Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.277
Cevap
13
Favori
141.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diego Simeone bile böyle leş defans yaptırmıyor arkadaş.Onuda sevmiyorum gerçide.

Sevilla'yı böyle bir istatistikte göremezsiniz kesinlikle.Ne Avrupa ne lig bunun çerçeveletilmesi lazım.Granada'ya bile böyle oynamıyor Sevilla yada Lig sonuncusu yada daha alt bir lig takımına kaşı ben ne gördüm ne duydum.Teşekkürler ManU,Teşekkürler Morinho.Bu gurur hepinizin.
  • Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu
  • Öster göstere göstere 2yi attı
  • Östersund 2 yaptı. Turu geçerler umarım.

Not: GS'li değilim.

• Bilerek elendiler skora bakma isteseler 5 atarlardı maçı izledim.Lig için bıraktılar
  • Arsenal için elensin elenmesin turlasın turlamasın rutin bir hal aldı sonuçlar

2013: Arsenal 1-3 Bayern Munich
    2014: Arsenal 0-2 Bayern Munich
    2015: Arsenal 1-3 Monaco
    2016: Arsenal 0-2 Barcelona
    2017: Arsenal 1-5 Bayern Munich
    2018: Arsenal 1-2 Oestersunds FK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Şubat 2018; 1:13:56 >

#Son 16

CSKA Moskva

Lokomotiv Moskva

Zenit Petersburg

Atletico Madrid

Lazio SS

Sporting Lisbon

Viktoria Plzen

Olympique Lyon

RB Leipzig

Dinamo Kiev

AC Milan

Arsenal

Athletic Bilbao

Borussia Dortmund

Olympique Marseille

Salzburg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Şubat 2018; 1:21:30 >

• Bu sene takımlar gerçekten çok iyiler. Sene başından bu yana final için Arsenal ve ŞL'den gelen Dortmund'u düşünüyordum ama iki takımda çok boş! An itibariyle Sporting - Atletico finali olur diye düşünüyorum. Gönül ister ki Milan kupayı alsın ama onlarda kupa için pek bir yetersiz.

Ayrıca son 16'da 3 Rus takımı olup bir Türk takımı olmaması resmen kepazelik. Yok Avrupa''nın 6.büyük ligiyiz yok 4 büyükler falan diye dillendirmeye gerek olmadığını bu sezonda görmüş olduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lazio

Leipzig

A. Madrid

Lyon

Marseille

Sporting

B. Dortmund

Milan - Arsenal maçlarını kestiremiyorum. Arsenal alır gibi geliyor bana. Tabi tam kadro çıkarlarsa.

• Milan & Arsenal erken Final olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Şampiyonlar Ligi'nde gruplardan sonraki aşamalara kalan Basel, Porto hatta PSG gibi takımlara pek acımıyorlar. Asıl balonlar haftaya patlayacak gibi geliyor bana.

Bakalım M. City ne yapacak? Şuan en formda takımlar ama onlarında patlamalarını dört gözle bekliyorum. Liverpool, Madrid, Barcelona, Juventus gibi efsane takımlar dururken bunların kupa kazanmasını pek istemiyor gibiyim. Ama City'nin de hakkını vermek lazım. En azından PSG saçma sapan bir kadro kurmak yerine daha realist bir kadro kurdular.

Liverpool mu efsane takim? 1990dan beri ligi alamayan takim.

Hakem yardimiyla giden Real mi?

PSG, sacma sapan kadro kurmadi. Kluivert doneminde tek dogru hamle yapilmadi, bunun cezasini cekiyoruz. Tek bir senede duzelmezdi. Keske her sene gecen yazki gibi transferler yapsaydik.

Seneye Alex Sandro, Vidal ve bir de kaleci alinir, sonra PSGyi goruruz. Realin muazzam hakem yardimlari da yetmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Milan & Arsenal erken Final olmuş

A.Madrid varken bence Milan-Arsenal erken final olmaz. A.Madrid ikisinden de iyi takim ve tur maclarini cok daha iyi oynuyorlar.
  • Uefa Avrupa Ligi'nin en büyük favorisi Atletico Madrid'dir.Diğerleri maalesef bu takıma ancak eşlik eder.

Not:Atletico Madrid'i sevmem.Diego Simeone'den nefret ederim.
  • Real, hakem yardimiyla ilerlediklerinden yorum yok.

Barca, o ortasahayla guclu takimlara karsi ne yapabilirler, bilemem.Valverde hocam ligde, ortasaha direncini artirip, isi bitiriyor da, SL farkli arena abi.Yeter mi?

Munih, Boateng sorun. Stoper isirir, yipratir, kolay birakmaz. Boateng cok kirilgan top oynuyor. Pas konusunda bir numaradir da, dehset pas atiyor, esas isi stoperlik. Bir Pepeye bak, bir Boatenge mesela.

M.City, her ne kadar su ana kadar SLde guclu bir takimla oynamdilarsa da, Pep faktoruyle bir adim one cikiyorlar.

PSG, son sozu soylemedik, biz bitti demeden bitmez. Tarafsiz hakemle her sey olabilir.
  • Bekleri iyi olsa, Tottenhamdan supriz beklerdim acikcasi.
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    ne finali hocam 2 side birbirinden kötü takımlar
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Milan 5 para etmez bu sene fakat Arsenal için aynı şeyi söylemek pek mantıklı olmaz ama yinede

iyi değiller tabi Uefa kupsını ciddiye alırlarsa %90 kazanırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Milan & Arsenal erken Final olmuş

A.Madrid varken bence Milan-Arsenal erken final olmaz. A.Madrid ikisinden de iyi takim ve tur maclarini cok daha iyi oynuyorlar.

A.Madrid en iyisi ama Uefa kupasını ciddiye almazlar bence Lokomotiv Moskovayı da eleyip turu bırakırlar.
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.