Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6.420
Cevap
10
Favori
112.387
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu
Giriş
    3261 Mesaj

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Leipzig

A. Madrid

Lyon

Marseille

Sporting

B. Dortmund

Milan - Arsenal maçlarını kestiremiyorum. Arsenal alır gibi geliyor bana. Tabi tam kadro çıkarlarsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Şampiyonlar Ligi'nde gruplardan sonraki aşamalara kalan Basel, Porto hatta PSG gibi takımlara pek acımıyorlar. Asıl balonlar haftaya patlayacak gibi geliyor bana.

Bakalım M. City ne yapacak? Şuan en formda takımlar ama onlarında patlamalarını dört gözle bekliyorum. Liverpool, Madrid, Barcelona, Juventus gibi efsane takımlar dururken bunların kupa kazanmasını pek istemiyor gibiyim. Ama City'nin de hakkını vermek lazım. En azından PSG saçma sapan bir kadro kurmak yerine daha realist bir kadro kurdular.

Liverpool mu efsane takim? 1990dan beri ligi alamayan takim.

Hakem yardimiyla giden Real mi?

PSG, sacma sapan kadro kurmadi. Kluivert doneminde tek dogru hamle yapilmadi, bunun cezasini cekiyoruz. Tek bir senede duzelmezdi. Keske her sene gecen yazki gibi transferler yapsaydik.

Seneye Alex Sandro, Vidal ve bir de kaleci alinir, sonra PSGyi goruruz. Realin muazzam hakem yardimlari da yetmez.
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Milan & Arsenal erken Final olmuş

A.Madrid varken bence Milan-Arsenal erken final olmaz. A.Madrid ikisinden de iyi takim ve tur maclarini cok daha iyi oynuyorlar.

Not:Atletico Madrid'i sevmem.Diego Simeone'den nefret ederim.
    |
    |
    Real, hakem yardimiyla ilerlediklerinden yorum yok.

Barca, o ortasahayla guclu takimlara karsi ne yapabilirler, bilemem.Valverde hocam ligde, ortasaha direncini artirip, isi bitiriyor da, SL farkli arena abi.Yeter mi?

Munih, Boateng sorun. Stoper isirir, yipratir, kolay birakmaz. Boateng cok kirilgan top oynuyor. Pas konusunda bir numaradir da, dehset pas atiyor, esas isi stoperlik. Bir Pepeye bak, bir Boatenge mesela.

M.City, her ne kadar su ana kadar SLde guclu bir takimla oynamdilarsa da, Pep faktoruyle bir adim one cikiyorlar.

PSG, son sozu soylemedik, biz bitti demeden bitmez. Tarafsiz hakemle her sey olabilir.
    |
    |
    Bekleri iyi olsa, Tottenhamdan supriz beklerdim acikcasi.
    |
    |

ne finali hocam 2 side birbirinden kötü takımlar
    |
    |
    vector x-31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Milan 5 para etmez bu sene fakat Arsenal için aynı şeyi söylemek pek mantıklı olmaz ama yinede

iyi değiller tabi Uefa kupsını ciddiye alırlarsa %90 kazanırlar.
    |
    |
    Jersey Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Milan & Arsenal erken Final olmuş

A.Madrid varken bence Milan-Arsenal erken final olmaz. A.Madrid ikisinden de iyi takim ve tur maclarini cok daha iyi oynuyorlar.

A.Madrid en iyisi ama Uefa kupasını ciddiye almazlar bence Lokomotiv Moskovayı da eleyip turu bırakırlar.
    |
    |

• Ciddiye almazlar mı 600 Milyon €'luk kadroya sahipler ne diye kuruldu bu kadro turşu kurmak için mi öyle kimseye bırakmazlar kupayı ve büyük ihtimallede Atm alacak baştada yazdım sevmem ama disiplinli bir takım ve sıkıcı futbol oynuyor
    |
    |
    Bahsedilenler: vector x-31

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Ciddiye almazlar mı 600 Milyon €'luk kadroya sahipler ne diye kuruldu bu kadro turşu kurmak için mi öyle kimseye bırakmazlar kupayı ve büyük ihtimallede Atm alacak baştada yazdım sevmem ama disiplinli bir takım ve sıkıcı futbol oynuyor

Şundan ciddiye almayabilirler; Avrupa ligini kazanan şampiyonlar ligine doğrudan gidiyor ama Atletico kendi liginde zaten 2. konumda, İspanya'da artık şampiyonlar ligine ilk 4 doğrudan gidiyor, katılmaları garanti gibi yani. Daha önce kazanamadıkları bir kupa olsa neyse ama kazandılar da. Bence de ciddiye almazlar.

E tamamda Barcelona'da aldı Cl'yi onma bakılırsa Sevilla'da aldı peki sonra gene niye almak istedi Liverpool neden almak istedi.ManU için şampiyonlar ligi kilidi olabilir ama alabilmesi muhtemel bir kupayıda boş geçmezler sanmam kendilerini zorlayabilecek bir tane bile takım yok avrupa liginde.Yani bir kere aldı diye o turnuva bir daha oynanmayacak diye bir şey yok yada her takımın şu kadar kontenjanı var her sezon bir tanesi alacak diye bir şey o an o noktaya ulaştı veya düştüyse sonuna kadar gider diye umuyorum çoğu keke takım avrupa liginde Atm ile boy ölçüşebilecek birtane bile takım yok.Sevilla olsa gene sıkıntı yaratabilirdi ama.
    |
    |

• Yarbay
    12042 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Ciddiye almazlar mı 600 Milyon €'luk kadroya sahipler ne diye kuruldu bu kadro turşu kurmak için mi öyle kimseye bırakmazlar kupayı ve büyük ihtimallede Atm alacak baştada yazdım sevmem ama disiplinli bir takım ve sıkıcı futbol oynuyor

UEFA Kupası için A.Madrid perfo yapmaz kazanırlarsa da yürüyerek kazanırlar yoksa bırakıcaklar
    |
    |
    acestream'den izliyorum yayınımız geyet güzel, dünyanın en güzel şeyi bu acestream

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

|
    |

Takım-mesaj uyumsuzluğu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sirrüs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3041 Mesaj
    Juvenin penaltisini vermedi. CL yoneten hakemlere bak ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Hollow -- 7 Mart 2018; 23:7:9 >
    |
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,670
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.