Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.278
Cevap
13
Favori
141.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Ekim 2017; 0:51:38 >

• Vardar ne yapmis ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giroud yine zeka kokan bir gol atmış:https://imgtc.com/w/dKcU6qE
  • Arsenal devler ligi dışında kalınca bir ferahlama geldi ingiliz futboluna. Şimdi 5 ingiliz takımı da başa baş gidiyor. Kendilerini toparlayana kadar umarım bir süre daha gelmezler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canlı yayında biri şunu nasıl yapabilir anlayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Kasım 2017; 1:29:46 >
  • roma chelsea'yi paramparça etti. çok rahat 5-0 da bitebilirdi maç

>chelsea'den akıl dolu savunma

• Karabag atletico madridin belalisi oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tottenham ofsayttan attı valla gölü
  • napoli - man city maçının son 1-2 dakikasına bakayım dedim de bruyne 30 saniye içinde yine yaptı asistini

• tottenham'a yazık olduculara selamlar
  • City muhteşem bir takım tek kelime ile.Tottenham'da balon takıma cezasını verdi.Zidane'ın balıda bir yere kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Kasım 2017; 0:50:6 >
  • Real'e cezayı kesecekleri belliydi. Yenilince ağlıyorlar. Hem oyuncuları hemde taraftarları . Barça zaten leş, çöp. Onlar ağlamıyorlar bile alıştılar çünkü . Tek üzüldüğüm Messi. City, Tottenham, PSG arasın'da geçer yarış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 2 Kasım 2017; 1:3:42 >
  • emre aşık-nobre olayı var bir de erman yarım saat basur kontrolü muhabbeti yapmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 2 Kasım 2017; 1:8:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Canlı yayında biri şunu nasıl yapabilir anlayamıyorum.

Cengizi hemen kurtarmaliyiz ordan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

emre aşık-nobre olayı var bir de erman yarım saat basur kontrolü muhabbeti yapmıştı.

onun **** attım buraya bunla beraber arka sayfalarda ama gören olmadı galiba.Düşün yani bunlar hakem birde hakemlik yapmış ama şaklaban bildiğin.Hakem diye boşuna feryat figan ediyoruz.Bunlar stres atıyor sahada bence.

Oardon bizim Beşiktaş genel tartışmaya atmışım ara sıra 90larda olan olaylara bakıp gülüyorum aklımda kalmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Kasım 2017; 1:10:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

tottenham ofsayttan attı valla gölü

This is Karma Mannnnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Kasım 2017; 1:36:30 >

• BVB, Atletico Madrid, Napoli ve Monaco bu sezon bir üst tura çıkamayacaklar gibi. BVB hariç (malum BVB'nin grubu en zor grup) diğerleri büyük hayal kırıklığı yarattı bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.