Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.277
Cevap
13
Favori
141.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan amma ağladınız be Bayern iyi oynadı güzel oynadı eski Münih gibi oynadıda noldu gol mü atabildi ?? 20 kere geldiler 2 si gol oldu Real 3 kere geldi 2 si gol oldu.

Görende %90 topla oynadı sanacak Münihi ulen Sevilla eliyordu bu takımı Sevilla.

Madrid'in 3 senedir futbolunu beğeniyorum açık ve net hakemler tarafından da yıllardır kollanıyor bunuda biliyoruz lakin bu Takım CL Final takımı olmuş Ronaldo gibi bi makinen varsa her yıl +10 gol atarsa bu takım zaten banko Yarı Finalde neyin muhabbetini yapıyorsunuz anlamadım PSG yi ezdi Juveyi kendi sahasında ezdi Bayerni kendi sahasında hep eziyor gene yendiler bu yani siz penaltılara takılırsanız işimiz var Madrid sanki balına buraya geldi ulen adam 15 gol atmış tek başına biraz insaf.

Video hakem çizgi teknolojileri geldi yararlansınlar o zaman ne diyelim daha ne gelcek ki futbol kul yapımı bir oyun teknolojiyi ne kadar sokabilirsin içine anca bu kadar giriyor o zaman robot hakem yapmaları lazım ohooo öyle bir şey mümkün mü tabiki hayır.

Kısacası doğru oyun stili taktik ve Ronaldoyla 3 seneyi domine ettiler olay bu yani ha oynanan oyundan bende zevk almıyorum nerde Mou'nun Madridi ama gerçekler bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla ben Madrid'den nefret ediyorum açık açık belirteyim. Bugün Bayern turu geçmeyi sonuna kadar hak etti.

Ama gerçekçi olmak gerekirse ilk maç Rafinha, bu maç Ulreich'in yaptığı hatalar insanın aklına gelince turu açık açık kendin hediye etmiş oluyorsun. Altı pasta boş kale yerine tribüne dikti topu James. Böyle şeyleri kaçırırsan tur hayal.
  • Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Hakemler;

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Ulan amma ağladınız be Bayern iyi oynadı güzel oynadı eski Münih gibi oynadıda noldu gol mü atabildi ?? 20 kere geldiler 2 si gol oldu Real 3 kere geldi 2 si gol oldu.

Görende %90 topla oynadı sanacak Münihi ulen Sevilla eliyordu bu takımı Sevilla.

Madrid'in 3 senedir futbolunu beğeniyorum açık ve net hakemler tarafından da yıllardır kollanıyor bunuda biliyoruz lakin bu Takım CL Final takımı olmuş Ronaldo gibi bi makinen varsa her yıl +10 gol atarsa bu takım zaten banko Yarı Finalde neyin muhabbetini yapıyorsunuz anlamadım PSG yi ezdi Juveyi kendi sahasında ezdi Bayerni kendi sahasında hep eziyor gene yendiler bu yani siz penaltılara takılırsanız işimiz var Madrid sanki balına buraya geldi ulen adam 15 gol atmış tek başına biraz insaf.

Video hakem çizgi teknolojileri geldi yararlansınlar o zaman ne diyelim daha ne gelcek ki futbol kul yapımı bir oyun teknolojiyi ne kadar sokabilirsin içine anca bu kadar giriyor o zaman robot hakem yapmaları lazım ohooo öyle bir şey mümkün mü tabiki hayır.

Kısacası doğru oyun stili taktik ve Ronaldoyla 3 seneyi domine ettiler olay bu yani ha oynanan oyundan bende zevk almıyorum nerde Mou'nun Madridi ama gerçekler bunlar.
    Ronaldo ile domine mi hakemlerle domine ediyor real oynamasına bile gerek yok.

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

• CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Dua edin takımda modric ve ramos gibi iki adam var.Yoksa makineyle falan olmuyor görüldüğü üzere

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Dua edin takımda modric ve ramos gibi iki adam var.Yoksa makineyle falan olmuyor görüldüğü üzere
    Real madrid ölü.Ölü adamı zorla finale çıkardılar

Sen varya sen, futbol dünyasındaki en şanslı insansın. Parçalarına kadar her yerinden bal damlıyor. Sen hocaysan herkes hocadır. Video hakem olsaydı, takım otobüsünde kafası öne eğik eve dönecek olan sendin. Sözün bittiği yersin Ballı Zidane. Sana diyecek hiç bir şey yok artık.

