toni guy kullanabilirsin. çok uzun süre gidiyor bir de indirimden alırsan aynı fiyata gelir zaten. toni guy baya iyi temizliyor saçı dolayısııyla hacimlli duruyor eğer saçın yağlıysa ve kabarmıyosa kremsiz toni guy kullan
  • O şampuanı kullandığımda saçlarım kuru+sağlıksız+kırık deposu+süpürge özelliklerini taşıyordu :) . İnce telli saçlara sahibim

• ilk denediğimde bana da öyle geldi ama saçı en iyi temizleyen o. sanırım sorunlu saçlara daha iyi geliyor bi ara baya kötüydü benimkiler ve toniguyla düzeldi
  • Yıpranmış saçlara olanını kullandım şu an da kuru saçlar için olanını kullanıyorum onu kullanmadım

• Trixowell diye bi şampuan var arkadaşlar ben kulanıyorum gayet başarılı tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ben bi araştırın derim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.