Şimdi Ara

Sampiyonluk Nasil Gider Alın Böyle (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cenke saydırıyorsanız siz futboldan anlamıyorsunuz derim. Onun yaptığı hatayı şu anda dünya üzerindeki her kaleci yapıyor. Çocuk kendine güveniyor, 2. yarı 10 tane top çıkardı.

Aurelio da istemeden kontrolsuz girdi ve kırmızı yedi.

Sanki bütün şanssızlıklar üst üste geldi gibi. Bahtsız bedevi gibiydik anasını satim.
  • Allah'im yarrabbim delircem simdi yok boyle bisey adam cenk diyor aurelio diyor
  • Tam bir hatalar maçı oldu, schuster'in hataları bence en önemlisi kanatlara koyduğu adamlar tek bir isabetli orta bile açamadı(ibrahim üzülmez-ekrem dağ)
    Ayrıca bobo, ersnt niye oynamıyor anlamış değilim.
    Üstüne cenk'in yaptığı inanılmaz hata, aurelionun gördüğü haksız kırmızı kart hakemin maçı yönetişide eklenince yenilmemiz normal.

Fark atacağımız takıma aptalca hatalar yüzünden yenildik yazık oldu
  • İBB'nin 2.golü atacağı belliydi. İskender 3 tane net pozisyon kaçırdı arka arkaya 4.sünde gol olacağı belliydi yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

şampiyonluk umudunuz mu vardı? hele real madride

Takımı sondan 2. iken Şampiyonluk bekliyen adama bak

• quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRİD

quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

şampiyonluk umudunuz mu vardı? hele real madride

Takımı sondan 2. iken Şampiyonluk bekliyen adama bak

benim şampiyonluk beklediğimi nereden okudun

• Araştırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

ya 12 puan farktan şampiyon olman zaten mucizelere bağlıydı da 1-2 golde bir basit kırmızı kartta nasıl harcıyorsunuz insanları bu kadar çabuk ben onu anlamıyorum.

Tamamen katılıyorum, 24 saat önce Cenk ülkenin en iyi kalecisi ama şimdi kaçan şampiyonluğun (bu kadar puan farkına rağmen halen umut eden varsa o ayrı komedi) tek sorumlusu!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.