Flash TV de Zidane Balı diye bal satsınlar. Yanında da tablet yerine Real forması hediye göndersinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 2 Mayıs 2018; 0:26:40 >

• https://www.welt.de/sport/article175987134/Bayerns-Blackout-bei-Real-Patzer-entscheidet-Tolisso-ueberlegte-zu-wenig-Ulreich-zu-viel.html

Burada Almanların ne yazdıklarına baktım,genelde çok pozisyon kaçırdıklarından ve Ulreich ve Rafinha gibi oyuncuların hatalarından yakınmışlar.Hakemle ilgili olarak sadece bir tane açık penaltı vardı gibisinden yorum yapılmış.Bayern'in daha iyi oynadığından ve bundan mutlu/gururlu olduğu söyleyenler de çok sayıda

Burada medeniyetin ne kadar güzel bir şey olduğunu görüyoruz.Bizim Türkler çoğunlukla hakem konuşurken,olayın tarafı Almanlar bile hakemden ziyade kendi hatalarını ön plana çıkarmışlar.Zaten penaltı pozisyonunda şaşırmıştım,sadece Kimmich ve hatırlayamadığım bir oyuncu vardı hakemle konuşan.Türkiye'de olsa 10 kişi etrafını sararlardı.

Haynkess'in açıklamalarını da merak ediyorum.Bakalım hakemle ilgili nasıl konuşacak.

• quote:

Ulan amma ağladınız be Bayern iyi oynadı güzel oynadı eski Münih gibi oynadıda noldu gol mü atabildi ?? 20 kere geldiler 2 si gol oldu Real 3 kere geldi 2 si gol oldu.

bloklayın geçin böyle veletleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSpiRiT

https://www.welt.de/sport/article175987134/Bayerns-Blackout-bei-Real-Patzer-entscheidet-Tolisso-ueberlegte-zu-wenig-Ulreich-zu-viel.html

Burada Almanların ne yazdıklarına baktım,genelde çok pozisyon kaçırdıklarından ve Ulreich ve Rafinha gibi oyuncuların hatalarından yakınmışlar.Hakemle ilgili olarak sadece bir tane açık penaltı vardı gibisinden yorum yapılmış.Bayern'in daha iyi oynadığından ve bundan mutlu/gururlu olduğu söyleyenler de çok sayıda

Burada medeniyetin ne kadar güzel bir şey olduğunu görüyoruz.Bizim Türkler çoğunlukla hakem konuşurken,olayın tarafı Almanlar bile hakemden ziyade kendi hatalarını ön plana çıkarmışlar.Zaten penaltı pozisyonunda şaşırmıştım,sadece Kimmich ve hatırlayamadığım bir oyuncu vardı hakemle konuşan.Türkiye'de olsa 10 kişi etrafını sararlardı.

Haynkess'in açıklamalarını da merak ediyorum.Bakalım hakemle ilgili nasıl konuşacak.
    Al işte her bokta kendi ülkesine saydıranlardan biri daha.

Adam gibi izleseydin görürdün. ilk yarı bitiminde oyuncuların cogu itiraz etti zaten

• Nasıl makineyle olmuyor dostum adamın her sezon gollerini takımlar grup maçlarında atamıyor Bayern gruplarda 13 gol atmış Ronaldo 2.çeyrek Final maçıyla 15 gole ulaştı pardon da adam vurmamış öldürmüş bildiğin elinde Ronaldo gibi bi komple bi oyuncu varsa kazanamacağın maç alamayacağın kupa yoktur çıkar Ronaldoyu son 5 sezon Madrid nerde acaba en fazla eskisi gibi 2.turda tokat manyağı olur giderdi ben övmek için söylemiyorum elinde Ronaldo varsa bütün kupaları alırsın.

Ha hakkını vereceğim 3 topçu varsa başta Ramosla beraber Marcelo ve Navastır gerçekten bu 3 oyuncu CL de bambaşka.

Ya sana cevap verme gereği duymuyorum çökmüş tiki takanın taraftarı sen Laysle Madrid'i izlemeye devam et bak Messide bolca Lays cipsi var iyi gidiyormuş öyle söyledi.

Hakem için tekrar yazayım bazı arkadaşlar anlamıyor oyunda bile kollanan bi Madrid varya sanalda bile bu takımı hakemler kolluyor hatırlayın GS'nin penaltılarını kırmızılarını vermediler ben o saatten sonra takılmıyorum futbola teknolojide soktular hani nerde yine hüsran hakem ben değilim biz değiliz bırakın onlar kafa yorsun.

