Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi için takıma Trilyonları akıt.. İlk turda Lyon gelsin elesin.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KRHTH

Hiçbişeye üzülmüyorum C.Ronaldo'nun transfer olup rezil oluşuna üzülüyorum ne işin var Real Madrid'de arkadaşHalbuki Manchester'in Kırmızı forma, beyaz konç ve beyaz şortu ne de güzel yakışıyodu leylek bacaklarına

C.Ronaldo Mna.U daki gibi muhtesem oynuyor

ama KAKA rezil oluyor takimda

• ulan bu Lyon bizimde belamız
  • Görende gerçekten madridli sanıcak burda savunanları.Yok bu sene şampiyonuz, yok elendik üzgünüz önümüzdeki maçlara bakıcaz felan.Halbuki bi tanesini bile hayatı boyunca görmemiştir.İnternetten takım tutuyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: |_ÖmeR_|

Görende gerçekten madridli sanıcak burda savunanları.Yok bu sene şampiyonuz, yok elendik üzgünüz önümüzdeki maçlara bakıcaz felan.Halbuki bi tanesini bile hayatı boyunca görmemiştir.İnternetten takım tutuyolar

Evet gerçekten Real Madrid'liyim.

Doğuştan Beşiktaşlıyım 10 yaşından beride Real Madrid'i takip ederim tüm maçlarını izlemeye çalışırım bu sezon hepsini izledim.

hatta ortaokulda sınıf takımı olarak herkese Real Madrid formasını almasını söylemiştim.

Real Madrid ilk 11'i formalarıyla çıkıyorduk maçlara.
  • quote:

Görende gerçekten madridli sanıcak burda savunanları.Yok bu sene şampiyonuz, yok elendik üzgünüz önümüzdeki maçlara bakıcaz felan.Halbuki bi tanesini bile hayatı boyunca görmemiştir.İnternetten takım tutuyolar

nasıl eledik ama parayla pulla değil alnımızın akıyla
    [başkabibakışaçısı.gif]
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRİD

quote:

Doğuştan Beşiktaşlıyım 10 yaşından beride Real Madrid'i takip ederim tüm maçlarını izlemeye çalışırım bu sezon hepsini izledim.

hatta ortaokulda sınıf takımı olarak herkese Real Madrid formasını almasını söylemiştim.

Bir insanın gerçekten bir takımı tutması için sadece onu tutması lazım.

Ama sen, kırıkhanspor, beşiktaş, real madrid.. Belki daha vardırda ben bilmiyorum.
    Gerçekten tutması için maçlarını stadtan izlemesi, kulübüne destek olması ne biliyim yağmur çamur peşinden koşması lazım.He bunları Türkiyedeyken yapman imkansız o zaman gerçekten madridliyim değil Real Madride sempatim var veya madridi destekliyorum demen lazım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRİD

quote:

Bir insanın gerçekten bir takımı tutması için sadece onu tutması lazım.

Ama sen, kırıkhanspor, beşiktaş, real madrid.. Belki daha vardırda ben bilmiyorum.
    Gerçekten tutması için maçlarını stadtan izlemesi, kulübüne destek olması ne biliyim yağmur çamur peşinden koşması lazım.He bunları Türkiyedeyken yapman imkansız o zaman gerçekten madridliyim değil Real Madride sempatim var veya madridi destekliyorum demen lazım.

Kırıkhanspor: Semtimin takımı iç-dış her maçına giderim avazım çıktığı kadar bağırırım ertesi gün sessiz gezerim antremanlarına giderim tesislere giderim formasını,atkısını,polarını alırım.

Beşiktaş: Yılda birkerede olsa canlı izlemeye çalışırım her sezon formasını alırım(bu sezon hariç)begendiğim Kartal Yuvası ürünlerinide alırım t-shirt,bardak,bileklik vs. her maçını izlerim.

Real Madrid:Her maçını izlerim izleyemediğim BJK maçlarıyla çakışırsa veya deplasmanda olursam özetini mutlaka izlerim.Beğendim formasını alırım.

Bu 3'ü Tuttuğum takımlardır hepsine aynı şeyleri hissederim BJK biraz ağır basar yalnız.

Sempatizanı olduğum takımlarda var tabi.her ligden beğendiğim takım vardır.

şimdi biri çıkar bu kadar takım tutulurmu niye tutulmasın.

Ayrıca senin teorin çok saçma şimdi diyelim İstanbul dışında olup maddi durumu el vermiyen biri 3 büyükleri tutamazmı.

• Bence herkes semtinin takımını tutarsa dediğin sorun ortadan kalkar.Ama şimdi konu burdan uzar.Sanane tuttuğum takımdan, bu sevgi anlatılamaz, ırakta olsa yine aşığız gibi digitürkçüler basar burayı.Onun için uzamasın konu ben maça gidiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.