Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi 3. maç Napoli - Beşiktaş 19 Ekim Çarşamba (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
1
Favori
12.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Facebook sponsor oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Lafım yok itirazım hiç yok. Bizi azmı doğradı hakemler. Yazdım zaten birazda biZe gülsün şans.

Son zamanlarda türkleri avrupada yaptığı maçlarda topun bizi sevdiği ender maçlardandı.

• Aptal bir Galatasaray'lı yüzünden tüm Galatasaraylılara laf etmeyelim arkadaşlar. Belli ki arkadaş beyin gelişimini tamamlamamış. Boşverin onu siz galibiyetin tadını çıkarın. Şenol Hoca bu işin ehlidir bunu bir kez daha gördük bugün. Hakem kötüydü ama dengeledi bir anlamda. 2.penaltı evet penaltı buna kimse laf edemez ama açıkçası yapan Beşiktaşlı bir futbolcu olmasa hakem çalarmıydı o konuda çok şüphelerim var biraz kolay çaldı bence. Birazda Caner'in hatası hiç gerek yok öyle birşeye orada. Bu arada Fabri evet iyi bir kaleci ama sizin gözünüzde çok çok iyi görünmesinin tek sebebi Tolga'dır arkadaşlar. Yani maçı izlerken kaç defa Tolga olsaydı demeden edemedim. Çoktan satmıştı bu maçı gerçekten. BJK ımıza başarılar diliyorum bu yolda , her maçında daha da gururlanmak dileğiyle.
  • Tebrikler Beşiktaşım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Futbol şansı Beşiktaş'ta diyenler olmuş da, hakemi nereye koyacağız peki? Adam haybeye 2 penaltı kararı verdi. Hakemi de yendik resmen.

Tebrikler Beşiktaşım!

• quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

İnşallah tam gaz devam ederiz böyle.Fener zaten yalan oldu bari Beşiktaş umudumuz olur umarım.

Fener grubunda lider

• quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

quote:

İnşallah tam gaz devam ederiz böyle.Fener zaten yalan oldu bari Beşiktaş umudumuz olur umarım.

Fener grubunda lider

Bu sene Fenerden bir "cacık" olmaz.Kimse kusura bakmasın,bir Fenerli olarak söylüyorum bunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    attık karedş
  • Basın toplantısı başladı Şenol hocanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Futbol şansı Beşiktaş'ta diyenler olmuş da, hakemi nereye koyacağız peki? Adam haybeye 2 penaltı kararı verdi. Hakemi de yendik resmen.

Tebrikler Beşiktaşım!

Penaltı kararları doğru, abartmayın Hele o 2. penaltıdaki Cenk'in adamı ayı gibi çekmesi penaltıdır. Daha ne yapsın adam, kafa mı atsın illa?

Ama sonuç olarak kazandık, helal olsun. Ümitsizdim maç başlamadan ama iyi oldu.
  • tebrikler bu galibiyet güzel oldu. kendi ligimizde gazozuna oynayıp duruyoruz. umarım bu galibiyet Bjk yi ve özellikle taraftarı şımartmaz. Bjk inşallah diğer maçlardan gerekli sonuçları alıp gruptan çıkar.

• quote:

quote:

quote:

Fener grubunda lider

Bu sene Fenerden bir "cacık" olmaz.Kimse kusura bakmasın,bir Fenerli olarak söylüyorum bunu.

O zaman öyle yaz.Sanki 2 maçta 0 puanı varda yalan oldu diyorsun.

• Napoli'den zor puan gelir dedik 3-2 yenmişiz bize böyle galibiyetler lazım içerde ki maçları alırsak lideriz.

Tebrikler beyler Kartal gunundeydi bugun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuroki

quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Futbol şansı Beşiktaş'ta diyenler olmuş da, hakemi nereye koyacağız peki? Adam haybeye 2 penaltı kararı verdi. Hakemi de yendik resmen.

Tebrikler Beşiktaşım!

Penaltı kararları doğru, abartmayın Hele o 2. penaltıdaki Cenk'in adamı ayı gibi çekmesi penaltıdır. Daha ne yapsın adam, kafa mı atsın illa?

Ama sonuç olarak kazandık, helal olsun. Ümitsizdim maç başlamadan ama iyi oldu.

Cenk değil, yanlış yazmışım pardon. Caner olacak.

• alırım bi h.o beyler

Şampiyonlar Ligi 3. maç Napoli - Beşiktaş 19 Ekim Çarşamba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fener grubunda lider

O zaman öyle yaz.Sanki 2 maçta 0 puanı varda yalan oldu diyorsun.

Oynadığı futbol ortada.Şansa bala gruptan çıksa ne olacak sanki?Ligdede durumu ortada.İstediğim şekilde yazarım ayrıca seni ilgilendirmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• benim gibi çoğu beşiktaşlının beklemediği bir galibiyet oldu grupta çok iyi bir avantaj yakaladık içeride napoliden 1 puan alsak benfica iyice zora girecek
  • Fenerliyim diyor profilinde manchester amblemi var Hakeme rağmen çok güzel bir galibiyet helal olsun valla bazı arkadaşlar son gol ofsayt bilmem ne diye ağlıyorlar onlarada şunu soyliyim penaltıya sayın italyan arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

alırım bi h.o beyler

Şampiyonlar Ligi 3. maç Napoli - Beşiktaş 19 Ekim Çarşamba

hangi büro çok iyi oranlar özellikle benfica?

• Senceroo kullanıcısına yanıt
    beşiktaşın oranı 6.55 fln dı maçtan 3 saat önce fln 21.42 de yaparken kuponu oranlar artmıştı site ismini özelden attım
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.