Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
7.277
Cevap
13
Favori
141.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu
  • Basel ne yapmış öyle! Benfica bitmiş!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupa 1 bizim. Tek rakip Real lobisi ve hakemleri. Allahin izniyle onlari da ezip gececegiz.
  • Köy takımı Östersunds şimdi de Almanları şişliyor.
  • Köy takımının maçı bitti, 6 puanla grup lideri oldular.
  • FB'nin grubunda bir dönem Molde vardı. Onlardan daha etkililer. Gruptan çıkamazlarsa sürpriz olur artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

FB'nin grubunda bir dönem Molde vardı. Onlardan daha etkililer. Gruptan çıkamazlarsa sürpriz olur artık.

Bilbao'dan korkuyordum ama onlar da Zorya karşısında gol bile bulamamışlar, isteksizler belli ki. Ayrıca halen Aduriz'e bel bağlıyorlar. 1. olurlarsa şaşırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

Vay be Arsenal'a, UEFA'da görmekte mi vardı

Bu sene UEFA kupasını ciddiye alırlarsa kupa Arsenalin sadece Şampiyonlar ligine direk

gitmek için bu sene kupayı kazanıcaklarını düşünüyorum
  • İlginç maçlar oldu bugün de.
    E grubu karışık
    F grubunda Shakhtar Napoli'yi saf dışı bırakabilir, defans yapmayı bilmeyen bir takım Napoli
    G gurubunda Beşiktaş'ın yenmesini bekliyordum. Monaco, Porto maçında bile belli etmişti CL'de işlerinin olmadığını. 2 sene öncesine geri döndüler. Beşiktaş çıktı diyebiliriz.
    H gurubunda da çıkanlar belli oldu. Dortmund elendi, bitik Pote Burki'yle dalga geçti resmen. Real formsuzdu, HurriKane salladı yine. qRaL Ronaldo 50 metreden kaleciyi avladı. Hollandalı menajerlerin bir işe yaramadığı bir kez daha kanıtlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E1825AD4A -- 17 Ekim 2017; 23:47:26 >
  • Gecenin en ilginç sonucunu kesinlikle Spartak Moskova aldı. Sevilla'ya 5 gol atmak.

Dortmund'un çıkamayacağı zaten belliydi. TH ve Real'in olduğu gruptan çıkacağını beklemiyordum zaten.

Beşiktaş için sezon başı maksimum 3.olur diye düşünüyordum ama artık nağmalup 5g 1b alır yürür diye düşünüyorum. Monaco ise salaklığına yansın. Şampiyon kadroyu koruyamadılar ve büyük bir hayal kırıklığı yaratıyorlar.

Napoli ise ligi düşünerek grubu Shakhtar'a bırakacak gibi.

• Real formsuzdu derken, Real gecen senede boyle oynuyordu. Ramos, kornerlerden ekstra goller atarak kac mac kurtardı.

Dortmundu hocasi ve kalecisi yakti. Bizim Rasenball hocasi, bu mac dogru taktigi uyguladı.ezerek kazandik.

Ortsahayi ucledi, Sabitzeri ortasahaya aldi, Brumayi sag kanada.

Kampl
    Sabitzer Keita

guzel top oynadık. Adamlar, 2 tane olu toptan pozisyon buldu, ikisini de attilar. Resmen ezdik. Bizim kalecide ayni Burki gibi. Orban, hava toplarinda zayif.
  • Sevilla sasirtti beni.

Anlasilan uefa kupasini ozlemisler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Sevilla sasirtti beni.

Anlasilan uefa kupasini ozlemisler.

baktıklar sünepe wenger ve loser montella var neden kolayca bir uefa almak varken clde uğraşayım dedi belkide kimbilir benimde aklıma geldi.Yoksa şu sonuç saçma realden barçadan yemiyor bu kadar fark kolay kolay
  • Dortmund'dan sonra Simeone hocam da elendi galiba. 90 dakika izledim maçı, 2-3 atak dışında çok kötüydü takım. İspanya da bile yenemeyebilirler Qarabağ'ı.
    Zaten hoca da futbolcular da misyonlarını tamamladılar, dağılma zamanları çoktan geçti bence. Elenmeleri de vesile olur. Simeone'nin Inter zamanı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

Dortmund'dan sonra Simeone hocam da elendi galiba. 90 dakika izledim maçı, 2-3 atak dışında çok kötüydü takım. İspanya da bile yenemeyebilirler Qarabağ'ı.
    Zaten hoca da futbolcular da misyonlarını tamamladılar, dağılma zamanları çoktan geçti bence. Elenmeleri de vesile olur. Simeone'nin Inter zamanı geldi.

Oynattığı futbol anca italyada iş yapar rahatsız etmez.La Liga'nında içine ediyor.
  • Bilbao son anda Östersunds'tan puanı koparmış. Adım adım şampiyonluğa...
  • Öster
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.