Şimdi Ara

Şampiyon Ustaları [İÇERİ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha 5 lvlim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Udyr için trick izle.Poppy jungle için ise earlyde pek çıkma jugnledan baktın pushlamış lane var gank at.Sakın gank atacağım diye uğraşma.Çok geride kalırsanız oyunu late game taşımaya çalış.Tflerde ultiyi supporta at git 2 carryde kes tek başına ultin bitmiyor zaten ölümsüzsün.Baktın çok haras yiyorsun 1 tane defansif eşya çıkabilirsin hpli.Bunun nedeni pesifimizin etkisini azaltsaktan toplam aldığımız hasar ile daha az hp miz gidiyor % olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfe28 -- 26 Nisan 2014; 22:19:49 >
  • Threshte iyiyim ben de

• Janna

• Eskiden mukemmel Shen oynardim. Ne oyunlar tasidim buyuk ustayla. Ancak biri beddua mi rtti ne oldu bilmiyorum ama artik ne zaman Shen alsam takimim feedliyor. Istisnasiz her mac

• quote:

Orijinalden alıntı: J0N0Mi

Herkez gerçek anlamda usta olduğu champ.ları buildleriyle birlikte rehber tadında anlatabilrimi ?

herkez degil herkes

• Ahri fizz riven wukong yasuo zed kata lb liss lux teemo

• dari
    6 ie
  • Morde

• Mahallenin en iyi ziggs oyuncuyum sorulara açığım
  • jax ve tryndamere iyiyim istersen build olarak editlerim

• Graves, Jinx, Blitz, Thresh
  • Lloncept BEST TR NİDALEE dir .

• Zed
    Xin Zhao
    Fiora
    Teemo
    Heim
    Ziggs
  • Yasuo , Diana , Galio , Vi ,
  • vi, akali, lb, olaf, jax, lulu
  • Masterda proyum.Çok iyi q tuşuna başarım şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivitas

quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Roxio

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: J0N0Mi

Herkez gerçek anlamda usta olduğu champ.ları buildleriyle birlikte rehber tadında anlatabilrimi ?

TRde benden iyi nidalee oyuncusu olduğunu düşünmüyorum. Build olarak KARŞIDAKİ ŞAMPİYONA göre her oyun değişir. Kimi zaman donmuş balyoz bile çıktığım oluyor

TR De ki en iyi Nidalee oyuncusu benim tartışmasız.

Tr serveri oyuncusu edasıyla ben böyleyim ben şöyleyim demeyeceğim. Oyunu oynamaya başladığımdan beri nidalee oynuyorum artık,hangi levelde ne kadar mesafeden ne kadar hp emeceğimi en iyi şekilde anlık hesaplayabilyorum. Nidalee demek sadece karşındakine mızrak tutturup geri kalanını formla öldürmek değildir sadece. Mid nidalee oynuyorsan 2.Counter jungle gibi oynayacaksın. Ne ormancıyı kastıracaksın ne de rakibine maviyi verdireceksin. Bunu benden başka yapabilen bir oyuncu göremedim. Ayrıca rakibinin nereye gideceğini tahmin edip mızrak sallamamalısınız. Mızrağı atmak istediğiniz yere rakibi iteleyeceksiniz. Jungler ganka geldiğinde 2 3 saniye içinde ölmüş olmalı işini şansa bırakmayacaksın

Ligin ne ?

http://forum.donanimhaber.com/m_90738736/f_//tm.htm#90738736

http://forum.donanimhaber.com/m_90459725/f_//tm.htm#90459725

5 kere gümüş 1 serisinden düşen best nidalee

Server değştirdiğimden beri sadece 1 oyun kaybettim. Rankedda 40a yakın nidalee oyunum var. Yanılmıyorsam en Son 2.3 oranında ölüm oranı vardı. Ayrıca sezon 2de plattım yine iskandinavda. Ne zaman ki oyun türkçe oldu geçtim trye o zaman tıkanıp kaldım. Benim için trde ne platin ne goldun hiçbir önemi yok. Mesela yan komşum ucuza Boost yapıyor trde. Egosunu tatmin etmek isteyenler için görüştürebilirim. İnce bir detay var o bile trde oynamıyor.

Sezon 2 de lig sistemi yoktu.....

• Ne cevherlerimiz varmış
  • olsun ver
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.