• Kollanıyor algısı boş algı. Ağladığınızla kalırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Nasıl makineyle olmuyor dostum adamın her sezon gollerini takımlar grup maçlarında atamıyor Bayern gruplarda 13 gol atmış Ronaldo 2.çeyrek Final maçıyla 15 gole ulaştı pardon da adam vurmamış öldürmüş bildiğin elinde Ronaldo gibi bi komple bi oyuncu varsa kazanamacağın maç alamayacağın kupa yoktur çıkar Ronaldoyu son 5 sezon Madrid nerde acaba en fazla eskisi gibi 2.turda tokat manyağı olur giderdi ben övmek için söylemiyorum elinde Ronaldo varsa bütün kupaları alırsın.

Ha hakkını vereceğim 3 topçu varsa başta Ramosla beraber Marcelo ve Navastır gerçekten bu 3 oyuncu CL de bambaşka.

Ya sana cevap verme gereği duymuyorum çökmüş tiki takanın taraftarı sen Laysle Madrid'i izlemeye devam et bak Messide bolca Lays cipsi var iyi gidiyormuş öyle söyledi.

Hakem için tekrar yazayım bazı arkadaşlar anlamıyor oyunda bile kollanan bi Madrid varya sanalda bile bu takımı hakemler kolluyor hatırlayın GS'nin penaltılarını kırmızılarını vermediler ben o saatten sonra takılmıyorum futbola teknolojide soktular hani nerde yine hüsran hakem ben değilim biz değiliz bırakın onlar kafa yorsun.
    Blok geldi ve bloku yedi hayırlı olsun.

• Cüneyt'in bu eyyamına karşılık Alman hükümeti Alamancıları sınır dışı etse keşke. O zaman Almanya kötü gelmeyin deyip 20 30 senedir Almanya'da yaşayan Alamancıları çok merak ediyorum ne yaparlar. Fırsat bu fırsat Merkel. Ver küsküyü ellerine.
  • Yukarıda da malum şahısa yazdım.Ben rezillik olarak ithafta bulundum.Fenerbahçe'ninde Galatasarayında bak akbili saymıyorum.

Aldığı sonuçlar rezilliktir.Sezonun başında elenmesi heleki komik takımlara elenmesi rezilliktir.Kavga ederiz küfür ederiz olur geçer ama bu takımların yaptığı en çok kendi taraftarına küfürdür.Kendine yakıştıran olur olmaz ama ben yakıştıramıyorum.Kimleri zamanında elemiş takımlarımız abuk subuk takımlara elendi.Futbol mucizesi desen değil bunlar.Beşiktaş'ın 6-0 aldığı yenilgide rezilliktir ama onu geçen sezon bazında tuttum hakemde işin içine girdi ama bir takımın bu kadar kolay galeyan gelmemesi lazım profesyonel olması lazım.Bu Fenerbahçe Braga maçı içinde geçerli kolay başarıya gidilmiyor soğukkanlı olmak lazım.Yoksa üst noktaları göremez bir daha bu ülkede herhangi bir takım.Soğukkkanlı olmalılar.

Geçmişi yazıp durmayın geçmiş geçmişte kaldı.Her sene aynı kadro ile oynamıyor takımlarımız devamlı kadro ve omurgasını değiştiriyor.O eski başarılar tarih oldu.Ama klüplerin tarihinde yer edindi.Eğer o eski tarihine önem veriyorsada klüplerin her ne koşulda olursa olsun pes etmemesi ve gücünün sonuna kadar gitmesi lazım.Geçmişine saygısı varsa.Ben o yüzden dedim ben yakıştırmıyorum.Rakibim olur olmaz ama seviyemize bütçemize denk olmayan takımlara elenmesin takımlarımız.Taraftarlarda mahrum kalmasın takımlarından her sezon imkanı varsa avrupa arenasında beraber boy göstersinler.Uefanın genel klasmanında da geriye düşmesinler.Son 5 sene bazında o eski başarılan getirdiği meyveler sezon sezon siliniyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Mayıs 2018; 1:27:21 >

• Adam gibi adam jupp hocam, turu hakeme değil kendilerine bağlamış.burdaki barca severler çıldıra dursun
  • İnanılmaz zevkli bir maç oldu sabaha kadar devam etse oturup gözümü kırpmadan izlerdim bir maçın her dakikası mı heyecanlı olur.Bayern bence 2 maçta da turu hakketi çok baskı altına aldılar ama olmadı özellikle kaleci nasıl bir hata yaptı anlamadım belki o olmasa şimdi farklı şeyler konuşuyorduk.
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.