Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.276
Cevap
12
Favori
141.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
96. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurss222

Almanlar kaybedince bizde mi kaybediyoruz
    Cünoyu bu arada hain yerine mi koyalım ajan
  • Almanya bizi kıskanıyor, dünyanın geri kalanıda Almanya'yı kıskanıyor her halde. Bu kadar hakkı yenen bir takım olamaz.

Hem gönüllerin hem de maçın kazananı Münih dir. Video hakem uygulaması olsaydı bu durum çok net belli olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçlar oynanmasın artık. RMA'ya 5 kupa daha verelim kapatalım dükkanı. Sadece hakemden bahsetmiyorum. Aynı zamanda baya baya kısmetliler.

Tamam iyi takımlar ama meydanı boş bulup 3'ü CL'yi alacaklar üst üste. Üşüyoruz 2009 Barcelona reyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvl0

ronaldo oynuyor muydu yaa
    adını toplasan 10 kez duydum.

Alıntıları Göster
    Bir ara yine yerlerde sürünüyordu. Bayern defans hattını iyice bıraktığında bir gol atabilseydi kendini yine kral ilan edecekti.
  • bu real ne ballı takım yaa
  • tek bir soru: United,City,Chelsea,Juventus,Bayern,PSG,Atl.Madrid, ve digerleri NE ZAMAN BOYLE GOZ GORE GORE HAKEM HATASIYLA MAC KAZANDILAR ? IYI GECELER.

NEDEN REAL MADRID ? NEDEN BARCELONA ?

• Ronaldo iki maçtada yoktu kayboldu, hakem penaltı çalmadı vs. bunların hepsi gerçek ama bayern de çok gol kaçırdı öyle böyle değil bu kadar kaçırarak real'i eleyemezsin zaten, bir tanesini bile tıkasalar işi bitireceklerdi izlerken ben kanser oldum
  • Şu kupayı hakeden kazansın arkadaş tur felan neysede yazık ya valla böyle iş olmaz kim olursa olsun ama hakeden kazansın.Enayi ya şu turnuvaya katılanlar valla billa.Böyle saçma iş yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galena

tek bir soru: United,City,Chelsea,Juventus,Bayern,PSG,Atl.Madrid, ve digerleri NE ZAMAN BOYLE GOZ GORE GORE HAKEM HATASIYLA MAC KAZANDILAR ? IYI GECELER.

NEDEN REAL MADRID ? NEDEN BARCELONA ?
    İspanyol lobisi.Ama Real çok itiliyor Barcelona şu turnuvada 1 kere ittirildi.ama real 3 kere hatta çoğu kez daha fazla.

Bir kupayı bir yakım devamlı kazanıyorsa o kupalar temiz değildir.Eğer hakederek övülerek almadıysa ve bunlar üst üste oluyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Mayıs 2018; 23:58:8 >
  • Liverpool bu yapılanların hesabını sorar elbet...

• VIDEO HAKEM derhal tum maclarda olmali. Sadece Penalti ve ofsayt kararlari versin o bile yeter..COK MU ZOR ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Liverpool kupayı alabilir ya Real iyi değil.
    Hakem işi ne olacak.Liverpool hücumları bir yere kadar dayanıyor.Defansı çok kötü apdal şapdal goller yiyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Mayıs 2018; 23:56:30 >

• Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

E ne diyorsun bu işe.Yarın de bir halt döner mi.

Hakem Damir Skomina maç çok sert olacak ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Mayıs 2018; 0:1:47 >
  • Besiktas tan dolayi Bayern li olanlar penaltiniz verilmedi, elendiniz keyifler nasil hakem mi yakti sizi

• Arkadaş bu Real kadar Dünya'da kollanan başka takım var mı? Sadece Cüneyt için demiyorum herkes aynı. Yıllardır aynı terane üstüne bir de çok ballı takım ciddi manada. Nefret ediyorum şu takımdan her halleri çirkeflik itici bir takım. Finalde Liverpool cezalarını kesecek artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

E ne diyorsun bu işe.Yarın de bir halt döner mi.

Hakem Damir Skomina maç çok sert olacak ayrıca.

Alıntıları Göster
    Roma kim ya ? Finale cikarmazlar zaten 3-0 yenemez.

ama finalde Liverpool Reali en ACI sekilde yener insallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galena

Roma kim ya ? Finale cikarmazlar zaten 3-0 yenemez.

ama finalde Liverpool Reali en ACI sekilde yener insallah

Alıntıları Göster
    Valla bilmiyorum arkadaş hakemle her şey olur.
  • sampiyonlar liginin sifreli kanala gecmesi sorun olmayacak. hep ayni takimin sampiyon oldugu liglere dondu hakemler cok fazla mudahale ediyor oyuna bu tiyatroyu izlemek zaman kaybi sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.