Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi için takıma Trilyonları akıt.. İlk turda Lyon gelsin elesin..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
48
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Diğer Türk Kulüpleri >> Şampiyonlar Ligi için takıma Trilyonları akıt.. İlk turda Lyon gelsin elesin..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2579 Mesaj
    Çok kötü ya Valla Madrid başkanına çok pis koymuştur bu gece oturur ağlar

|
    |
    |
    |
    Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Fear The Walking Dead | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | Heroes: Reborn | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Humans | Hunted | Limitless | Lost | Modern Family | Mr. Robot | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | The Whispers | True Detective | Two And a Half Men | Zoo | The Lost Room | Dead Set
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    Hiçbişeye üzülmüyorum C.Ronaldo'nun transfer olup rezil oluşuna üzülüyorum ne işin var Real Madrid'de arkadaşHalbuki Manchester'in Kırmızı forma, beyaz konç ve beyaz şortu ne de güzel yakışıyodu leylek bacaklarına
    |
    |

Fan Club

Kissing. Shoes. Grace. Beryllium clock. Half human. Who am I? Eye of harmony. Nice everybody hate me !
  • Yarbay
    2418 Mesaj
    Olsun 1 senelik alınmadı bu futbolcular. Seneye daha oturmuş kadro ile çıkarlar maçlara (Tabi yazın perez rahat durursa, daha şimdiden transfer haberleri çıkıyor..)
    |
    |
    Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Fear The Walking Dead | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | Heroes: Reborn | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Humans | Hunted | Limitless | Lost | Modern Family | Mr. Robot | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | The Whispers | True Detective | Two And a Half Men | Zoo | The Lost Room | Dead Set
  • Yarbay
    5411 Mesaj
    Lyonda haketmedi turu. Yazıklar olsun rm.
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    2062 Mesaj
    Daha mutlu olamazdım heralde

Kıronaldoymuş bilmemneymiş bunlarla olmaz o işler... Bi Pjanic gelir alır turu elinden adamın.Son dakikalarda Cesar Delgado ve Lisandro nun kaçırdığı 2 golü saymıyorum bile
    |
    |
    |
    |

Lisandro ve Delgado ikiside atamadı.. O pozisyonları bizim Servet bile atardı yuh size
    |
    |
    |
    |
    real madrid kısmen yeni kurulan bir takım, kilit oyuncularının hepsi bu sene geldi ve habire sakatlıklar saçma sapan işler çıktı, ilk seneden böyle olabilir ama seneye ve ilerleyen senelerde real madrid kendine gelir, daha önce de para babalığıyla en iyi olmuştur şimdi de olacaktır
    |
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj
    Vlla bu lyon'a şansımız tutmuyor bir türlü,ama la liga'da kesin şampiyonuz.

Bu sene barcelona'dan kat kat daha güzel oynuyor real madrid.:)
    |
    |

hem sütünden,hem kanından,hem canından bu sendeki huy OĞUL!
  • Yarbay
    6927 Mesaj
    Maçı izlemeden yorum yapmışsınız arkadaşlar... Madrid biraz şanslı olsaydı ilk yarı 5-6 olucaktı maç... O kadar şanssız bir maçtı ki Madrid için ben bile izlerken üzüldüm...
    |
    |
    Pellegrini sanırım kovulur. Yerine başka bir hoca gelir. Bu aralar Mourinho falan deniliyor ama sanmıyorum.

La Liga da bence Barça götürür. Lyona da gerçekten helal olsun. Son iki senedir yokları oynuyorlar. Benzemayı satıyorsun bir de yine Reali yine eliyorsun. Futbol çok ilginç bir oyun :)
    |
    |
    |
    |
    |
    Dün gece özetini izledim maçın 1:30 gibiydi. Maçın kaç kaç bittiğinden haberim yoktu. Hatta bilerek bakmadım. Neyse maç bitti kapattım uyudum, uyur uyumaz rüyamda maçın devam ettiğini görüyorum. 2-1 oluyor Raul atıyo, sonra 90+4 de Ronaldo atıyo 3-1 oluyo Madrid eliyo falan. Sabah kalktım bu konuyu görene kadar Madridin 3-1 yendiğini sanıyordum. İzlediğim maçın skorunu unuttum varmı böyle bişey ya :)
    |
    |
    #23 King James
  • Yarbay
    2102 Mesaj
    Pellegrini futboldan gram anlamıyor, adam değil.

Ronaldo futbolcumu ya, artist anca saçlarınn şeklini değiştiriyor. Futbolunu geliştirmiyor.

Kaka hep aynı hareket git git sonra geri dön.

Alonso efendi öyle 50 metreye nokta pas atmakla olmuyor bu işler.

Casillas, senin yerine çam ağacı koysak her dalı en az 1 şut kurtarır, ne işe yararsın sen.

Madrid başkanı öyle tezgah var demekle takım idare edilmez.

İspanyollardan bu tür açıklamalar bekliyorum
    |
    |
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
haberler
son dakika
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.