Şimdi Ara

ŞAMPİYONLUK YAKIN, MEŞALELERİ YAKIN! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WWF

Vallahi bu şansla zor. Çok şansızız. 2 maçtır saç baş yoluyoruz.
    Taraftar da uyuyor, bugün stadın halini gördük. İstanbul seyircisini anlamak güç. Bu şekilde şampiyonluğa yürünmez.

Ligi bu hale getiren emek düşmanı Aziz Yıldırım sevinmesin, başka bir şey istemiyorum.

:) Bu kadar karamsar olma bence...Şampiyonluğun hala en büyük favorisi Galatasaray...Fenerbahçeyi Beşiktaş ve Trabzon deplasmanları bekliyor. Gönlümden tabii ki takımım şampiyon olması geçiyor ama dediğim gibi zor...
  • Ben Elmander'e acıyorum abi. Adam sanki çocukluğunun takımı gibi oynuyor. Ama Necati Bey lütfedip de koşmuyor. Yazık ya.

Elmander bize gelsin beyler. Kampanya başlatalım. Hem Bekirle kanka oldular.
  • sakin olun,
    avantaj yitirdiğimiz doğrudur.
    fenerin beşiktaş ve trabzon deplasmanları var.
    beşiktaşın daha puanı yok, yarın ki maçı büyük bir ihtimalle beşiktaş alır. Fikret Orman geleli adam daha bir galibiyet görmedi. Ya yarın ya da hiç.
    Yarın Beşiktaş Fener i yener, Fener Trabzonda berabere kalır yada yenilir.
    Fenerin ne yapacağı değil, önemli olan bizim ne yapacağımız. Kendi göbeğimizi kendimiz kesecektik. Olmadı.
    Fenerbahçeliler, yaşadıkları sürece rağmen iyi puan aldıklarını söylüyorlar, kesinlikle doğru.
    iyi de Galatasaray geçen sene çok mu iyiydi ? Küme düşmekten son 3 haftada kurtulmuş, yeniden yapılanmış bir takımdan bahsediyoruz.
    İyi yoldayız, sabredin.
    Karamsar olmayın.

• Açık açık yukarıdan mesaj veriyorlar:

"Kadıköy'de kazanmadan, şampiyonluğu hiç bir zaman haketmeyeceksiniz."
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Açık açık yukarıdan mesaj veriyorlar:

"Kadıköy'de kazanmadan, şampiyonluğu hiç bir zaman haketmeyeceksiniz."

Aşağıdan mı geliyo yukarıdan mı geliyor bilmiyorum ama 1 evre sonra raporlu sinir hastası olucam.

Sizdeki bu peygamber sabrını da anlamıyorum ya maçı kaybettik meşaleleri yakın diyosunuz.Helal valla.Ben bu günkü futboldan sonra resmen haketmediğimizi bile düşündüm
  • Orijinalden alıntı: vigNerd

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

Ne oldu gülüyordun şimdi kısılmıştır sesin

• 12 yıllık hasreti bitirmeye, 43 maçlık yenilmezlik serisini sonlandırmaya, 1000. galibiyeti almaya, şampiyonluğumuzu kutlamaya geliyoruz.
  • Konudaki Galatasaraylıların %80inin Galatasaraylı olmasından utanıyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dondurmaci

sakin olun,
    avantaj yitirdiğimiz doğrudur.
    fenerin beşiktaş ve trabzon deplasmanları var.
    beşiktaşın daha puanı yok, yarın ki maçı büyük bir ihtimalle beşiktaş alır. Fikret Orman geleli adam daha bir galibiyet görmedi. Ya yarın ya da hiç.
    Yarın Beşiktaş Fener i yener, Fener Trabzonda berabere kalır yada yenilir.

Fenerin ne yapacağı değil, önemli olan bizim ne yapacağımız. Kendi göbeğimizi kendimiz kesecektik. Olmadı.
    Fenerbahçeliler, yaşadıkları sürece rağmen iyi puan aldıklarını söylüyorlar, kesinlikle doğru.
    iyi de Galatasaray geçen sene çok mu iyiydi ? Küme düşmekten son 3 haftada kurtulmuş, yeniden yapılanmış bir takımdan bahsediyoruz.
    İyi yoldayız, sabredin.
    Karamsar olmayın.

1. tahminim tuttu, inşallah 2. de tutar.

dediğim gibi kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz.

panik yok, sakin olun.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.