Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi Ne olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaşırtıcı şekilde yenilen barça ve city den sonra CL de psg Bayern leipzig ve lyon kaldı . Yarı final maçları psg-leipzig Bayern-lyon şeklinde. Psg çok para harcadı sizce paralı askerler takımı finale taşır mı yoksa çekirge 1 sıçrar 2 sıçramaz mı (atalanta dan zar zor sıçradı) ve Bayern aynı performans ile lyonu da yener mi yoksa lyon orta seviye takımları yine temsil edip Bayerni devirir mi. Kısaca sizce finale kimler kalır ve geride kalan çeyrek final maçları hakkında ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bayern zaten en büyük favoriydi.Alırlar büyük ihtimalle.Defans sorunu olması farketmez alırlar bir şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geliyor çünkü paris de diğer tüm seçkin takımlar gibi düşük seviye takımlara yenilmiş bir takım ama Bayern öyle bir izlenim vermedi ve favori

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utka05 -- 16 Ağustos 2020; 0:41:18 >
  • Bayern değil başka bir Alman takımı Leipzig kupayı alacaktır. Bu mesaj burada kalsın. Kupayı kazandıktan sonra uplarım.
  • 👍

• şu saatten sonra kimse bilemez çok sürpriz bi turnuva oluyor, yine de benim favorim bayern

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Çok doğru bu yıl yine inanılmaz maçlar oldu

• Hak eden kazansın. Real Madrid kazanamayacağına göre gönlüm Leipzig veya Lyon'dan yana. Garibanın yüzü gülsün bari.
  • Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt
    Haklı yaklaşım ben de tuttuğum takım kazanmıyacaksa garibanın yüzü gülsün isterdim

• utka05 U kullanıcısına yanıt
    quote:

çünkü paris de diğer tüm seçkin takımlar gibi düşük seviye takımlara yenilmiş bir takım

Bilmediğimden soruyorum. O düşük seviye takımlar kimler acaba?
  • Psg ye bu yorumu yapmam yanlış olmuş olabilir fakat Bayern hariç diğer seçkin takımların bende bıraktığı izlenime göre bu yorumu yaptım mesela aklıma şimdi city in crystal palacea yenilişi geldi.

• Takımların o anki oyunu çok iyi olabilir ama genel bakışta düşük veya orta diyebileceğimiz takımlardan bahsediyorum (üst düzey takımlara göre, süper ligle kıyaslarsak Avrupa'daki her takım üst düzeydir bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utka05 -- 16 Ağustos 2020; 1:31:2 >
    Sorun yok, merak ettiğim için sordum. Çünkü çoğunlukla RM ve Barcelona'ya elenmişti diye biliyorum. Bayern tehlikeli takım, ona kesinlikle katılıyorum ama PSG'de Neymar ve Mbappe gerçeği var. Şunun için belirtiyorum. Benim aklımda kalan 2017'deki PSG - Bayern'in grup maçı var. Aradan 3 yıl geçmiş olsa bile Bayern yine böyle çok ofansif oynuyordu. Ama ileride Neymar ve Mbappe Bayern'e çok tehlike yaratıyordu. Şimdi hem Bayern daha iyi, hem de Neymar ve Mbappe ikisili daha iyi. O yüzden Bayern favori olsa da hiç belli olmaz. Bakalım önce bir Leipzig'i atlatalım da.
  • Anlayışınız için teşekkürler aslında psg sanki büyük maçlarda çok kazanamıyor gibi ama bu yıl zaten inanması zor maçlar izledik ki dediğiniz gibi neymar mbappe gerçeği varken Bayerni yenmesi de olasılıksız değil. Ben de son maçları heyecan ile bekliyorum. Yorumunuz için teşekkürler... 🙂

Ne demek hocam. Ben teşekkür ederim. Çok düşük ihtimal ama umarım Lyon, Bayern'i eler ve biz de Leipzig'i eleriz. Çünkü PSG bir şekilde Lyon'u yeniyor.
  • Evet sanırım yakın zamanda ligde 5-1 yenmişti lyonu benim de gönlüm psgden yana umarım bu yıl...

• zaten psg bu yıl da alamazsa neymar-mbappe ikilisini koruması çok zor

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Alamazlar bence.Neymarı ve mbappeyi de korurlar.Paris muazzam bir şehir üstüne ikisi de takır takır parasını alıyor ve ligi de rahat kazanıyorlar.Bence ayrılmazlar o yüzden ki ayrılarsalar kim alabilecek o da mechul

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

zaten psg bu yıl da alamazsa neymar-mbappe ikilisini koruması çok zor
    Final oynarlarsa, kalirlar. İkisi de ŞLyi kazanmak istiyor.Altin topta önemli.PSG, kazanamazsa bile, 2-3 iyi transferle Bayern ve Liverpoolla rekabet edecek seviyeye gelir.
  • Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    Psg bence de transfer yapmalı ilk olarak güçlü bir 8 numara lazım hatta 2 tane sağlam orta saha da olabilir ardından sırası ile stoper ve sol bek alınmalı ama stoper ve en az bir tane orta saha çok kaliteli olmalı. Mesela defansa koulibaly orta sahaya pogba gibi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.